2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
:KK70: ayşe az daha açsan tatlım :KK70: aynı ultrasonla mı yapıo bu taramayı :) yoksa renkli ultrason olan 4 boyutluyla mı?

yok canım yanı doktorun normal 2 boyutlu ultrason kullanıosa onla olmaz

doppler olamsı lazım zaten doktorun yonlendırır seni

benıom doktorum her muayeneyı renklı doppler ile yaptıgı ıcın

ayrıntılıyı da aynı yerde olcuam + bir de devlet hast perınatolojı bolumunde

olucam ıkı yerde olcka yanı bakalım :) 23. haftada bebegın artık tum organ gelısmı

olustugu ıcın en uygun zaman tek tek her oragnıan bakıoalr idrar kesesınde su var mı dıe bakıoalr

bu bebegın yutabıldıgı mıdesının ve bagırskalarının böbrekelrının çalıştıgı idrar yapabildiği

analmıan gelıo böle şeler canım :)

3 boyutluca organ taraması yapılamıo canım en güzlei doppler

3 boyutluda sadece bebegın eli yüzü gözüksun kıem benzıo anne baba

eğlensın dıye şapilio 4 boyutlu ıse aynı 3 boyutlu gibi fakat video seyreder gibi

seyrediosn tam zamanlı yanı bırebır hareketi anında fln gösteıro 4 boyutluda

3 boyutuda zaman yanı anıdn ahareket gosteırmı yok gec oluyo öle

Son düzenleme:
şükür geldim arkidişler :))
ben geçmişe bi gidiyim zaten anca gelirim ne yapmışınız bi bakıyım

aynen ölee önce açıyolar nede olsa kesin diil diye sonra kesinleşincede saklıyo sıpalar :) aminn kuzuumm allah hayırlısını versinn :))

çok çok saol cnmm :) ayy galiba tombiş doğucak annesine çekmesin zaten ben 2,5 kilo doğmuşum babasına çeksin o tombiş doğmuş :)) babamız da kız istiyo zaten oyuzden sorun yok herşey kabulumüz :))

kız olabilir belki utanmıştır annesi :) benim kız yüzsüz çıktı açtı bacaklarını gösterdi :) çikolata da işe yaradı bende :) zaten çok tombul olmasın canım ya nasıl doğururuz yoksa :) doğunca tombikleştiririm ben onu :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: oooo babalar kız ister tabi, kızlar babaya düşkün babalar kızlara :)

kızlar ben bebek şekeri yapmak istiyorum bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı?

canım kardesıme ve arkadasıam bız yapmıstık nası bişi yapmak ıstoyosun

resmını paylasırsan fikir yurutebılırız :)

ayşecim beni tabloya eklermisin kızım olacak inşallah
yazdım ama kimse bana cevap yazmamış ühühühü ağlıcam ama

canım 1. sayfada tablomuz var gereklı bılgılerı yaz ekleyeyeım :)

Son düzenleme:

resmını paylasırsan fikir yurutebılırız :)

canım 1. sayfada tablomuz var gereklı bılgılerı yaz ekleyeyeım :)

ayşecim tabloya ekliyim zaten ama cinsiyetimiz belli oldu da onun için dedim eklermisin diye benim prensesimi de :KK16:

remsını payalsırsan fıkrı yürütebiliriz :)

ya eski komşumuzun gelini yapmıştı ama o malzemeleri filan eminönünden almıştı istanbulda oturduğu için.malum ben istanbulda değilim nerden alıcam malzemeleri.internettten araştırdım biraz ama beğenemedimde birşey.belki bildiğiniz bir site vardır.yaptıklarını paylaşırsan sevinirim.malzemeleri nereden ladınız örneğin...

yok canım yanı doktorun normal 2 boyutlu ultrason kullanıosa onla olmaz

doppler olamsı lazım zaten doktorun yonlendırır seni

benıom doktorum her muayeneyı renklı doppler ile yaptıgı ıcın

ayrıntılıyı da aynı yerde olcuam + bir de devlet hast perınatolojı bolumunde

olucam ıkı yerde olcka yanı bakalım :) 23. haftada bebegın artık tum organ gelısmı

olustugu ıcın en uygun zaman tek tek her oragnıan bakıoalr idrar kesesınde su var mı dıe bakıoalr

bu bebegın yutabıldıgı mıdesının ve bagırskalarının böbrekelrının çalıştıgı idrar yapabildiği

analmıan gelıo böle şeler canım :)

3 boyutluca organ taraması yapılamıo canım en güzlei doppler

3 boyutluda sadece bebegın eli yüzü gözüksun kıem benzıo anne baba

eğlensın dıye şapilio 4 boyutlu ıse aynı 3 boyutlu gibi fakat video seyreder gibi

seyrediosn tam zamanlı yanı bırebır hareketi anında fln gösteıro 4 boyutluda

3 boyutuda zaman yanı anıdn ahareket gosteırmı yok gec oluyo öle

ayyy kafam çok karıştı linkede baktım ama bişe anlamadım herhalde acıktım :) bişeler yiyim belki kafam yerine gelir :)

canım ya anatomik tarama ne? 4 boyutlu ultrason mu? doktorundan memnun kalmana sevindim.. hamilelikteki en önemli şey doktoruna güvenmek gibi gelio bana, hele bi de doğumu düşününce.. cinsiyet de kesin belli olmuş ohh ne güzel artık başlasın alışverişler :KK9::KK9::KK9::KK9:

canım 4 boyutlu ultrasyon isteğe göre yapılan bir şey anatomik taramada bebeğin bütün organlarına uzuvlarına ayrıntılı olarak bakıyorlar herhangi bir sakatlık vs var mı inceliyorlar

kız olabilir belki utanmıştır annesi :) benim kız yüzsüz çıktı açtı bacaklarını gösterdi :) çikolata da işe yaradı bende :) zaten çok tombul olmasın canım ya nasıl doğururuz yoksa :) doğunca tombikleştiririm ben onu :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: oooo babalar kız ister tabi, kızlar babaya düşkün babalar kızlara :)

ayy inşallah öledirr gözüm hep pembelerde kalıyodu :)) ayy bende işe yaramadı valla benimki çikolata sevmiyo galiba :))
çok da diilde 3,5 falan olsun az ele ayağa gelsin :) yaa bide kızlar böle işveli cilveli oluyoya bizimki bayılıyo :)

ayyşeee kuzuu kümüyozz hiç bişe yazmıyon bana :KK43:(

ay canbım ne küslüğü yaaa :)

arkadasın kınası var gorumcmeın kınaıs var bı yanda kardeısmle şarkı ındırıos

konsuyoruz öbürüyle ne gıysı alalım onu konusuoz burayada yazmayacalısokm yetısemedım

bebem kusura bakma :KK43:

merhaba kızlar doktordan geldim dr mükemmeldi çok memnun kaldım iyi ki değiştirmişim yarım saat ultrasyondan baktı bebişime bütün uzuvlarına tek tek hiç bir sorun yokmuş bizimki yine 1 hafta önden gidiyormuş bütün sorularıma sabırla cevap verdi ve açıklayıcıydı ayın 23'üne anatomik tarama yapılacak cinsiyet de kesinlikle erkek dedi hatta pipisini bile gösterdi :KK1:

oğlun hayırlı olsun sahra :))
analı babalı büyüsün inşallah..

ayy inşallah öledirr gözüm hep pembelerde kalıyodu :)) ayy bende işe yaramadı valla benimki çikolata sevmiyo galiba :))
çok da diilde 3,5 falan olsun az ele ayağa gelsin :) yaa bide kızlar böle işveli cilveli oluyoya bizimki bayılıyo :)

benim de gözüm hep pembelerde kalıodu doktor kız deyince havalara uçtuk :)) allahım inşallah senin de gönlüne göre verir canım :)) annesi seviodur mutlaka çikolata da sizi meraklandırmak istemiş minik yaramaz ::KK9::KK9:

sorma kızlar babaların gönlünü fethedio :)) bizimki daha gelmeden prensesim de prensesim demeye başladı :)) diorum oohhh şimdiden atıldı papucum dama görüo musun :)) bi de ona poposunda uğur böceği olan zıbınlardan aldım bütün akşam onun poposunu yerim ben die sevdi elinden düşürmedi :KK9::KK9::KK9:

X