2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar yine ben ama benim bi derdim daha var az bişey su geldi altımdan sizce nedir bu bebeğin suyu değildir demi

canım merak etme ama önlemini mutlaka al.geçmişte okuyabilirsin bende böyle bir sıkıntıyla kızlara yazmıştım takip edenler bilir.hastanede kaldım hatta ama bebeğin suyu değilmiş enfeksiyon varmış bende.doktor ihmal edilcek bir şey değil demişti bana benim cevaplarımı yazılarımı okursan profilde görürsün zaten.

aksama goturucez doktora. insallah bir sey yoktur. bide benim kızım istahsız ve nazlı bi cocuk kim hasta oluyosa olsun ama cocuklar olmasın cok zor...

tüm aktarlarda satılıyo muymus? ben cok korkuyorum. kızımda surekli lierac surmustum ama 37. haftada gobegin altı catlamıstı..bunda simdiden gobek deligi cevresi kasınıyo hep.duzenli de suremiyorum lieracı

lierac aldım hiç leke felna yapmıyo kkyafette, kokusuda yok ınternetten aldım 35lira civarında,mustela için kokuyo yazmışlardı o yuzden almadım.

ay biz küçükken bi komşumuz öyleydi avcuna oturtturdu bebişi bunebiçim bebek derdik meğerse bebiş normalmiş ama babanın kucağında :)

benim abim de 186 kızkardeşim 182 ben ortada ezilmişim 163 kocamda 172 bizim bebiş bize benzerse sizi görünce dev anası gördüm diye korkacak derdim ay kızkardeşimle hep topuklu giyip gezerdim kocamı buldumda spor ayakkabının keyfine vardım şimdi de babet spor ayakkabı topukluyu unuttum

Allah razı olsun canım sislik yok herhalde öyle birşeyi hissetmiyorum ama az önce mukabeleden geldim oradafenalastim yatırdılar beni sabahtan beri bişey yiyemiyorum birazdanda anneme tekrar gidicem.ay Allah kimseye vermesin cok zor.doktora yarın gidicem.

Kızlar bir sorum var..
Ben hayatta hiç soğan ve sarımsak yemiyorum,sarımsağı yoğurdun içinde o da çok az olursa belki... Soğanın yeşili beyazı çiğ, pişmiş hiçbir şekilde, hayyata elıme alıp doğramadım,ust komşu pişirince bile kaçaçcak oda arıyorum.Bu arada ne tesadüf eşimde yemiyo:). Neyse sadede geliyim...
Bebeğim ek gıdaya geçince ne olacak? bi kase çorba yapıp içine arpacık soğan mı koycam? Kendimin tiksindiği bir şeyi çocuğa nasıl vercem? Vermesem olmaz ama tadına bakıp vercem ...
Hepinize çok komık, aa soğan yenmez mi, antıbıyotık vb yazcaksınız... 27yıldır her duyan bunu diyor, ama napıyım, taa dedmden gelme annem dayılarım ve son ben olur inşallah... Kokusuna hiç tahammulum yok zaaten(Ben soğan yuznden çok çektım her yemekte var,mısafırlıkte ayy bılseydık sana ayrı yapardık, azcık koydum bişi olmaz vb denmesınden bıktım,, Dışarda eşimle kaşarlı pide ve iskenderden başka bişi yiyemiyoruz,her şeyde var Ama bebğim bu zorlukları yaşamamalı ama nasıl???

Canım. Daha dün sonucu aldım bugun gidecektim doktor yarım gün çalışıp çıkmış yarın gidicem ama benim istahsizligin öyle böyle değil aynı derecede halsizligimde öyle.bende Allah'tan hamile kalmadan baktirmistimnormaldi hersey seninkine benzer bı durum herhalde.

çok güldüm dev anası hee oğlun olursa dayıya çeker inşallah maşallah onda da boy varmış :) halası var mı bebişinin belki ona çeker kız halaya oğlan dayıya derler

ben 172 yim eşim 186... 14 cm var aramızda bende yaz kış hep topuklu giyerim bu yaza babetler aldım ama kısa hissediom eşimin yanında o da dalga geçio aşkım sen küçüldün die diorum bebek doğsun topuklulara dönim görcen sen bizde de ben 172 küçük kız kardeşim 175 ortanca kız kardeşim de 163 o da kızıo anneme ben nie halama çektim bu kızları uzun doğurdun die sanki kadının suçu var bakalım ortanca teyzeye çekmezse bizim kızımız da uzun olur herhalde ama yine de ilk zaman kaşık kadar kalcak babasının kucağında hep o günleri merak ediorum şimdiden :)

Aynen canim bmde aynisini diyorum bn memnunum sanane diyorum bide bu ablamin doktoru cok memnun kalmisti sezeryan olmak zorunda kaldi ama dogum yaptiginin ertesi gunu korse giyip ayga kalmisti ii bi dokor yani gata dan gelmis buraya esimin sevmemesinin nedeni doktorum cok konusmayi sevmiyo ulturasonla bakarken soru soruldugu zaman cvp vermez direk odakli sagligi cok ii gelisimi cok guZel der olcumlerini soyler bi sorun yok der ama esim dk basi sagligi iimi diye soruyo doktor ii dedgi halde bidaha soruyo adamda cvp vermiyo neymis sevmemis doktoru bu ay onun dedigi doktorada gidicem bakalim gonlu olsun

bende tavsyeler üzerine bir doktora gidiyordum ama kadın çok yoğunluktan pekte fazla ilgilenmedi,birazda evime ve iş yerime yakın diye tercih etmiştim ama eşim hep doktoru sevmediğinden bahsetti, sonra dikkat ettim burada herkesin doktoru bir sürü şeyle söyleyip,önerilerde bulunuyor ve eşime haklısın sanırım dedim ve burada tuğbanın tavsiyesi ile başka doktora gittik ve eşime hak verdim..şimdiki doktor çok daha ilgili ve açıklayıcı davranıyor..
aktara bakmakta fayda var ,ben kremi iş yerinde,bu tarz yağları evde kullanmaya karar verdim..hem krem hem böylesini alıcam,umarım uğraşılarım sonucu yinede çatlamam :)
lierac aldım hiç leke felna yapmıyo kkyafette, kokusuda yok ınternetten aldım 35lira civarında,mustela için kokuyo yazmışlardı o yuzden almadım.

35 tl ucuzmuş, mustela için gramajı iki katı diye okudum o yüzden hesaplı diyorlar fakat nette baktım fiyatı 60 tl civarı..enteresan..hangi siteden aldın canım bende netten alıcam bana yazabilir misin ?

Aynen canim bmde aynisini diyorum bn memnunum sanane diyorum bide bu ablamin doktoru cok memnun kalmisti sezeryan olmak zorunda kaldi ama dogum yaptiginin ertesi gunu korse giyip ayga kalmisti ii bi dokor yani gata dan gelmis buraya esimin sevmemesinin nedeni doktorum cok konusmayi sevmiyo ulturasonla bakarken soru soruldugu zaman cvp vermez direk odakli sagligi cok ii gelisimi cok guZel der olcumlerini soyler bi sorun yok der ama esim dk basi sagligi iimi diye soruyo doktor ii dedgi halde bidaha soruyo adamda cvp vermiyo neymis sevmemis doktoru bu ay onun dedigi doktorada gidicem bakalim gonlu olsun

biz internetten bir sürü şeyler öğrenebiliyoruz,bazıları yalnış bazıları doğru..en azından az çok fikir sahibiyiz ama internete girme olanağımız olmayadabilirdi ki çoğu kişinin yok,
bence doktorların daha açıklayıcı olmaları gerek..az ,öz konuşan doktorları mantıklı bulmuyorum ben hiç..

böle düşünmene sevindim :) bu arada yarın için randevu aldım bakalım neler olucak içimde bi korku var umarım herşey yolundadır :)

tüm aktarlarda satılıyo muymus? ben cok korkuyorum. kızımda surekli lierac surmustum ama 37. haftada gobegin altı catlamıstı..bunda simdiden gobek deligi cevresi kasınıyo hep.duzenli de suremiyorum lieracı

ben krem almayı düşünmüyorum
içerisindeki maddeleri tam olarak bilmiyoruz
ama bunda hepsi yazıyor hiç kimyasal yok yağların karışımı sadece
o yüzden benim hoşuma gitti
yağları tek tek karıştırmaktansa karışmış halini almak istedim
fiyatı da 30 tl
netten de satışı var ekoderm çatlak kremi diye ararsanız çıkar karşınıza

kızlar 29 mayıs hastanesi( istanbul) Mine hanım a giden varmı? nasıl bir doktordur. yorumlarınızı bekliyorum

Canım belkı bebgınde sevmez :) doğrayıp buzluga atarsan kokusu gider çorbalarıda pişerlken içine atı atıverırısın

olmaz mı o zaman bı gelsınde ınsallah :)

tabıı canım yanı oncelıkle senın tahatın önemlı dr konusunda am eşinin de ebebgı ve sizin iyiliğinizi istiyo
onun goruslerı de önemlı tabıı denemekten zarragelemz... :)

Tuğbaaaaaaaa
Bıdığınızlaa nabıyorsunuzz bakalımm sizz??
İnşaallah herşey yolundadır canımmm dualarım bıdığınla ve seninle.

eneeemmmm pucaa nappiosn kız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…