2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
güüüüünnaaaayyydddııınnnnn.....

3. mu? aman naptin ruzam basbakanin gazina gelmeyelim

benim hayalimdi canım ya.. 3 çocuklu bi anne olmak istiyorum ama başarabilir miyim bilmiyorum.

Repuu sen bu ruzaya bakma geyşa ruhlunun teki o 10 tenede yapar Bu arada avatarın çok değişik geliyor başka biri sanıyorum hep.

Yingyang kardeş hiçbir fikrim yok kolay gelsin sana.

saygılar bituful ablam... öperim seni.

hayırlı olsun azılarınız.. maşallah deranıma. inşallah herşeyi yer artık..

Sagol ruzacan daha bisey yokta benim tahminim iste..bende opuyorum seni.

Bugun isim az tükkanda yokmu benim gibi bos insan iki geyik yapek

ferdam acinca agzina aliyor ama ne yapacagini bilmiyor guluyor oyle ama hosuna gidiyor iste
rapu benim kocam 5 tane cocuk istiyor gerisini sen dusun :18::18:

bituful once azilar cikiyor sonra kopek disleri cikiyor bende oyle saniyordum ama azilar cikti sonrda kopek disleri cikti azilar cok zor sanardim ama kopek disleri cok zorrr cikiyor bir aydir cocuk yemeden icmeden kesildi surekli bagirarak uyandi gunduzleri hep huysuzdu ama ALLAHA sukur ucu birden cikti simdide biri cikmak uzere ne cektik bee su dislerden 4. ayindan beri cekiyoruz bi tamamlasalrda kurtulsak diyecem ama kiziminda salyalari cok akiyor biri bitse biri basliyor

Paris kuzum evet oyleymis..Allah yardimcin olsun valla ruzaninda dedigi gibi idolumuzsun ilerde cok rahat edeceksin..

ben cok ciddiyim bitufulum rabbim nasip ederse bi kiz bi oglan daha istiyorum burda kimsemiz yok bari ailemiz kalabalik olsun cocuklarimin kimseye ihtiyaci olmasin o mantiktayiz esimle bide burda maddi yonden rahat cocuk buyutmek

paris ben de 4 cocuk 2 kiz 2 oglan isterdim hep ama bu esle mumkun degil.
dun yemege ciktik, cocuklara bir oda yapmislar ama hic oyuncak falan yok sadece bos halili bir oda. oglan oraya gidip cocuklari gorunce beni unuttu. kuzenleriyle de oyleydi. 2. cocuk cocuklar belirli bir yasa geldikten sonra bence eziyet degil nimet. bu aralar kafam cok karisik. 1 ay sonra hamileyim dersem de, tek cocuk dersem de sasmayin

Iyi geceler kizlar. Bizimkinin azisinin iki ucu cikti. Ustten de bi kopek cikmis. Kopek azidan once cikmis ama bayagi da buyumus haberim yuk.
Yasemincim murat cok tatli bi cocuk. Beylikduzune gel de bas goz edelim:)
Bizimki bu ara korkutyo geceleri ya. Uyuyorum basimda a aaa diye bi ses. Gozlerini dikmis ayaga kalkmis insan korkuyo.
Tek uykuya gecti birle uc arasi uyyo. Reoucum benimki de hep yarim kase. Ama annem nasi beceriyosa bi kase corba iciryo. Sen az calisiyosun ya emmekten acikmiyodur. Benim kiz da 10.300 gibi bi sey. Boyunu bilmiyorum. Uc ay oldu olcmedik. Ama uzamis. Bugun ilk defa isiga boyu erdi cunku. Bi baktim acip kapiyo. Ustumden bi is daha kalkti:)
Ve tabii ki uyumuyo. 9 ay kaldi insallah. dis biter meme biter heralde uyur.

ne güzel maşallah birer birer çıkıyo dişler. bizim 2 aydır 7 diş var. bi ilerleme yok. ama feciiiii iştahsız bu aralar belki yine çıkar.
ışığaa derken nasıl erişti oraya? alçaktamı düğmeler

Yok ya repycum uc aydir cikmiyodu. Dedim ya burda da davul olmuslardi artik.
Evet evet alcak. Yoksa uzun boylu diil oyle:)

kızlar günaydın. ara ara girip okuyorum ama yazmıyorum açıkçası. annemler yanımdaydın 15 gündür az önce uğurladım yolları açık olur kazasız belasız varırlar eve. çok alışmıştık ana kız bizimkilere. kızım da çok üzgün ev bir anda boşaldı baktı etrafta kimse yok şimdi saf saf bana bakıyor. kızım geceleri herhangi bir sıkıntısı yoksa uyanmıyor gece emmesini 1 aydan fazla oldu kestim. sabah 4-5 arasında kalkıyor memme diyerek uyanıyor dayıyorum ağzına memeyi geri ya uyuyor yada uyumuyor.bizimde altı diş birden patladı. 2si çıktı 4 tanede birkaç güne çıkar ancak diş kızımda burun akıntısı ve hafif huysuzluk yaptı 4 parmak ağızda öyle geziyor yavrum.onun haricinde yemelerimiz hala sıkıntılı ancak memeye aşırı bir düşkünlük oldu. sürekli meme memmmeee diye geziyor.her şeyi anlıyor ne desem hemen yapıyor.ancak hala baba demiyor anne dede memme teyze kulak küpe çiçek diyor birde sevindi mi ettıkkı diye bir kelime kullanıyor ne oluyor anlamadık biz de artık kızımıza seslenirken isminden çok ettıkkı diye sesleniyoruz ha ayrıca ismini de söylüyor elis ya da etis diyor.boyumuz belki bazılarınız atıyor diyecek ama 90 cm olmuş kilomuz da 13 kilo kemikli bir çocuk anlayacağınız. acayip hareketler yapıyor ayaktayken yere eğiliyor kafayı yere koyuyor bacakları kırmıyor ve tek eli üzerinde duruyor şimdi de oyun oynamayı öğrendi kızlar o kadar tatli oynuyor ki yiyesim geliyor. daha anlatacak çok şey var da anlatmayayım. şimdilik yeter ayrıca 2. 3. hatta 4 çocuğu düşünenler varmış valla ben doğumdan ve yaşadığım düzenden dolayı 2. yi düşünmüyorum hepinizi öpüyorum bebeişlerinize sağlık sizler de sabır diliyorum

Repucum evet seda sayan var kaynana gelin yarışma sunuyo çok eğlenceli

Yeldacım öpüyorum o prensesi maşallah dişlerine ve gelişimine..

Çiğdem güzelim benim Neden inanmayalım böyle anne babadan kısa çocuk zaten çıkmaz ikinizide geçicek maşallah Gelişimi gayet iyi yemesi çok sıkıntılı olmasına gerek yok yetiyo demekki gelişimine bakarsak bunaltma kendini..öpüyorum etisssi

Dün eşime herşeyi sana bırakıyorum gecede kalkmıorum idare et beni dedim, çok yorgundum 10 da yattım ilk defa :86: uykumu aldım 2 seneden beri dünya varmışş..

Çok yoruluyoruz yahu..Dışarı çıkarma faslı çok yoruyor beni bilmiyorum sizinde öylemi.İşten geliyorum 1-1.5 saat dışarı çıkıyorum ama 5 saatlik performans gibi yoruluyorum..Kimin elinde bişey görse top oyuncak vesaire peşinden koşuyo ağlıyo, istiyo, düşüyo, gördüğü bütün kedileri kovalıyo full action..Ben saçım başım dağılmış dilim ışarda geliyorum eve te büle

Bu arada pariscim ne güzel böyle düşünmen Allah herkesin gönlüne göre versin..Ben şartlar ne kadar iyi olursa olsun yetemem yetişemem, kendime hiç güvenmiyorum tımarhaneyi boylarım 3-4 çocukla o yüzden çok çocuk yapanın ve düşünenin saygıyla önünde eğiliyorum

bituful günaydın canım benim. vallahi dert etmiyorum artık yemesini birkaç gündür eline parmak gıda veriyorum aslında öncesinde vermem gerkirdi ama malum yutamama problememimiz beni hep korkuttu yavaş yavaş yemeyi öğreniyor kendine güveni de geliyor biraz daha iyiye gidiyorum maşallah diyeyim şimdi eline pingui verdim onu çok seviyor minnak minnak ısırıyor yutunca da yüzünde kocaman bir gülümseme
ayrıca ben de eliz derayı kucağıma alıp dışarı çıkıyorum (bu hafta içi izinliyim rapor aldım)inan çok yoruluyorum her şeye dokunmak isyior kimin elinde ne görse çekiştiriyor taş alıyor kumla oynuyor köpeklere gidiyor top alıp gol yapıyoruz geziyoruz sonrası felaket bir yorgunluk ayrıca elinden hiç tutturmuyor istiyor ki tek başıma yürüyeyim kimse yanımda olmasın eliyle git işareti yapıyor yine de onların mutluluğunu görmek her şeye değiyor eşin de sana yardımcı olsun iyi bir uyku mutlu bir gün demek o nedenle kendine iyi bak

ye ben zayıflayamıyorum mu ne tamam beden olarak inceliyorum ama kilom 75 dana gibiyim ya hiçbir yerimde fışkırma sarkma yok göbüşümü tuttuğum zaman 1-2 parmak arası bir göbek var ama niye tartıda 75i görüyorum ben yedikçe kemiklerim mi ağırlaşıyor ne
kardeşimin 7 ağustosta düğünü var zayıflamalıyım ama yemek yemeyi de çok seviyorum napacam :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…