2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar bişi sorcam? dün gecede oldu ara ara da oluyo hızlı dönmekten sanırım yatakta karnıma bi ağrı giriyo bıcak saplanır qibi 1 dk sürüp geçiyo sizdede oluyomu? neden acaba?

bana da oluyor şimdiye kadar bir zararı olmadı sanırım.ani hareketler yapınca oluyor bana da.

Kesinlikle milsaya katılıyorum canım aynı seyleri bende yasadım doktorumda aynı seyleri söyledi bencede tok icmelisin.

ya zaten hapı ıcıp peşinden yemek yıyordumda bugun hapı ıcmedım dun cok kötü yaptı benı diye

doktora sorcam gene de bakalım ne dicek

bana da doktorum aç karnına al dedi canım önce. ama mideniz bulanırsa tok da alabilirsiniz bişey olmaz dedi :KK9:

anladım canım ilaç isimlerıdnen kaynalklı farklılıkalrdır belkıde ya sneın hapın adı ne ?

ay_she bende kan hapı alıyorum.ferra sunal diye içinde folik asit ve b12 vitaminide var.aç karna alıyorum .kan hapı sabah aç karna alınıyor benim bildiğim.ben uuzn zamandır o şekilde öle alıyorum hem doktor hem eczacı söyledi.kahvaltıdan sonrada iğnemi vuruyorum coraspini alıyorum.magnezyum ilacı suda suluyorum içiyorum.progestanıda akşam yatarken vajinal alıyorum.doktorum ısrarla ağızdan almamamı istedi .yan etkisi çok dedi.vajinal daha etkili dedi.

oo canım senınde ılacların pek çokmuş....progetsanı bende bi ara alttan aldım cunku c
ok yan etkı yapıyodu dr gunde bıre dusurunce gene agızdan almaya basladım yatamdna ocne ıcıodm yan etkı olsa bıle hıssetmıyordum
şimdi gene gund eıkı ye cıkardı agızdan devam edıyorum...şu an yan etkısı yok ıyıce alsıtı vucudum ıalca galıba

ben gyno ferro die bi ilaç kullanıyorum içinde demir b12 ve folikasit var...demınde dediğim gibi acaba ilaçtan ilaca değişen bi
önerme mi bu dıye dusunmeıdm değil..cunku daha ocnekı gebelgıımde ferrum fort kullanıyorum
akşamalrı tok akrnıan al demıselrı onu da :26:

ya kızlar ben pazartesiden beri ultrasona girmiş olucam bugünle bereber bi sorun olurmuki bebeğime ya :KK43:(

yeni şirin bi yer açılmış demın dısarı cıktım da gördüm 3 tane kadın çalışıyoalr

çok cici bi mekan yapmıslar :) menüleri hergun değişiyomuş ev yemekelrı yapıyoalr cok sukur

yenı bı yemek yerı buldumm Allah ım :)

oo canım senınde ılacların pek çokmuş....progetsanı bende bi ara alttan aldım cunku c
ok yan etkı yapıyodu dr gunde bıre dusurunce gene agızdan almaya basladım yatamdna ocne ıcıodm yan etkı olsa bıle hıssetmıyordum
şimdi gene gund eıkı ye cıkardı agızdan devam edıyorum...şu an yan etkısı yok ıyıce alsıtı vucudum ıalca galıba

ben gyno ferro die bi ilaç kullanıyorum içinde demir b12 ve folikasit var...demınde dediğim gibi acaba ilaçtan ilaca değişen bi
önerme mi bu dıye dusunmeıdm değil..cunku daha ocnekı gebelgıımde ferrum fort kullanıyorum
akşamalrı tok akrnıan al demıselrı onu da :26:

yeni şirin bi yer açılmış demın dısarı cıktım da gördüm 3 tane kadın çalışıyoalr

çok cici bi mekan yapmıslar :) menüleri hergun değişiyomuş ev yemekelrı yapıyoalr cok sukur

evet canım bende baya ilaç kullanıyorum.bebişleirmiz iyi olsunda başka bişe istemiyoruz iştem.progestanı önce ben 3tane alıyodum 100lükten sabah akşamda yatarken 2sinide vajinal alıyodum.şimdi 200lük verdi sadece yatarken vajinal al dedi.hatta 37.haftaya kadar kullan dedi.
kan hapımda seninkiyle aynıymış şimdi baktım.sabah aç karna alıyorum.

hadi gözün aydın canım.ne yiyeceğim diye düşünmeyeceksin.benimde karnım acıktı ama mutfağa girmeye korkuyorum.soğan kokuyor.

bu cok iyi haber işte senin için sevindim canım :) afiyet olsun inşallah beğenirsin de alternatif olur sana :))

evet canım bende baya ilaç kullanıyorum.bebişleirmiz iyi olsunda başka bişe istemiyoruz iştem.progestanı önce ben 3tane alıyodum 100lükten sabah akşamda yatarken 2sinide vajinal alıyodum.şimdi 200lük verdi sadece yatarken vajinal al dedi.hatta 37.haftaya kadar kullan dedi.
kan hapımda seninkiyle aynıymış şimdi baktım.sabah aç karna alıyorum.

hadi gözün aydın canım.ne yiyeceğim diye düşünmeyeceksin.benimde karnım acıktı ama mutfağa girmeye korkuyorum.soğan kokuyor.

ben de önceden öle alıorm canım doktor bebek büyüdü diye arttırdı dozu

aa 37. haftaya kadar mıı kanama alanın var mı ne kadar buyuklugu ?

evet canım buldum cok sukur :)

bana bişi diyin :KK43:(((

küçükken anneme anne yaa melteme(kardeşim) bişey söylee diyince şöyle derdi "bişey":KK9:

bu cok iyi haber işte senin için sevindim canım :) afiyet olsun inşallah beğenirsin de alternatif olur sana :))

evet buldum eheh :) kadınalrda cok sevındıler ellerinzie sağlık çok hafıfı bayıldım of of of dedim ama yerken :)

hoşlarına gitti ben de mutlu oldum :)

Eki Görüntüle 463272

Bu bebeği görünce aklıma nedense ayşe geldi :KK16:
Ayşe Allah sana böyle güzel tatlı kız, sonra da erkek bebiş nasip etsin inşallah :))))
+Ve cümlemize Yarabbim...

Son düzenleme:
Kızlar ya ne dicem:KK1:
Dün ağdaya gittim de, ordaki kızla bi muhabbete daldık. Ve en son şunları diyoduk.
Benim bebek erkek olcak büyük ihtimal. Doktor öyle dedi.
Ondan bahsediyoduk. Tam da ağda yaptırırken kadına dedim ki "valla erkek oluyo diye sevinmiyo da değilim! yok ağdası, her ay kuaförü, her ay bi regl ağrısı, sonra doğum ağrısı, amaaan valla erkek olsun öyle miss gibi bi yemek yiyince mutlu olsun hayatta. 45 ayakkabısı varken 46. yı niye alamadım diye üzülmesin. ne bilim güzel görüncem, yok kıyafetlerim kısa olmıcak, toplum laf etmesin diye uygun davranmak zorundayım gibi dertlerim olmasın. iyi iyi valla erkek olsun!" dedim. ağdacı kız da, "doğru dedin abla valla, şanslı olsam erkek olurdum zaten" diyo :KK52::KK1::KK1: baya bi güldük bu muhabbeti yaparken de sizlerle paylaşmak istedim.
tabi ben kızım olsun çok istiyodum ondan artık bu denli geyiğe vurma. bu arada babası başlarda hayırlısı neyse onu ver Allahım diyodu. şimdi rahatladı tabi istediği geliyo, diyo ki canım ben allah ne verirse hazırım, sağlıklı hayırlı olsun diyo:KK51: pisss:KK51:
tabi biliyo artık konuşması kolay:KK37::KK4:

Eki Görüntüle 463272

Bu bebeği görünce aklıma nedense ayşe geldi :KK16:
Ayşe Allah sana böyle güzel tatlı kız, sonra da erkek bebiş nasip etsin inşallah :))))
+Ve cümlemize Yarabbim...

canım benım cümlemize inşallahhh yaaaa :) :) :)

hayırlı sağlıklı evlatalr ınsallahh verısn Rabbimmmm :KK16: :KK16: :KK16:

hahahahah ilahhi ayşe ya :))

:KK9: :KK9:

Kızlar ya ne dicem:KK1:
Dün ağdaya gittim de, ordaki kızla bi muhabbete daldık. Ve en son şunları diyoduk.
Benim bebek erkek olcak büyük ihtimal. Doktor öyle dedi.
Ondan bahsediyoduk. Tam da ağda yaptırırken kadına dedim ki "valla erkek oluyo diye sevinmiyo da değilim! yok ağdası, her ay kuaförü, her ay bi regl ağrısı, sonra doğum ağrısı, amaaan valla erkek olsun öyle miss gibi bi yemek yiyince mutlu olsun hayatta. 45 ayakkabısı varken 46. yı niye alamadım diye üzülmesin. ne bilim güzel görüncem, yok kıyafetlerim kısa olmıcak, toplum laf etmesin diye uygun davranmak zorundayım gibi dertlerim olmasın. iyi iyi valla erkek olsun!" dedim. ağdacı kız da, "doğru dedin abla valla, şanslı olsam erkek olurdum zaten" diyo :KK52::KK1::KK1: baya bi güldük bu muhabbeti yaparken de sizlerle paylaşmak istedim.
tabi ben kızım olsun çok istiyodum ondan artık bu denli geyiğe vurma. bu arada babası başlarda hayırlısı neyse onu ver Allahım diyodu. şimdi rahatladı tabi istediği geliyo, diyo ki canım ben allah ne verirse hazırım, sağlıklı hayırlı olsun diyo:KK51: pisss:KK51:
tabi biliyo artık konuşması kolay:KK37::KK4:

ayy ben de bayılırım kuaför muhabbetine yaaa :KK1:

aslıdna öle tabii ama her cinsin farklı zorlukalrı var yaa Allah ıyı bırer ebeveyn olmamızı nasib eder ınsallah :)

mutlu başarılı çocuklar yetiştiririz okurlar büyürler aşık olurlaarrr sona onları elin oğluna elin kızına verip ayda yılda bi görürüz :KK9:

KiZlar nasılsiniz benim biraz moralim bozuk bı kac gündür stresliyim ins bebeğim çok etkilenmiyodur:KK50:

canım benım cümlemize inşallahhh yaaaa :) :) :)

hayırlı sağlıklı evlatalr ınsallahh verısn Rabbimmmm :KK16: :KK16: :KK16:

:KK9: :KK9:

ayy ben de bayılırım kuaför muhabbetine yaaa :KK1:

aslıdna öle tabii ama her cinsin farklı zorlukalrı var yaa Allah ıyı bırer ebeveyn olmamızı nasib eder ınsallah :)

mutlu başarılı çocuklar yetiştiririz okurlar büyürler aşık olurlaarrr sona onları elin oğluna elin kızına verip ayda yılda bi görürüz :KK9:

Ben de sırf o yüzden oğlum olsun istemiyorum.Ben kuzucuğumu el bebek gül bebek büyütücem sonra elin kızı gelip alıp gidicek:KK43: Tabi kızıda elin oğlu alıp gidiyo ama en azından istediğin zaman arayıp sorarsın gidip gelirsin annen niye arayıp duruyo hergün (eşimin annesi bazen günde 7 kez arar:) haftasonu cok erken aramadığı sürece sorun yok benim için kendimden bahsetmiyorum yani:)))artık senin bi ailen olduğunu kabullenmeli gibi sözlere maruz kalmaz kızım. Şaka bi yana sağlıklı olsunda kız erkek gercekten farketmez.

X