2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ay__she cim sana da çok geçmiş olsun.inşallah çabucak biter bu lekelenmeler.

Ay_se cok gecmis olsun dikkat et kendine, doktorun soylemistir belki ama esinle yaramazlik yapmayin birazcik ara verin. 4. Haftalikken benim de kanamam olmustu dusuk tehlikesi gecirmisim meger( hamile oldugumu bilmiyodum zaten, regl oldum sanmistim) doktor kanama bolgesini gorup soyledi ve bir sure iliskiyi yasakladi. Gecen kontrolde sormadim bile yasak kalkti mi diye. Zaten halim fln yok mide bulantisi bi yandan yiyemiyorum aclik diger yandan...

çok geçmiş olsun canım.o lekelenmelerden kurtulamıyoruz.benimde 5.haftamda başlamıştı.3ayım bitene kadar yattım doktora gittiğimde dışarıyı görüyordum.benim 2-3 hafta sürdü ara ara.hatta stresten bacaklarımda kabarcıkalr çıkmıştı kaşınıyordu.3 ayı atlattım şükürler olsun.bebeğin sağlıklı olsunda biraz daha dişini sık.bebeini sağlıkla kucağına alırsın işallah.
dişin içinde geçmiş olsun diş ağrısı çok fenadır çok çektim.hamilelikten önce ben yaptırmıştım dolgu kanal tedavisi falan.

doktora gittim canım .olur hamilelilte normal dedi.bebeğimde şükürler olsun iyiymiş.büyük ihtimal rahim genişlemesindendir.dikkat ediyorum hala evden çok fazla çıkmam ben.mide bulantılarımda devam ediyor çünkü.kahvaltı yapıp yatarım.ayakta midem hep bulanır o yüzden yatıyorum.bende çok çabuk acıkıyorum kendime şaşıyorum.

gözün aydın canım bebeğin iyi olsun sağlıklı olsunda kız erkek fark etmez.aldıklarınıda güle güle kullan

yaprak yaptıkların çok güzel ellerine sağlık.çok güzel örgüler var kız bebeklerine arada bakıyorumda kızda çeşit daha fazla

selam kızlar... cinsiyetler belli olmaya başlamış ne güzel... bende bu c.tesi gidiyorum 12+3 oluyo gerçi 1 hafta öndeydi daha büyük de olabilir gösterirmi acaba cinsiyetini çok merak ediyorum..
ikili test sonuçları kaçgünde belli olur peki kızlar?

Ben daha önce bahsetmiştim bu örgü konusunu canım yine bahsedeyim.Bende bilmiyordum 1 yıldır çalışmıyorum die evde sıkılıp örgü yapmaya kadar vermiştim.Nakonun dergileri netten nakonun sitesindeki videolara baka baka öğrendim ama öğrenincede yegenlerime görümcemin bebeklerine anneme filan derken geliştirdim az az işte kendime yapmamıştım hamile kalamdan önce yapılmaz die.Baya bi zaman sonrada totem yapar gibi Allahım bebeğimin niyetine başlıcam dedim bu ne kadar kısa zamanda biterse elimde o kadar zaman sonrada bebeğim olsun dedim:) 1-2 haftada 3-4 parça bitirdim yelek patik süveter derker bitirdim bi baktım hamileyim:) Sadece niyet ettim tabiki Allah vereceği zamanmış verdi.O yüzden yeterki çabala azcık öğrenilmeyecek bişiy yok.Zaten o converse olan tığ işi.Onu küçükken bilirdim dantel yapmayı.Tığ tutmayı bilirsen şişle örgüyüde öğreniyosun ben öyle öğrendim.

Canım nette converse örgü patik yaz.O kadar çok çıkıoki yapılışı filan bende orda bi yerden okuyup yapmıştım.Bi araştır istersen bulamazsan yaz bana sana yapılışını anlatan gönderirim.

Tşk ederim canım.Bende heveslendim işte bunları yaptım cinsiyet net belli bile deil ama insan nasıl heves yapıo.Annem bile geçen ay yanıma geldiğinde bişiyler almakisyiroum dedi.Anne cinsiyet dedim olsun kızı erkeğimi var dio içten giycek dio:) biraz çıtçıtlı badi çorap derken ilk alışverişimizide yapmıştı öyle....Allahım hepimiz çin güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin....

yaprak yaptıkların çok güzel ellerine sağlık.çok güzel örgüler var kız bebeklerine arada bakıyorumda kızda çeşit daha fazla

Saol cnm.Evet ya sırf kıyafet seçeneğinden dolayı, öyle cıvıl cıvıl rengarenk janjanlı süslü püslü kız elbiseleri için kızım olsun istiyorum:) Hayırlısı bakalım.....

eline saglik cok guzel olmuslar, cok sirinler. guzel gunlerde giysin minik bunlari insallah.

Bak canım bunu netten aldım şimdi.Bunu görünce bayılmıştım.O yüzden hemen pembe yaptım.Ama bundan da yapcam renklerini alıym da tam erkeksi çok şekerr :)

Eki Görüntüle 462766

Ben de bu gün doktora gittim. İkili tarama falan yaptı.. Kan sonuçlarını hastanenin sitesinden baktım. Anladığım kadarıyla normal.. ÇOOK ŞÜKÜR. Bebişimin ellerini ayaklarını gördüm.. Ama cinsiyetini göremedik... 16. haftada gel dedi..
Bu arada kızlar yaa. Benim bir derdim var. Ben öğretmenim, hamileliklerim de biraz sıkıntılı geçiyor.. Erken doğum, düşük vs... Okula hiç başlamasam mı diye düşünüyorum..

Saol cnm.Evet ya sırf kıyafet seçeneğinden dolayı, öyle cıvıl cıvıl rengarenk janjanlı süslü püslü kız elbiseleri için kızım olsun istiyorum:) Hayırlısı bakalım.....

hayırlısı olsun canım hakkında .henüz belli dedğil sanırım .aramızda 5 gün var.bana bugün doktor kız dedi değişmezse tabi

kan sonuçları 1hafta sürüyor.ben 1hafta sonra aldım ama özel hastaneleri bilmiyorum.

Merhaba bende araniza yeni katiliyorum bende ocak annesi olucam hayirlisiyla bugun tam 14+4 gunlugum 11 haftalikken kesin olmamakla beraber cinsiyetine kiz demisti doktorum ama bakalim hayirlisi

hoşgeldiniz.hayırlı olsun bebeğin sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah hepimize

bizim cinsiyet 12.haftada belli oldu çoğu doktor söylemiyor

canım ben de öğretmenim.bu benim 7.gebeliğim.ama kısmet olursa ilk bebeğim olacak.daha öncekiler hep düşükle sonuçlandı.şu anda 13 haftalık hamileyim.6.haftada başlayıp 10.haftaya kadar süren kanama ve lekelenmelerim oldu.doktorum bana sadece kanamanın ilk haftası rapor verdi.onun dışında okullar kapanıncaya kadar çalışmaya devam ettim.
ben kendi adıma doktorum herhangi bi risk görmediği sürece rapor almayı düşünmüyorum.çünkü derslerin boş geçmesine gönlüm razı olmuyor.yine de karar senin tabi ki...doktorun sürekli istirahat etmeni uygun görüyorsa tabi ki onu dinlemelisin.
inşallah hepimiz sağlıkla,vaktinde kavuşuruz bebişlerimize

herseyin yolunda olmasina sevindim. ben ögretmenlige basladiktan 3 hafta sonra ögrendim hamile oldugumu. kanama ve lekelenmelerden dolayi 7 haftadir raporluyum. . sanirim yaz tatilinden sonra ayrilacagim. ilk zamanlar cok takip stres yapiyordum ama simdi daha rahatim, önemlinolan bebegim ve ben. tabi karar yine sana kalmis, hakkinda hayirlisi ins

Canım ben de anaokulu öğretmeniydim. Ama yeni yılda çalışmıcam, çünkü küçük çocuklarla çok zor. Eğer lisede öğretmenlik yapıyorsa bence devam et, çünkü çalışmak güzel birşey. Hamileyken de herşey yolundaysa çalışırsın ne güzel. Ama benim doktorum okul öncesi öğretmeni olduğum için istemedi. Çünkü çocuk hastalıkları, mikropları tehlikeli olabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…