2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kocam bana bağırdı :KK43::KK43::KK43:
yemek yapıcaktım eti doğrıyım dedim... ben doğrarım sen dokunma dedi... sonra baktım bu hala oturuyo boş boş oturmaktan sıkıldım kalktım bende... abooowww15 dk'dır bi taraflarını yırttı... yıktı ortalığı car car car... şimdi de kovdu beni mutfaktan kendini mutfağa kilitledi... :KK43:
Anaaamm hem yardım ediyo hemde üstüne bağırıyo muu.
Bu kocişler hep böyle demekki :KK1::KK1:
Yardım ederken bile kızıyorlar :KK9:
Ağlama sen kuzum boşver yapsın o işleri sen uzat ayaklarını dinlen:KK9:

sağol canım geçsin inşallah biran önce:KK43:

dikkat et canım kendine bu grip çok illet bişey. bi de ilaçta kullanamıyoruz ya. tam geçti diyosun hooop bi daha vuruyor ben 1 aydır tam iyileşemedim. şimdi baharda geliyor. bahar kırgınlığıda başlar. e zaten o zmanlar iyice büyücezz :KK52: hiç hastalığımız ağrılarımız bitmiceeekk :KK52::KK9:

Anaaamm hem yardım ediyo hemde üstüne bağırıyo muu.
Bu kocişler hep böyle demekki :KK1::KK1:
Yardım ederken bile kızıyorlar :KK9:
Ağlama sen kuzum boşver yapsın o işleri sen uzat ayaklarını dinlen:KK9:

bende oturdum tv karşısına internette surf yapıyorum ohhhh...

yemek yapıcaktım eti doğrıyım dedim... ben doğrarım sen dokunma dedi... sonra baktım bu hala oturuyo boş boş oturmaktan sıkıldım kalktım bende... abooowww15 dk'dır bi taraflarını yırttı... yıktı ortalığı car car car... şimdi de kovdu beni mutfaktan kendini mutfağa kilitledi... :KK43:

Vallaa azicik haketmissin sanki.ete ellememen gerektigini bilmiyormusun canim.seni dusundugunden kizmis.esim benim iyiligim icin kizinca beni dusunuyor ilgileniyor diye seviniyom icten ice.benimki de is buyurunca 5 saatte yapar birazdan birazdan diye.ben yapmaya kalkinca da cizgar cikartiyor iki dakika beklesen ne olur diye:KK1:bunlar ayni seri heralde :KK9::KK9:

ay ben öyleyim şu birkaç gündür, hele dün sabahtan akşama saçlarım diken diken gezdim, bir negatiflik bir uyuzluk bir asabiyet allahım bebişimi koru, kv zaten fiks uyuz annemin gönderdiği bebiş eşyalarına baktı ve hepsine bir bahane buldu uyuzzzz...kendisi daha bir şey almış değil ayrıca

ayy almasın daha iyi yaa bizimki alıyoda noluyo alabaş alabaş şeyler bebeğim doğunca üzerinde görmeyince anlar da daha almaz umarım...[/QUOTE]

:) e almasın da olur mu alacak sonra da hava atacak şunu ben aldım buun ben aldım diye ıyyyy

Biz geldik maldivlerden ... Sagsalim...
kapkara olduk Güneş'te Deniz'de..hersey yolunda gitti..ucak yolculugu da iyiydi..
hala bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum yaaaa freeshop çikolataları bile uyarmadı kızımı vallaha:KK52:
hepinizi öpüyorum..bı ara okucam...
iyi geceleeeeeeerrr

hoşgeldiinnn maldivlerden sonra pek iç açıcı mdır burası bilemem ama

herkese günaydınnn
iyi haftalar olsun inşallah
yeni gelenler hoşgelmiş listeye ekledım
cok uykum var :KK37:
dün aksam oscar törenini izliycem diye erken yattım sonra 2,30 gibi uyandımtek tek kırmızı halıyı ızledım
ayy superdıı
Jennifer Lawrence'un düşmesi kötü oldu :KK43: ama elbisesıyel makyajıyla pırlanta kolseyıyle buyuluyordu resmen nazar değmesi cok normal
bide tabıkı yılların vazgecılmezı charlıze theron mukemmeldı sacına bayıldım
ee tabı bunlar ızlersen sabahın korune kadar masada uyuklarsın
bugun gercer dimi ? :):18:

helal olsun o kadar merak ettim hemen bakayım netten

[h=5]Güzel bir hafta olması dileğimle.....(ama ben çok fena grip oldum:KK43:...)

Yüreğinizden Umutlar ,
Gözlerinizden Mutluluklar ,
Sofranızdan Bereketler,
Yuvanızdan Saadetler ,
İşlerinizden Kazançlar ,
Eksik Olmasın İnşallah..
Sevgilerin hiç tükenmediği sıcacık gönüllerinize pırıl pırıl yeni bir hafta diliyorum.
Gününüz aydın, gününüz huzurlu, bereketli olsun
Mutlu olun, sağlıklı olun, sevgiyle kalın.
Günaydın,herkese.
[/h]

canım geçmiş olsun çok

Hayir canim tuzlu cok tüketmedimm.Karnim gazla dolu.çikmiyorda mahvetti beni yaa...Ne yapabilirim karnimi yumusatmak icin?? çatliycam simdi...

geçmiş olsun canımprofil resmin süper bu arada

Günaydınlar tekrarrrrr :emir_bebek::KK49::KK49:
Daha yazmamı bitirmeden gönderdi uyuz oldum
Güne kabusla başlarsak böyle olur bugün
ters gidecek gibi geliyor herşey.Rüyamda
rahimim çatlamış(böyle birşeyin olup olmamasını
bilmiyorum),suyum gelmiş,heryer kan.Beni doğumhaneye
götürüyorlar aman ALLAH'ım ne göreyim bir sürü doğum
yapmış,yapmaya çalışan,dikilen ayyyyy çok soğuk ve çok kötü bir
rüyaydı:18::18::18::18:kalkar kalkmaz ağla ağla 1 saatte anca kendime
gelebildim.ALLAH'ım meleklerimizi ve bizi korusun sağlıklı bir şekilde
kucağımıza almayı nasip etsin(amin)Kahvaltımızı yaptık,sizlere yazdık,gizli gizli
evi süpürüp yürüyüşe çıkacağız kızçemle anca kendime gelebilirim.Bir de 5 aydır içmediğim
nescafeyi içersem rahatlarım herhalde.....:26::26::26:Güneşi kaçırmamam lazım benimmmmm:KK52::KK52::KK52:

hayırdır inşaallah, ben kahveleri azaltıp süte ekliyorum

allah allah ya bizimkinin de tutuyor arada artistliği bırak ne yaparsan yapsın

tatlım istanbulda mahmutpaşa var toptancı ama herhangi bir dükkandan istediğin kadar ürün alıp toptan hesaplatabiliyorsun ve inan baya bir dükkan var gezmekten yorulursun ben izmitteyim ama ablamın bebek alışverişini ordan yapmıştık baya birşey almıştık ve gayet makul bir fiyat ödenmişti tavsiye ederim vakit bulabilirsem bende gideceğim en azında fikir oluyor:)

kızlar çok sakin bi saatte yazıyorum ama çıldırmak üzereyim... ben bursadayken ne güzel kapalı çarşıda sıra sıra bebek mağazaları vardı... bi dünya ürün alternatifleri ve fiyat aralıklarında dilediğimce bebek ürünleri almıştım yeğenime... ama istanbulu bu alamda pek bilmediğimden alışveriş merkezlerinden alıyorum bişeyler... onlar da maşallah bi parça bişey dünya para... ayrıca alternatif yok denecek kadar kısıtlı... bende burda gidebiliceğim bi çarşı pazar istiyorum... böyle o mağazadan çıkıp diğerine girmek... önce gözümü doyurup, sonra bütçeme ve zevkime uyan ürünleri almak istiyorum... yokmudur istanbul'da böyle bi yer... herşeyi birarada bulabiliceğimiz... sıra sıra mağazalar... her bütçeye uygun...

cnm havuzlu hanı duydum ben birde az yukarısında kürkçü han varmış ama havuzlu han kadar kapsamlı değilmiş kızlar mahmut paşa havuzlu hanın olduğu yermi oluyor değilse nasıl gidiliyor mahmut paşaya :26:

Biz geldik maldivlerden ... Sagsalim...
kapkara olduk Güneş'te Deniz'de..hersey yolunda gitti..ucak yolculugu da iyiydi..
hala bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum yaaaa freeshop çikolataları bile uyarmadı kızımı vallaha:KK52:
hepinizi öpüyorum..bı ara okucam...
iyi geceleeeeeeerrr

hoşgeldin cnm uslu bi kızçen olucak demek kii :KK31:

canım eminönünde havuzlu han diye bir yer varmıs bızde oraya gıdecegız 5 katlı falan pasaj gıbı dusun
hersey varmıs

Günaydın kızlaarrr..Umarìm benim dışımdaa herkes iyidir..BEn dün sabahtan beri gerilmekten helakk oldum.. Bİ türlü geçmedi.. KArnim patliycak gibi, hareket dahi ettirmiyor evin icinde... Nasìl gececek bu arkadaşlar??? biri beni duysunnn lütfen!!!

cnm bende geçen böyle oldum ve ara ara oluyorum maden suyu ve yürüyüş kesin çözüm ılık limonlu su da deneyebilirsin

bende oturdum tv karşısına internette surf yapıyorum ohhhh...

en güzeli yapıyosun. bir daha böyle davranmıcaklar bize. bebişler gelince bizim pabucumuz dama :KK9: Bugünlerin kıymetini bilmek lazım. :KK16:

ah bu kocalar ne kadar huzysuz oluyorlar bazen boşver cnm yan gel yat

kızlar geçende birniz paylaşmıştı isim sitesi hatırlayan varsa yazabilir mi :26:

dikkat et canım kendine bu grip çok illet bişey. bi de ilaçta kullanamıyoruz ya. tam geçti diyosun hooop bi daha vuruyor ben 1 aydır tam iyileşemedim. şimdi baharda geliyor. bahar kırgınlığıda başlar. e zaten o zmanlar iyice büyücezz :KK52: hiç hastalığımız ağrılarımız bitmiceeekk :KK52::KK9:

illetki ne illet kuzum.aynen bu ay 2 defa grip oldum çalıştığım içinde dinlenemiyorum havalarda bir iyi bir kötü iyice etkiliyor bizleri

Benim prenses kizim 1 haftadir tepinmiyor.bazen bir iki kiprasiyor o kadar.hizli buyudugu icin uyuyor sanirim surekli.neyseki kalp atislarini suyunun sesini duyabiliyorum da rahatliyorum.artik tek eksikler kuveti biberon emzik felan.bi de odasi.kizim da gelsin tamamdir.cok ozledim minigimi...:emir_bebek:

canlarım,idar yollarım da bol biktarda bakteri var ben bundan nasıl kurtulucam.bol su içiyorum ama geçmiyor çok fena yanıyor birde:KK43:ben ne yapıcam fikri olan varmı arkadaşlar

canlarım,idar yollarım da bol biktarda bakteri var ben bundan nasıl kurtulucam.bol su içiyorum ama geçmiyor çok fena yanıyor birde:KK43:ben ne yapıcam fikri olan varmı arkadaşlar

cnm dr sanırım bu konu ile ilgili ilaç yazıyorlar birde ayaklarına sıcak su torbası koymayı dene

kızlar bu hamilelik gerçekten çok acayip bişey... bugün bi garip uyandım... rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm (köpek gibi sevmiştim onu-ama malesef o benim onu sevdiğimden çok daha az seviyodu-tam 4 yılımı verdim ona)... canım kocamı çok seviyorum o benim herşeyim ama Allah biliyo ki; kocamın beni sevdiği kadar sevmiyorum onu... ondan Allah razı olsun ki üzerime titriyo... gözünden sakınıyo beni... neyse rüyama geleyim... istanbula gelmiş (eski erk. ark.) evlendiğimi duymuş, tebrik etmek istemiş, sözde bende çalışıyomuşum ve işyerimi bulmuş oraya gelip benimle konuşmak istemiş... korkuyorum bi taraftan bi taraftan da bende onu tebrik edebilirim diyorum (bi ara nişanlandığını duymuştum çünkü)... neyse karşılaşıyoruz ama müsait değilim konuşmayalım falan diyorum işimin başına dönüyorum... sonra uyandım ama bi mallık var üstümde... kocişim az önce işe gitti... dedim bi facebook girip bakıyım yaşıyomu bu adam diye... bi bakarım ki; adam bu gece saat 2 gibi sabiha gökçenden yer bildirimi yapmış... ve sabiha gökçen bizim evimizin hemen karşısında... şu saatlerde hala istanbulda... taksim - kasımpaşa yer bildirimleri de mevcut yakın saatlerde... bu kadar mı malum olur yaa... dengem bozuldu resmen...

ayrıca bu yazdığım yanlış anlaşılmasın lütfen... eşimi çok seviyorum ve onunla evlendiğim için çok şanslıyım... erkeğin sevgisi kadının sevgisinden fazla olduğunda yaşanıyor asıl mutluluklar bunu da keşfettim... bi daha dünyaya gelsem yine kocamla evlenirdim...

evet canım herşey yavrularımız için.sağlıklı,eli ayağı düzgün yavrular olsunlar daha ne isteriz,kahve sigara da neymiş :KK34:

ben de bildiğimden,sevdiğimden değil şekerim,maksat muhabbet olsun,gönüller bir olsun :KK34:
aynennnnnnnnn:KK34::KK54:

ayy ne guell mtfagı dagıtmıyorsa tabııı bm esım gırmes kıı bır makarna yapmaya gırer o kaaaaaaaaa oda bın yılda bır yanı daha gormedım eskıdenmışşşşşşşş:KK24::KK24::KK24:
cnm dr unn ılac vermesı ıı su ıle de gecmıyorsa bana verdı cok ıı gelldı cunkuuuu:KK34:

kızlar bu hamilelik gerçekten çok acayip bişey... bugün bi garip uyandım... rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm (köpek gibi sevmiştim onu-ama malesef o benim onu sevdiğimden çok daha az seviyodu-tam 4 yılımı verdim ona)... canım kocamı çok seviyorum o benim herşeyim ama Allah biliyo ki; kocamın beni sevdiği kadar sevmiyorum onu... ondan Allah razı olsun ki üzerime titriyo... gözünden sakınıyo beni... neyse rüyama geleyim... istanbula gelmiş (eski erk. ark.) evlendiğimi duymuş, tebrik etmek istemiş, sözde bende çalışıyomuşum ve işyerimi bulmuş oraya gelip benimle konuşmak istemiş... korkuyorum bi taraftan bi taraftan da bende onu tebrik edebilirim diyorum (bi ara nişanlandığını duymuştum çünkü)... neyse karşılaşıyoruz ama müsait değilim konuşmayalım falan diyorum işimin başına dönüyorum... sonra uyandım ama bi mallık var üstümde... kocişim az önce işe gitti... dedim bi facebook girip bakıyım yaşıyomu bu adam diye... bi bakarım ki; adam bu gece saat 2 gibi sabiha gökçenden yer bildirimi yapmış... ve sabiha gökçen bizim evimizin hemen karşısında... şu saatlerde hala istanbulda... taksim - kasımpaşa yer bildirimleri de mevcut yakın saatlerde... bu kadar mı malum olur yaa... dengem bozuldu resmen...

ayrıca bu yazdığım yanlış anlaşılmasın lütfen... eşimi çok seviyorum ve onunla evlendiğim için çok şanslıyım... erkeğin sevgisi kadının sevgisinden fazla olduğunda yaşanıyor asıl mutluluklar bunu da keşfettim... bi daha dünyaya gelsem yine kocamla evlenirdim...

merhaba... kaçımcı haftandasın bilmiorum ama bu tür kabuslar görmen cok normall bence:)

canım bir bilgim yok ama çok geçmiş olsun

imzamda mevcut... 22. haftamdayım... ama bu kabus değil ki; gerçekmiş... malum olmuş resmen...

canım ya hayırdır inşaalalh ben de çok etkisinde kaldığım rüyalar görüyorum ama o stres bebişimi etkilemesin diye unutmaya çalışıyorum

X