2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bende 12 ocak 2013 annesiyim allah nasip ederse canım 7.haftamın içindeyim ama son bir haftadır kanama geçiriyorum ara ara kahve bazen kırmızı çalıştığım için 1 hafta raporluyum ama bütün psikolojim bebek sevincim gitti hiç iyi şeyler düşünemıyorum ağrım falan hiç olmuyo ama neyin nesi bilmiyorum forumada yeni üye oldum tAm olarak keşfedemedim yardım edin çok kötüyüm arkadaşlar.

o canıms en erken kalkıyomussun cidden o zaman dinlenmek biraz zor olabilir

ama 12 hafta gecsın sonra cok dinc olucaz kızzz ınsallahhhhhh :13: taa ki 28 - 32 haftaya kadar :)

bak bu cinsiyet olayı dogru olabilir. ilki erkekti cok yüksekti degerlerim bunda bilmiyorum yaptırmıyorum

evetc anım benım ıkıncı kızdı cok yavas yükselıyodu ılk haftalar hatta reglım gecmeısn ragmen idrar tetsınde

cıkmamsıtı o kadar dahı yukselmemıstı düşün :) ben de bu sefer yaptırmadım kan testı :) ama regle 5 gün kala silik çizgi

görmüştüm idrar tetsınde ama bulantılardan dolayı kız diye tahmın edıyorum hayırlısı olsun önemli değil sağlıklı olsunda :)

taze annecikler

hepinizin gözü aydınnn...

bu yolda sorunsuz bi şekilde ilerlemeniz bebeklerinizi kucaklarınıza almanız nasip olur inşallah...

tabi benimdee:)

canım leke leke mı gelıyo kahve leke ise ve kese gozukuyor hala ve büyümeye devam edıyrosa korkma

bu sağlıksız bir gebelık gecırecegın anlamına gelmez bazı kadınalrda gebelık böyle ilerler

bence sakin ol dinlen ve olumlu düşün eger bebegın hala büyümeye devam ediyrosa

ve fazla fazla dınlenırsen bi sorun yasamazsın ınsallahhhh çok gecmıs olsun

cnm çok çok geçmiş oldun doktor ne dedi kanama nerdeymiş bişey söledimi keseye uzaksa hiç bişi olmazmış :)) kalp atışlarını gördünmü ?? ama lütfen iyi şeyler düşün bugün doktorda dedi biz ne hissedersek oda hissediyo etkileniyor sen iyi düşünki iyi olsun allahım sağlıklı sıhatli kucağına alamyı nasip etsin inşallahh :))

aynen ölee dilenmeye hiç vaktim olmadığından erkenden uyuyorumm :)) evet yaa şu 12 ci hafta bi gelsin zaten tüm korkularımızdan arınıcaz bu yorgunluk geçicek bebeğimizin hareketlerini daha iyi görcez gel 12 gelll :))

canım dr unla görüşmedinmi bu tür durumlarda ilaç veriyorlar ilk gebeliğimde 6 haftada bendede kanama olmuştu dr um progestan vermişti günde 4 tane kullandım kesilmişti

kızlar o korkular hiç bitmiyor:)

hamile kalıyoruz acaba kese boşmu dolumu bebek varmı içinde yokmu...

kesemiz dolu oluyor,acaba kalbi atacakmı...

kalbi atıyorr,acaba kalbi duracakmı...

sonra ense kalınlığı 2 li test derken yine korku..

sonra cinsiyet heyecanı...

ara kanamalar olabiliyo gene korku..

ondan sonra organ taramasında gene korku:)

yani annelik hep korku demek sanırım...

ne güzel açıklamışsın yaa gerçekten ölee işte annelik bu olsa gerek hep aklımız onda şuanda noluyo içeride iyimi gelişimi nasıl falan filann allahım sağlıklı sıhatli kucağımıza almayı nasip etsin inşallahhh

evet yaa en azından rahatlıcaz gene sıkıntıalrımız olucak ama çoğu riski gerıde bırakmıs olucaz :)

evet canım hep diyorum annelerın sabır sınavı daha anne olamdan hamıel klamaya calısırken baslıyo

onun ıcın hep korkular olucak ama ınsallah riskleri atlatarak sağlıkal sıhhatle kavusuruss :)

benimde ilk gebeliğim ..
hele hele bebeğiniz şekillensin görünümü falan çok farklı bi duygu..
şimdi yeni yeni tepiklemeye başladı benimkisi garip bi his:)

benimde ilk gebeliğim ..
hele hele bebeğiniz şekillensin görünümü falan çok farklı bi duygu..
şimdi yeni yeni tepiklemeye başladı benimkisi garip bi his:)
ayy cnmm yaaa yerim tepiklerini ben onunn ne güzel bi duygudur allahım bizede nasip etsin inşallahh :))
benim 2. hamileleiğim ilkini kaybettik malesef allahım bu sefer kucağıma almayı nasip eder inşallahh :))

aynen ölee biran önce büyüsün şekillensin hareketlerini görim hissedim istiyorum :))

tugbacım nasılsın?nasıl gidiyo bulantıların varmı tatlım?

tugbacım nasılsın?nasıl gidiyo bulantıların varmı tatlım?

iyiymm kuzummm sen nasılsınnn :)) yaa tam bulantıda denilemez ama yemek yemek istemiyorum içim almıyo sanki senin nasıl gidiyoo iyice belli olmuştur senin hee :))

iyiymm kuzummm sen nasılsınnn :)) yaa tam bulantıda denilemez ama yemek yemek istemiyorum içim almıyo sanki senin nasıl gidiyoo iyice belli olmuştur senin hee :))

iyiyim tatlım benim olmadı bulantılarım hiç güsel gidiyo maşallah ben şuan 9+1 oldum cnm daha mercimek küçücük yarın dktra gidicem kontrole bakalım

benim doğum tarihim 20 Aralık 2012 cnm hayırlısı inşallah eli ayağı düzgün sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin rabbim hepimize aminnnnnnnnnnnn

ayy cnmm yaaa yerim tepiklerini ben onunn ne güzel bi duygudur allahım bizede nasip etsin inşallahh :))
benim 2. hamileleiğim ilkini kaybettik malesef allahım bu sefer kucağıma almayı nasip eder inşallahh :))
maşallah rabbim uzun ömürler versin inşallah cnm..

evet yavaş yavaş içimde hareketleniyo ama çok şiddetli değil henüzz..

bulantılar benim 9.haftadan sonra başlamıştı kızlar..iştahsızlığım çoktu bide reflü oldum hamilelikte ne yesem dokunuyo ne yesem çıkarıyorum hala bile

canım senın bebısın erkek mı erkkelerde daha gec baslıyo bulantılar ve ksıa sürede gecıo ama kızlar fenaaa

iyiyim tatlım benim olmadı bulantılarım hiç güsel gidiyo maşallah ben şuan 9+1 oldum cnm daha mercimek küçücük yarın dktra gidicem kontrole bakalım
ayy negüzel yaaa hep bölee sorunsuz devam eder inşallahhh :)) ayy büyümüş valla maşşallah kuzumaaa :))) ayy güzell haberlerle gel inşllahhh :))
benim doğum tarihim 20 Aralık 2012 cnm hayırlısı inşallah eli ayağı düzgün sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin rabbim hepimize aminnnnnnnnnnnn

aminn kuzumm inşallahhhh sağlıklı sıhatli alırız kucağımızaaa :))

moralini bozma canım.bazı hamilelikler böyle oluyor.ben 9 ay kanaması olupta sağlıklı bebekler doğuranları biliyorum.inşallah geçer .har kanama kötü sonuçlanmıyo.merak etme.

aminn kuzumm inşallahhh :))) ayy ne güzell hissediyosun yaaa allahım bizede nasip etsin inşallahh :))
yaaa bende de 8 haftada mide yanması başlamıştı mahvediyodu benii inşallahh bu sefer olmazz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…