2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bende şu çatlak kremi olayna bir türlü karar veremedim aslında badem yağı iyi fikir ama kıyafetllere yağ bulaşıcak diye düşünüyorum ,
evde bebe yağı sürüyorum sabah akşam masajla iyice yedirip giyiniyorum ama , sanırım birkaç kez daha sürmek gerek..

araştırmalar içerisindeyim..

bu arda şu badi çok hoşuma gitti ama gereksiz pahalı buldum beyaz badinin üzerine kendim yapıcam :)

canım bende başka resımerde var ben bu tip reısmelrı topluyorum çiziyorum boyuyorum canım sıkıldıkca hobi işte ehehe

istersen albume yukleyım bakarsın oradan :) yapıışkanlı kağıda döküp kendın mı sımlıycekısn hımm güzel oalbilir.. :)

evet hiç alabalık yemedım çok ayıp demı cidden yedırmeyenler utansın dıyorum burddan babamın kulakalrı cınalsın gecen sene

dedim hadı yaa dıye kızım dur yola cıkıyoz vs yaptı bana neysem bus ene değilde bebeıs doğsun ınsallah yazın

kızkardeşimel bı samsun yaparız diye dusunuyorum bebısde ınsallah 7-8 aylık olur oh oh oh :) bebişlerle gezeriz o zaman

ehehe benım esımde maşallah o boylarda ben de merak edıyorum nası olucak yaa

ay rabbim o günleri göstericek mi gene gözlerim doldu

ayy sabah gordum benımde buhosuam gitmıstı yaa evet canım kendın yapabilirsin çook da güzel olur :)

kızlar karnınızı yağlamayı ihmal etmeyin. kakao yağı ve badem yağını karıştrın. eski bir atletinizi sadece karnınızı saracak şekilde göğüs altından kesin, her yağlamadan sonra bunu giyin kıyafetleriniz batmasın. sakın üşenmeyin. sonra benim gibi eskisinden de düşük kiloya inseniz bile yırtılan karnınız pörsük kalır

Ayşecim evimde o kadar boş çerçevem varki senin yaptığın tarz şeylere heves ettim ama bir türlü vaktim olmadı,
şimdi düşünüyorumda sanırım artık bebeğin fotoğraflarını koyucam,kısmet olur inşallah çekmek..annesi onu ne hallerde çeker :))

canım yazın o tarz bezler kıyafetlerden belli olur ama,ayrıca o bez düşmüyor mu,nasıl tutturuyorsun?
evde sorun olmayabilir ama iş yerine gelirken ?

canım yazın o tarz bezler kıyafetlerden belli olur ama,ayrıca o bez düşmüyor mu,nasıl tutturuyorsun?
evde sorun olmayabilir ama iş yerine gelirken ?
bende bugun aktara gidip susam yağı ve buğday yağı alıcaktım ,aktar jojoba e kakaoyu önerdi yağını önerdi..karasız kaldım almadım ,dizim bitsin buğday ve susam yağını evdeki zeytinyağı ile karıştırıpppp kullanıcam

Kizlar bisey sorcam esim suan ki doktorumu sevmiyo ici atmiyomus bu doktora ama ben memnunum esim baska doktora gidelim diyo kafam karisti tamam onun istedigi doktora gidiyim ama hamileligimn ortasinda baska bi doktor fikrine alisamadim bana bi akil verirmisiniz

Kizlar bisey sorcam esim suan ki doktorumu sevmiyo ici atmiyomus bu doktora ama ben memnunum esim baska doktora gidelim diyo kafam karisti tamam onun istedigi doktora gidiyim ama hamileligimn ortasinda baska bi doktor fikrine alisamadim bana bi akil verirmisiniz

aktarda tamamen doğal bir ürün gördüm aktar tavsiye etti
gazi üniv.bir prof bulmuş bu formülü
ekoderm ismi
içinde kakao yağı jojoba yağı buğday tohumu kayısı yağı ve badem yağı vardı sanırım
hepsi bir arada yani
aslında birleştirmeye uğraşmaktansa almayı düşünüyorum
içerisinde başka herhangi bir kimyasal yok

yükle canım iyi olur :) bi kaç sticker alıcam duvarı için beğendiğim bişiler var.. bi de böle kelebek, uğur böceği kuş falan mukavvaya çizip simleyip arkasına da çif taraflı yapışkanlı bantlarla duvara yapıştırcam.. odası takımı beyaz olcak kızımın bende uyku setiyle perdesi ve halısıyla duvar sticker larıyla süsleyip renklendiricem beşiğini alıp odasını tam süsleyince atıcam resmini dier topic e :) şimdilik sadece cicilerini paylaşıom kızımın

inşallah görücez canım o günleri :) bi dahaki yaza bizim kızlar tam gezdirmelik olur cidden :) süsler püsler çıkarız artık dışarı

canım sadece iğneyle çzigilerin sütüdnen dıekrek gıdıosn kolay zevklı bısı yaparsan tarif ederım :)

evet cervevelri öyle değerlendırmek çok güzel olur ayy bende cok fotograf cekerım yaa :)

canım eşin öle diosa bi kulak ver bı taned eo bulsun bakalım....eşim doktrlarıma hıc karısmadı ama
bu son gitiğimiz doktora cok guvendıgını söledıkçe benım de ıcım rahatlıo ben de çok guvenıyorum cunku :)

yukleyeyım cnaım uygun bı vakıttee :) cidden güzel olur bende mobilya beyaz gerı kalan hersey pembeli tonalrda düşünüyorum bakalım

nasıb olur ınsallahh :) ayy evet tam gezdırmelık gıydırmelık olurlar....ınsallaahhh

ayşecim akıntıyla beraber gelmiş 3-4 damla kadar renksiz kokusuz bişey su gibi yani bende şaşırdım napcağımı ama bekliom öle

canım bekel bakalım belkı deva etmez bi seferlık bısıdır belkı

Benimde göğüslerimin büyüdü ama karnım yayik değil
Gerçi benim kizimdada sivriydi karnım gören erkek saniyordu:)
Şimdikine 2-3 gün once Dr erkek dedi
Değişmez herhalde %99 dedi
Evet oldukca uzun . 70 kilo yük ve 3,5 yaşındaki kızıma
Güç bela geldik burda hersey bulunmadığı için alıp geliyorum
mecburen
ekledım canım aaa sen de mı samsunlusun bak bak hıc de sölemıon hee

ah erkekler ahh paranoyak edecekelr bizi

ayy doğru ya tamamen unutmuşum değiştiriyorum hemen

ayşe teyzesi bu arada kızımın muthemel doğum tarihi 8 ocak ismi de Mina :)
Aynen öyle canım zaten biraz dusuncesizdir
Ne kötü ya en ihtiyac duyduğun anda aldatacak
Sevmesende bebegin hatrina kudurma otur
Allah ne verirse hayırlı versin eşte , bebekte , iste
bende bu hesaba göre takip ediyorum
Ama su 18. Haftada takıldım kaldım bitmedi bir türlü:)
kızlar yine ben ama benim bi derdim daha var az bişey su geldi altımdan sizce nedir bu bebeğin suyu değildir demi

Bendede asırı akıntı oluyor gecen Dr sordum asırı akıntı var acaba suyumu geliyor bebegin suyu nasıl ? Gayet iyi dedi
Olsa bir tehlike derdi sanırım

canım iştahsızlık ve istememe bende de var ama şu .27 olan değer .35 ve 4.2 arası biliyorum benimde 10 cu haftalarda tsh .o9 du doktor takip edelim diye endokrine yolladı yada iç hastalıklarına ve hamilelikte diğer ikisi normal tsh düşük olması normalmiş ama diğer ikiside düşük olursa veya tsh ın yüksekliği sorun ayda 1takip ediliyor benim buhafta .32 çıktı düzelsede yine düşük ama buseferki bayan da hamileydi normal budeğer dedi bide ben hamilelik öncesi guatr için çıkmıştım odeğerlerde elimizde olduğu için ozamanki değerlerim çok güzel çıkmıştı ona da dayanıp normal deniliyor 1ay sonra yine ölçülecek eğer t3 ve t4 normal çıkarsa bi sorun olmaz hap yazmam dedi seninde aynı benim gibi takip verdilermi vermedi normal dediysede korkma

kızlar işlrımı toplaım yemek yıyım gelıym ay ölcem açlıktan sımdıı :S

canım doktorundan sen memnun olduktan sonra eşine laf düşmez bence.. ama illaki de deiştirelim die tutturursa araştır bi doktor.. bi süre ikisine birlikte git baktın memnun kalmadın kendi doktorunu bırakmamış olursun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…