2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Cigdemcim ne guzel bölgesel fazlaligin yoksa sahane verilir kilo hic dert etme..Bende 65 de kaldim kesinlikle veremiyorum.60 olsam hersey guzel olacak..Bide gobegimi sıkinca yeminle abarmiyorum somun ekmek kadar tek dert göbüş..göbüs diyorumki biraz daha sempatik olsun daha az nefret edeyim:86:

selam herkese,
çiğdem duman maşşalh kızına boyu çok iyi senin boyun kaç merak ettim,
bituful sende manken gibisin yav resimde hiç öyle göbüş möbüş yoktu,
menenjit aşısı yaptırdınızmı yada yaptırcakmısınız daha önce de sordum kimse cvp yazmdı yav

Asyam sagol..

menenjit ayri biz yaptirmadik purcak yaptirmisti yalnis hatirlamiyosam..Doktorunu dinle yaptir derse yaptir.

asya ben yaptırdım menenjiti,iki doz yaptırdık hatta. biri on aylıkken filandı sanırım diğerini de 40 gun onceydı heralde.

bitifulum ben 4 cocuk yapicam yine idolunuzmuyum

Paris maasallah:) nerelisin merak ettim ayrica
Batmanli bir arkadasim var arap.4 yu dogurdu. Diyo ki gecen gun 6 kesin de 7.ciyi istemem cok da bilgililer he cocuklari saldim cayira mevlam kayira buyutmuyo bazilari.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

işte yine de insan eski kilosuna dönmek istiyor bituful asya şekerim hoş geldin nasılsın iyimisin ben kendimi temizliğe vurdum çarşaf yastık havlu ne varsa yıkıyorum annemleer de bitlise doğru gidiyorlarmış

Canini yidigim nasilda adini duyunca geldi..

selena selena selena

kulaklarım çınladı annemmm

ben de kendimi mekiğe vurdum bu göbek sertleşecek karar verdimm

önce yürüyüşte 20 dk yürüyorum kaslarım ısınsın diye, sonra 30 yarım mekik 30 tam mekik yandı vırttı zırrtı derken suan karnım acıyor

serenay sarıkayanın reklamını izledim hatta çatladım,o nasıl düz bir karındır öyle

asya ben yaptırdım menenjiti,iki doz yaptırdık hatta. biri on aylıkken filandı sanırım diğerini de 40 gun onceydı heralde.

hmmm biz yeni yaptırcaz acaba ilk dozu on aylıkkenmi yapılıyodu geçen hafta gittik doktorumuz haftaya yapalım hem biraz çoçuk iyileşmiş olur dedi burçak ateş yaptımı artık ateşten korkar oldum

hmmm biz yeni yaptırcaz acaba ilk dozu on aylıkkenmi yapılıyodu geçen hafta gittik doktorumuz haftaya yapalım hem biraz çoçuk iyileşmiş olur dedi burçak ateş yaptımı artık ateşten korkar oldum

asya bacım 9 aylık- iki yaş arası iki doz yapılcak dedi doktor. bu süre içerisinde herhangi zamanda iki doz şeklinde. zamanını öyle ayarladık bız. yani geç kalmadın şekerim yok ateş filan yapmadı ya hiç sıkıntı olmadı bizde pek ateş yapan bi aşı degılmış zaten.

iyiyim canım sende iyisindir umarım kızına kocaman maşallah diyorum uzun bir kız olcak sanırım bizimkisi erkek ama boy 82 senin 90 duyunca şaşırdım senin boyun kaç bu arada annenlere hayırlı yolculuk allah kavuştursun

buna sevindm canım yarın gidym yaptraym doktorlar nederse yaptıroyoruz işallah doğru yapıyoruzdur. gerçi bizim doktor çok ilaç yanlısı değil ondan dolayı içim biraz daha rahat

Ne bileyim spor yaptim deyuunnce seettim purcakcim

Bende su eda daaspinarin karnina herbiyerine hastayim hayalimdeki fizik:/

buna sevindm canım yarın gidym yaptraym doktorlar nederse yaptıroyoruz işallah doğru yapıyoruzdur. gerçi bizim doktor çok ilaç yanlısı değil ondan dolayı içim biraz daha rahat

bizim doktorun üç tane oğlu var,biri en küçüğü nehirden bikaç ay büyük,kendi oğluna da yaptırmış. hatta onun oğlunda ateş yapmış. o kadar bebişe yaptım oğlumla beraber üç bebişte ateş yaptı dedi. ben güveniorum bizim doktora en son grip olduğunda ilaç kullandırmadı mesela burnuna okyanus suyu yakasına coldmix devam ettirtti,fitil bile verme dedi bana hatta da ilk gece çok huysuz olunca ben kendı insiyatifimi kullanıp verdim bizimki de ilaç kullandırtmıo resmen.. hatta bazen kızıyorsun belki ufak bi ilaç takviyesi daha kolay toparlancak çocuk yıne de vermio.
velhasıl kelam aşı meselesine gelince drun bi bildiği vardır dedim yaptırdım işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…