2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bu aralar sıkıntılı ydi benim için sanırım ondan , uçuk çıktı . nasıl geçer bu kullanabilecekmiyiz ilaç vs..
pazartesi gitmeyi düşünüyorum doktora da 16 haftalıkken gel demişti. hayırlısı bakalım...

kızlarrr ben geldimm :)
Allaha şükür herşey yolunda 17 haftalık olduk ama b,izim uykucu yine uyuyodu çikolatalar yedik bekledik ama yok rahatına düşkün bizimki ölçümler yapıldı herşey normal 150 gr olmuş 134 mm :)) doktor cinsiyeti kesinleştirmek istedi ama bizimki bacakları kapamış açmadı doktor bundan önceki kontrollerde hep erkek demişti ama şimdi kıza benziyo dedi 13 ünde tekrar kontrolümüz var 4lü sonuçlarını gösterip cinsiyeti kesinleştircez acaba beni bi süprizmi bekliyo :))

takip etmeye calışıyorum ama bazen sıkılıyorum cok geriden gelince bırakıyorum okumayı.. üzülme canım, allah hakkında hayırlısını versin inşallah. ben düzeleceğini düşünüyorum..

tubacım gözünaydın cnm sağlıklıymış bebeğin,

ayyy inanmıyorum bizimde öyle dermi acaba aynı doktor malum
herkesede erkek dedik :) ailede tek erkek olacak ve soyisimi devam edecek tek erkek diye eşim bir hava attı ki
kız olursa ailecek çok güleriz sanırım

bugün bacak ağrım hafifledi çok şükür,acayip yağmur yağıyor..
normal aspirinden bahsediyorudm ayşecim, bi haberde erkek bebekte daha sakıncalı olduğunu okudum testisleri ile ilgili,doktora bile güvenip sormadım yani okuyunca analık işte çektim ağrıyı 2 gün..olsun o sağlıklı olsunda ben ağrı çekerim

slm kızlar çarşamba günü doktora gittik
ve bi kızımızın olacağını öğrendik aslında ben başında beri hissediyordum kız olacağını demekki doğru hissetmişim
prensesim benim nasıl kıpır kıpırdı doktor amcası zorla baktı

çoktandır takip edemedim herkes iyidir umarım

merhaba kızlar doktordan geldim dr mükemmeldi çok memnun kaldım iyi ki değiştirmişim yarım saat ultrasyondan baktı bebişime bütün uzuvlarına tek tek hiç bir sorun yokmuş bizimki yine 1 hafta önden gidiyormuş bütün sorularıma sabırla cevap verdi ve açıklayıcıydı ayın 23'üne anatomik tarama yapılacak cinsiyet de kesinlikle erkek dedi hatta pipisini bile gösterdi

ne değişik bir bir yıl oalcak ,kızlar erkekler çekişiyor ahahha :)
bu yıl kız ya da erkek yılı demek çok zor :)

Allah Allah bu yaramazlara ne oluyor..hepsi saklanıyor bu hafta..ne olacak bilmem böyle..Allah hayırlısını versin

pembe daha guzel göstermiş, güllerden de biraz ekleyebılırsın, bebk sonuçta renkli daha güzel:)

canım çok sevindim herşeyin iyi olmasına :) ohhh maşallah senin yaramaz iyiymiş, benimki 138 gr dı 17. haftada :) hakikaten babaya da büyük süpriz olur o zaman:)

canım hayırlı olsuunnnn
nereye hangi doktora gittin??

çok saol cnmm :) bilemem valla zaten her gittiğimizde kesin diil benziyo dedi ama 2 kez erkek diyince kesin erkek demiştik ama kısmet haftaya pazartesi belli olucal inşallah :) ayy biz kız istiyoduk zaten doktor kıza benziyo diyince kocişin gözleri parladı :) sağlıklı sıhatli olsunlarda hiç farketmez :) hadi hayırlısı hakkımızda

canım hayırlı olsuunnnn
nereye hangi doktora gittin??

ay valla benim kocişte öyle..doktor bana kalırsa kız dedi..bizimkinin ağzı kulaklarına vardı..birde ben bir iki tane pembiş pijama takımı almiştım hediyelik..onları koltuğun üzerine serdim baktım bizimki kıs kıs gülüyor..kız hayali çok hoşuna gitti::)))

canım ya anatomik tarama ne? 4 boyutlu ultrason mu? doktorundan memnun kalmana sevindim.. hamilelikteki en önemli şey doktoruna güvenmek gibi gelio bana, hele bi de doğumu düşününce.. cinsiyet de kesin belli olmuş ohh ne güzel artık başlasın alışverişler

canım krem rengı güzel bence
ben de sadecıyım özellıkle bebek eşyalarında elelrıen sağlık bu arada

analdım canım gecmıs olsun ama bebe aspirinin öle keısne tkıelrı yok

bu tip anomalıler beb sapirini kullanmayanalrda da oluo :)

evet canım ta kendileri ama uzun etekli lazım ya. Bende tesettürlüyüm

analdım canım ama sağolsunalr örtülüler için bişi yapmamıslar hepsi kısa kollu kısa

eteklı gıcıkoldum vallahız aten yaparlarsada ev araba fıaytına satıoalr sğaolsunalr

200 tl ye gömlek mı olur ya kafayı yıcem

canım 2. düzey obsesterik doppler ultrason taraması :)

Allah Allah bu yaramazlara ne oluyor..hepsi saklanıyor bu hafta..ne olacak bilmem böyle..Allah hayırlısını versin
aynen ölee önce açıyolar nede olsa kesin diil diye sonra kesinleşincede saklıyo sıpalar :) aminn kuzuumm allah hayırlısını versinn :))
canım çok sevindim herşeyin iyi olmasına :) ohhh maşallah senin yaramaz iyiymiş, benimki 138 gr dı 17. haftada :) hakikaten babaya da büyük süpriz olur o zaman:)

çok çok saol cnmm :) ayy galiba tombiş doğucak annesine çekmesin zaten ben 2,5 kilo doğmuşum babasına çeksin o tombiş doğmuş :)) babamız da kız istiyo zaten oyuzden sorun yok herşey kabulumüz :))

ayy bizimde öle bakalım ama kesinleşmeden sevinmicem ama çok merak ediyorum 10 günn nasıl geçicekk (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…