2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
canım senın bebısın erkek mı erkkelerde daha gec baslıyo bulantılar ve ksıa sürede gecıo ama kızlar fenaaa

kız bak buda dogruysa eger benim bu defaki kızdır. oglanda hafif gecti 7. de basladı 11-12. gibi bitti. birdahada olmadı e bu erken basladı. bakalım cıkacakmı bu tahminler

kız bak buda dogruysa eger benim bu defaki kızdır. oglanda hafif gecti 7. de basladı 11-12. gibi bitti. birdahada olmadı e bu erken basladı. bakalım cıkacakmı bu tahminler

canım bizim muhtemel doğruma tarıhımız de aynı dımı 18 ocak

tahmınler tutarsa senle bana kız gelıyo sankı hadı hayırlısı olsun

16. haftada gelmez kı kesınlessın ahh ahh :) sağlıkla o günleri görmek de nasıb olur ınsallahh :)

Son düzenleme:

kesey gördük ama bebeği görmek için 2 hafta daha var o arada bir kan testi daha yaparız demişti kurumdaki doktor hem böylece ilerleyişi görmüş olurum ben adetim geciktikten 1 gün sonra yaptırdım sadece o da 346 çıkmıştı bakalım şimdi ne göreceğiz?...

ayşe sen bu konuda deneyimlisin benim kesenin etrafında bir kanama olmuş ama önemsemedi dedim ya önemli mi sence progestan alsam mı aslında yarın kurumun doktoruna sorayım düşük falan olmasın korktum şimdi :18:

inş. cnm ne gelirse farketmez ama ona göre güzel bebebk resimlerine bakayımda benzesin diom hahahaha aslı neyse artık

benimde oğlumda hiç bulantım olmamıştı çok rahat bi hamilelik geçirmiştim. ama kızlarda olmuştu.bunda hepsinden beter oluyo.çok fena bi kız olcak bu heralde:))

Merhaba herkese, benim de bebeğim kısmetse ocak ayında olacak. geçen hafta kalp atışlarını duyduk. önümüzdeki hafta tekrar kontrolüm var.

canım senın bebısın erkek mı erkkelerde daha gec baslıyo bulantılar ve ksıa sürede gecıo ama kızlar fenaaa
erkek cnm bebeğimm
vallahi kısa falan sürmüyo öğürtü çok oluyodu bende...kokuya falan hassasiyetim yoktu ama mide yanması bulantı falan mafediyodu benii..
annem 9 ay kusmuş:)hala bile sabahları öğürüyorum çıkarabiliyorum
aminn kuzumm inşallahhh :))) ayy ne güzell hissediyosun yaaa allahım bizede nasip etsin inşallahh :))
yaaa bende de 8 haftada mide yanması başlamıştı mahvediyodu benii inşallahh bu sefer olmazz :))
mide yanması berbat bişiii hala var bendeee
ay bebeğim sizlere slm yolluyo minik kardeşleri atıyo yine:)

Merhaba herkese, benim de bebeğim kısmetse ocak ayında olacak. geçen hafta kalp atışlarını duyduk. önümüzdeki hafta tekrar kontrolüm var.
hayırlı olsun canım.rabbim tamamına erdirsin hayırlısıyla

eee o zaman benim erkek olacak daha bulantı falan yok çünkü

yani istisnalar oluyo ama genelde erkeklerde anne daha rahat oluyo.rabbim hayırlısını versin.

canım kese etrafında kan istenen bişey değil keşke olmasaydı tabıı kı ama yıne de bu cok kötü bişey değil

için rahat edecekse baska doktorada gözük bir de canım progesterona cok güvenmıyo doktorlar yanı onun ıcın vermmeıstır belkı dr

lekelenme oluyo mu yoksa sadece kese etrafıdna mı gordu ınsallah bişey olmaz canım relax ol

düşecekse Allah korusun progesteron alsan da düşer canım o sadece ufak bi önlem o kadar

ama progesteron ciddi bi ilaç dr yazmaıdkça kullanma benım tavsıyem ben gunde 3 tane kullanıyodum ıkıncıde

devamlı basım donuyordu hep sarhoş gibiydim

hım erkek anneleri genlde rahatr oluyo ama senınkı refluden kaynaklıda olabılrı canım :)

su anda var mı hala bulantın ???

inş. cnm ne gelirse farketmez ama ona göre güzel bebebk resimlerine bakayımda benzesin diom hahahaha aslı neyse artık

eheueheueheu ayvada yokkıyıyelım gamzelı olsun

merhaba canım hayırlı olsunn hoşgeldın :)

hım erkek anneleri genlde rahatr oluyo ama senınkı refluden kaynaklıda olabılrı canım :)
eskisi kadar sık olmuyor artık cnm ama benim reflüden dolayı oluyor...
beni zaten gören yeni yeni anlıyo hamile olduğumu 5.ay biticek yeni çıkıyo göbiş:)

hakkınızda hayırlısı cnm benim ama söle diyim ben adetin üzerinden 10 gün geçmişti değerim 260 çıktı 2 ay önce kimyasal düşükyaşamıştım yine öle sandık 2 gün sonra tekrarladık 903 çıktı 2 gün sonrada keseyi gördük doktor işte tamam artık keseyi kontrole dicez dedi neyse sen takma kafana doktor bişi dediyse vardır bi sebebi ama şu kesenin etrafındaki kanama için farklı bi doktorada git istersen benim kanamam yok rahimdede ama dün 2 damla geldi diye önlem olarak verdi ilaç ... inşallah hiç soruınsuz sağlıklı sıhatli alırsın kucagına bebeğini :))
tebrikler cnmm allahım sağlıklı sıhatli kucağınada almayı nasip etsin inşallahh

işte bende ondan korkuyorum mid bulantısından daha kötü napcam bilmiyorum amann sağlıklı olsunda çekicez artık yapcak bişi yokk :)) ayyy yerim onun minik ayaklarını benimkindende abisine slm var ağrı yaparak belli ediyo daha kendini ama ben burdayım diyo :))

eskisi kadar sık olmuyor artık cnm ama benim reflüden dolayı oluyor...
beni zaten gören yeni yeni anlıyo hamile olduğumu 5.ay biticek yeni çıkıyo göbiş:)

ay canım cidden ama reflü berbat bişey inşallah cozumunu bulmussundur

gaviscon veya reniie duo şurup birde yastıgı yuksletıp yemek yedıkten sorna uzanmamak 15 gun ıcınde

düzelmesine yardımcı oluyor tarafımdan tecrübeyle sabittir

sanıyorum gebeler için uygun olanı gaviscon değil mi ?

canım sanırım listeyle sen ilgileniyorsun ben geçen cuma keyi gördüm benide listeye eklermisin hafta sonu yazdım ama görmedin sanırım
32 yas
ilk bebek
istanbuldayım
beklenen muhtemel tarih 25 ocak

teşekkürler

Ocak Anneleri

Lütfen favori sitelerinize ekleyin :) el kitapçığınız olmaya aday Ocak Anneleri rehber sitesi .....

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com

canım evet suay yokken ben ılgılenıyorum pekı ekleyeyım :) kılonu ve satını da yazar mısın

cnm çözümünü bulamadım maalesef..

rennie dua verdi ama onuda içmiyorum pek açıkçası nolur nolmaz die...

cnm çözümünü bulamadım maalesef..

rennie dua verdi ama onuda içmiyorum pek açıkçası nolur nolmaz die...

canım doktor verdıyse ve sorun olmaz dedıyse ınan bana kullan 15-20 gun ıcınde gecıyo tamamen tüm hamıleler kullanıyo

kımseye bişey olamdı buz amana kadar :) ayrıca rahmın dahada buyuyucek ve o zaman daha kötü duruma gelıcek reflun yemek yemen

zorlaşıcak ve yeterlı beslenemyınce bebegınde besınsız kalıcak böle dusun sen sağlıklı ol kı bebegın sağlıklı olsun

bende yasadım bu durumu ve kurtuldum hem de kaç yıllık reflumden 15-20 gunde kurtuldum

yasıtgımı yukselttım yemek yeyınce hemen yatamdım en az 2 saat gecmelı ustunden

birde rennıe duo kullandım şurup ama tableti pek işe yaramıyo tadı kötü ama 4-5 gün dene hafıfıloıycek ve yavas yavas gecıcek

hayır bende lekelenme kanama hiçbir şey yok çok şükür sadece akıntı var, doktor her şey normal görünüyor bir problem yok dedi ama kese yanında kanama olmuş geçer dedi o kadar rahattı ki hiç üstünde durmadık ama sen düşük nedeni olabilir deyince korktum

yarın kurumun doktoruna gideceğim ve ona danışacağım ama o progestan verir hemen önlem olsun diye arada kaldım yaaa :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…