2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Tuğbaaaaaaaa:KK3::KK3::KK54:
Bıdığınızlaa nabıyorsunuzz bakalımm sizz??:KK52:
İnşaallah herşey yolundadır canımmm dualarım bıdığınla ve seninle.:KK54::KK16:

dilekkkk kzuumm bende sana bakıyodum profile nerde bu kız diye merak etmiştimmm :))
nerelerdesin sen bakimmm iyiyiz galiba kuzum şimdilik bi problşem yok yarın gidicem görmeye :) çok çok saol cnm benimmm

bende tavsyeler üzerine bir doktora gidiyordum ama kadın çok yoğunluktan pekte fazla ilgilenmedi,birazda evime ve iş yerime yakın diye tercih etmiştim ama eşim hep doktoru sevmediğinden bahsetti, sonra dikkat ettim burada herkesin doktoru bir sürü şeyle söyleyip,önerilerde bulunuyor ve eşime haklısın sanırım dedim ve burada tuğbanın tavsiyesi ile başka doktora gittik ve eşime hak verdim..şimdiki doktor çok daha ilgili ve açıklayıcı davranıyor..

35 tl ucuzmuş, mustela için gramajı iki katı diye okudum o yüzden hesaplı diyorlar fakat nette baktım fiyatı 60 tl civarı..enteresan..hangi siteden aldın canım bende netten alıcam bana yazabilir misin ?

Lierac Phytolastil atlak Tedavisi iin Jel 100 ml | 35,95 TL fiyat | Lierac | Lierac | DermoEczanem - Online Dermokozmetik

Kızlar dr.um izindeydi bugün bende büyük doğuma gittim.Çok şükür kanama odaklarım kapnmış ,Fakat bu kezde oğluşumun beyninde kistler gördüler zamanla geçebiliyormuş ama yinede amniyosentez yaptırmamı söyledi zaten ikilim bozuktu..Amniyo önerilmişti şimdi hiç kaçış yok.Kistler hakkında bilgisi olan vasa lütfen beni aydınlatsın arkadaşlar.Her hastaneye gittiğimde olumsuz bişey duymak beni çok yoruyor umarım kimsenin başına gelmez benimkide bir an önce geçer

eneeemmmm pucaa nappiosn kız :)

Kilo veren hamiş olmuş yaaa :KK49:
Senin bıdık nasıll canım cinsiyet falan belli oldu mu??:KK49:
Valla kilo topiğinden çıkıp çeyiz topiklerine dalmak nasip olmadı direkt hamiş topiğine dalayım dedim.:KK9:
Şaka bi yana Tuğba'yı merak ettim dedim nerelerde bu kızla bıdığı baştan beri takipçisiyim kendisinin:KK1:

dilekkkk kzuumm bende sana bakıyodum profile nerde bu kız diye merak etmiştimmm :))
nerelerdesin sen bakimmm iyiyiz galiba kuzum şimdilik bi problşem yok yarın gidicem görmeye :) çok çok saol cnm benimmm

Ya kk ya bayadır girmiyodum girsem de bi 5 dk bakınıp kaçıyordum.
Merak ettim sizi.
Malum yeğenimiz gelcek.:KK49:
Valla hemşerinle devam hala.
Bu kışa bişi yaparız herhalde.:KK1:

Allah razı olsun canım sislik yok herhalde öyle birşeyi hissetmiyorum ama az önce mukabeleden geldim oradafenalastim yatırdılar beni sabahtan beri bişey yiyemiyorum birazdanda anneme tekrar gidicem.ay Allah kimseye vermesin cok zor.doktora yarın gidicem.

Amin canim hepimirn ins sen yarin doktoruna git doktorda cok onemli ben hamileligimi ilk ogrendigimde gittim zaten surekli kontrollere gidiyorum ama hamilelikte tirioid onemli degeim aeninki gibiydi doktorum ilac bermedi 15 gun sonra tekrar grl dedi gittim normale donmus degerlerim ama baska bi doktor olsa olac veririsi eminim dokorumdan cok memnunum o konuda sehir disindanda cik fazla hastasi var yemek ye canim ac kalma sakin hic bisey yiyemiyosan bi ceviz gindik badem at agzina dikkat et bu arada carpintinda olabilir sakin telas yapma gayet normal carpintin olmasi

Canım belkı bebgınde sevmez :) doğrayıp buzluga atarsan kokusu gider çorbalarıda pişerlken içine atı atıverırısın

olmaz mı o zaman bı gelsınde ınsallah :)

tabıı canım yanı oncelıkle senın tahatın önemlı dr konusunda am eşinin de ebebgı ve sizin iyiliğinizi istiyo
onun goruslerı de önemlı tabıı denemekten zarragelemz...

Haklisin canim zaten simdi esimin istedigi doktordan randevu aldim ins memnun kaliriz :))

Valla kilo topiğinden çıkıp çeyiz topiklerine dalmak nasip olmadı direkt hamiş topiğine dalayım dedim.:KK9:
Şaka bi yana Tuğba'yı merak ettim dedim nerelerde bu kızla bıdığı baştan beri takipçisiyim kendisinin:KK1:

ee ben dıyodum ama kılo verıym bebıs yapcam dıe bak :KK70: planalr tıkır tıkrı işliyo ınsallah

ufaklık oyun bozanlık yapmaz :KK9: evet canım bellı oldu kızım olcak inşallahhh bakalım pucca teyzesi kadar

iradeli ve azimli olur ınsallahhh :) yaa evet direk hamış topiğine gecmısın git bi ceyzılerını goster

kayınvalıdenı çekiştir ayol aa :KK70: iyi iyi gel sık sık bakireleride alıyoruz topiğimize :KK9: :KK9: :KK9: şaapma yaani :KK9:

Kızlar dr.um izindeydi bugün bende büyük doğuma gittim.Çok şükür kanama odaklarım kapnmış ,Fakat bu kezde oğluşumun beyninde kistler gördüler zamanla geçebiliyormuş ama yinede amniyosentez yaptırmamı söyledi zaten ikilim bozuktu..Amniyo önerilmişti şimdi hiç kaçış yok.Kistler hakkında bilgisi olan vasa lütfen beni aydınlatsın arkadaşlar.Her hastaneye gittiğimde olumsuz bişey duymak beni çok yoruyor umarım kimsenin başına gelmez benimkide bir an önce geçer

canım hematomalrın gecmeısne sevındım ama beynınde kist bulmalarına şaşırıdm üzüldüm :KK43: dr yanlış görmüş olmasın

bi de başka dr gitsen benım başıam geelnı bılıosn sonucta inbşallahh çoönemli bişey değildir inşallah dediği gibi gecer canım

amniyo ile bi durum kesınleştirirlerse ne önerıekelrmıs bu da önemli tabii..umarım hakkınızda hayırlısı olur dualarımdaısn canım

buyuk doguma nasıl gidiyosun? yani randevuyla mı? senin doktorun orada mı calısıyo? kusura bakma cok soru sordum:KK17:

ee ben dıyodum ama kılo verıym bebıs yapcam dıe bak :KK70: planalr tıkır tıkrı işliyo ınsallah

ufaklık oyun bozanlık yapmaz :KK9: evet canım bellı oldu kızım olcak inşallahhh bakalım pucca teyzesi kadar

iradeli ve azimli olur ınsallahhh :) yaa evet direk hamış topiğine gecmısın git bi ceyzılerını goster

kayınvalıdenı çekiştir ayol aa :KK70: iyi iyi gel sık sık bakireleride alıyoruz topiğimize :KK9: :KK9: :KK9: şaapma yaani :KK9:

ahahah hâlâ bildiğin aynı çatlak Ayşe.:KK60:
Valla süpersiniz kışın pıtır pıtır doğurcaksınız seneye yazda dışarda büyütceksiniz.:nazar:
En güzel ay ocak yeğenimde Ocak dogumlu ordan biliyorum.:KK1:
Kova burcu oluyolar sanırım bide.:KK53:

Valla kaynana değilde itinayla görümce çekiştirebilirim iyi aklıma soktun.:KK60:

Slm arkadaşlar..

ben bugün doktora gittim 4 lü test için..bebeğim çok iyi maşallahı bile var..1 hafta önden gidiyor ve 176 gr..tam göstermedi ama doktor bu galiba kız dedi..bende kız annesi olacağım inş..annesi pembe çorapları hazırla istersen dedi..bende geçen erkekti bu sefer kız bir daha ki sefere yine erkek olmasın dedim..sanırsam olmaz dedi..bakalım hayırlısı..sonuçlarımızı 1 hafta sonra alacağız inş..aklıma takılan soruları sordum deodorant ve roll on kullanabilirsin dedi..yeşil çay içme ama nane ve papatya çayı içebilirsin dedi..bol bol roka, tere ve marul ye dedi kalsiyum ihtiyacını dengelemek için..kendini iyi hissediyorsan yürüyüş yapabilirmişim düşük riski olmadığından..bundan sonra beslenmeye çok dikkat etmek gerekiyormuş ve ben sadece 1 kilo almışım:))))))))

salı günu dra gittim ve kesinleşti oğluşumuz.hala tetanoz aşısında kararsızım 20. haftada yaptırıcam rollon için bana da bişey demedi ama güneşkremini ihmal etme diiye tembihledi.

inşallah temiz çıkar sonuçlar.için rahat olsun.

difen içim eridi valla çok zor böyle şeyler duymak,inşallah hiç birşeyi yoktur bebeğinin,varsa da geçer en yakın zamanda umarım :KK43: Rabbim yardımcınız olsun..

böle düşünmene sevindim :) bu arada yarın için randevu aldım bakalım neler olucak içimde bi korku var umarım herşey yolundadır :)

yok cnm havalardanmıdır nedir bnmde içim huzursuz bu ara..merak etme inşallah herşey yolunda olacak..

buyuk doguma nasıl gidiyosun? yani randevuyla mı? senin doktorun orada mı calısıyo? kusura bakma cok soru sordum:KK17:

Canım özelde dr.um büyük doğumdan emekli bildiğim kadarıyla o hiç böyle bişey demedi diğer topiklerden araştırdım sıkk karşılaşşaılan bir durummuş geçiyormuş falan ama bellide olmaz tabi büyük doğuma randevu aldım 182 den öyle gittim en son gittiğimdede kalp atışları yok demişlerdi öyle olmadığı halde şaştım kaldım 6 sında kendi dr.um gelcek insan kime inanacağını şaşırıyor bekliycez..

salı günu dra gittim ve kesinleşti oğluşumuz.hala tetanoz aşısında kararsızım 20. haftada yaptırıcam rollon için bana da bişey demedi ama güneşkremini ihmal etme diiye tembihledi.

güneş koruyucuya bende dikkat ediyrum güneşe çıkarken,ben sebamed kullanıyorum..doktor herhangi bir marka önerdi mi ?

hadi bakalım hayırlı olsun..bizimkisi kız büyük bir ihtimal ama doktor çokta kesin konuşmadı..bana kalırsa kız annesi dedi bakalım..bizim bebişte bağdaş kurmuş elinle sakladı..ya elini koydu yada bacakları kapattı..bakalım tekrar gideceğiz haftaya o zaman kesinleşir inş..

Ya kk ya bayadır girmiyodum girsem de bi 5 dk bakınıp kaçıyordum.
Merak ettim sizi.
Malum yeğenimiz gelcek.:KK49:
Valla hemşerinle devam hala.
Bu kışa bişi yaparız herhalde.:KK1:

ayyy kuzu merak ettim seni ben insan ara ara ceee der :) en güzel takipcim benimm bitanemmm :)) afferim hemşerime bırakmamış senii ee yakında tamamen gelinimiz oluyıosun yanii :)) bayramda sinoptayım benn :))

difen içim eridi valla çok zor böyle şeyler duymak,inşallah hiç birşeyi yoktur bebeğinin,varsa da geçer en yakın zamanda umarım :KK43: Rabbim yardımcınız olsun..

yok cnm havalardanmıdır nedir bnmde içim huzursuz bu ara..merak etme inşallah herşey yolunda olacak..

inşallah cnm inşallah yarın 9,30 da randevum :))

ayy inşallah hepiniz sağlıklı sıhhatli bebişler getirirsiniz.....

ben de size dahil olmak isterdim ama şimdi yapsam ocağa mümkünatı yok yetişmez:))))

bu arada ay_she selam:)))))))) sen anladın kim olduğumu:)

ahahah hâlâ bildiğin aynı çatlak Ayşe.:KK60:
Valla süpersiniz kışın pıtır pıtır doğurcaksınız seneye yazda dışarda büyütceksiniz.:nazar:
En güzel ay ocak yeğenimde Ocak dogumlu ordan biliyorum.:KK1:
Kova burcu oluyolar sanırım bide.:KK53:

Valla kaynana değilde itinayla görümce çekiştirebilirim iyi aklıma soktun.:KK60:

biliyosun yüz nakli bile yeni yapıldı kafa nakline çok var o zamana kadar idare ediceksiniz artık :KK9:

ayy evet ya ınsallah kışın kuytu köşelerde büyütüp yazın ce'eee dicez ınsaallaahhh :)

evet canım 21 ne kadar oğlak sonrası kova bizimki oğlak olcak ıns bakalımmm :)

ha görümce ha kaynana ikiside aynı ağacın odunu bebem :KK9: damada da o ağacın meyvesı diyebılırız ancak :KK9: :KK9:

ay okuyanda ne sanıcak ya yok valla kaynanalaar görümcelere garezim yok laf olsun diye diyom :KK70:

ayyy kuzu merak ettim seni ben insan ara ara ceee der :) en güzel takipcim benimm bitanemmm :)) afferim hemşerime bırakmamış senii ee yakında tamamen gelinimiz oluyıosun yanii :)) bayramda sinoptayım benn :))

Tugba sen erkek tarafıysan bak ben de kız tarafı syaılırım şu durumda :KK9: :KK9: :KK9:

Canım özelde dr.um büyük doğumdan emekli bildiğim kadarıyla o hiç böyle bişey demedi diğer topiklerden araştırdım sıkk karşılaşşaılan bir durummuş geçiyormuş falan ama bellide olmaz tabi büyük doğuma randevu aldım 182 den öyle gittim en son gittiğimdede kalp atışları yok demişlerdi öyle olmadığı halde şaştım kaldım 6 sında kendi dr.um gelcek insan kime inanacağını şaşırıyor bekliycez..

cok gecmis olsun dilerim bebeginde sorun cıkmaz
benim doktorum da orada calısıyodu ama yeni yasadan dolayı calısmıyo artık..bu bebegimde hic gitmedim buyuk doguma ama orada dogum yapmak istiyorum..nasıl olacak bilmiyorum da

X