2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
pastörize poşet süt var buranın üretimi onu kaynatmadan içime sinmiyor
kaynatıncada anlamı kalmıyor değül mü btfl,öyle yapayım artık araştırma içine giriyorum
ama içimiyor ki yavruuu içse de ben addaalardan getirtsem sütü:KK55:

iştahsızlık hepimizin sorunu. ne yemek yapacağımı şaşırıyorum daha tadına bakmadan ağzını kilitlediği çok zaman oluyor türlü türlü oyuncaklar hatta bazen elimde benim telefon bi sürü şaklabanlıklar her yol deniyorum anne olmak böyle oluyor heralde tabii binbir güçlük yediriyorum sonra boğazına birşey takılıp kusması da cabası:KK43:

[video=youtube;e54m6XOpRgU]http://www.youtube.com/watch?v=e54m6XOpRgU[/video]

[video=youtube;LRJ4X9oqwVU]http://www.youtube.com/watch?v=LRJ4X9oqwVU[/video]

bu da favorilerimizden... :KK16:

:) alemsin valla. gerçi biliyorsundur ama inek sütünün günde 500ml den sonrası kansızlık yapıyo.ben daha pek inek sütü vermedim benim bıraktığım sütü içiyor peynirli omlet yapıyoruz kahvaltısında da ama yoğurdun sadece çorbasını yiyor

yok demek istedigim cok versem icecek :)) sabah 90 ml veriyorum o kadar. Zaten emziriyorum cokca :KK53: biberona alistirdim ondan zevkli geldi galiba icmesi. Sutun pesinde hep. Kizim icerken yada bardakta ayran gorse sut saniyor

yok demek istedigim cok versem icecek :)) sabah 90 ml veriyorum o kadar. Zaten emziriyorum cokca :KK53: biberona alistirdim ondan zevkli geldi galiba icmesi. Sutun pesinde hep. Kizim icerken yada bardakta ayran gorse sut saniyor

ama sevsin yeterki ilerde içer bol bol. benimki hala biberon almayanlardan:KK43:

Benimki süt içmiyor ya.. Devam sütünü seviyor da süt içiremiyorum. Her türlü denedim. :KK43: ayranı çok severdi şimdilerde süt sanıp onu da içmiyor sıpa.. :KK43: kahvaltısına koyuyorum biraz. Bi dr muhallebi falan yaparsam ancak öyle. Gerçi tatlıyı da sevmiyor.
Aleynacım biz de çok seviyoruz o şarkıyı.. :))

bugün kızımı yeşil başlı gövel ördek söleyrek uyuttum sakinledi beğendi şarkıyı.
ya kızlar ya. benimki bi buçuk ayda hiç kilo almamış. 9buçuktu gene 9buçuk. o zman on aylıktı hadi on buçuk aylık diyelim. yaa olur mu öle. hemşire normal. artık hareketliler dedi. deviti 3e düşürdü. demir taramasını daha yaptıramadık. aşıları oldu. ateş olmadı çok şükr.
yemekli misafir vardı. çok yorgunum. müzik dinliyorum. ev temiz yarına yemekler kaldı. yarın için çok mutluyum:)
öperlerr

hangi sütü içiriyonuz kızlar markası modeli önemli mi?
:KK14:

Ben Sütaş in sütünü iciriyodum simdiye kadar gecen dr aptamil tarzi sutleri onermiyoruz kutuyuda sadece sütcünün sütünü iciriceksin dedi bildiğin inek sütü yani cnm bundan sonra öyle yapıcam inşallah:KK8:

Aaa bide 20 gündür regl olmuyodum gidem bi test alim dedim hoş hamile kalmam için Meryem ana gibi bi ihtimal olması gerekiyodu o derece ama neyse aldım..sonuç negatif tabiki..

Gecen benimde öyle oldu hatta 1ay gecikti benimki test aldım bende negatif cikti ertesi gün hasta oldum:KK37:

günaydınlarr... :KK12::KK12:

utku'nun burnu tıkandı dün akşam. buharla falan rahatladı biraz bakalım inşallah hasta olmaz.. :KK50:

tubacım ben de eker ya da sütaş'ın günlük sütünü alıyorum ama içen yok.. bana yarıyor. :KK53: açık süt de alıyorum yoğurt mayalıyorum. içse ondan da veririm. en doğalı en güzeli o.. bir de kaynatırken misss gibi kokuyor ya bayılıyorum.. :KK16:

kızlar selamlar nasılsınız? bilmem beni hatırladınız mı? :26:görüşmeyeli yaşımıza girdik, bir çoğunuz da girmiştir yaşına hepinizin d. günlerini kutluyorum,minikleri öpüyorum:KK54:yaşımıza kaşımızda dikişle girdik. d.gününden iki gün evvel sehpaya çarptı, kaşı ile gözü arasına iki dikiş atıldı ,dikiş atılırken o bi yanda ağlar ben bi yanda:KK50:neyse ki atlattık şimdi iyiyiz oğlumla tatil yapıyoruz:KK55:dışarısı kar kış.. sabahları pencereden karı izleyip kahvaltı ediyoruz.öyle özlemişim ki oğlumla kahvaltıyı..siz neler yapıyorsunuz ocak anneleri, ve aralık,şubat anneleri:emir_bebek:

Ruzacım inşallah hemen açılır burnu hastalanmadım atlatır
estarabim geçmiş olsun canım doğum günü kutlu olsun bıdığın
bide iyi tatiller
buradada yağmur var karı çok özledimde ev telaşı var ev bulup taşınalım sonra yağsın ya( böyle giderse ben buluncaya kadar yaz gelecek ama neyse)

bide iyi tatiller
buradada yağmur var karı çok özledimde ev telaşı var ev bulup taşınalım sonra yağsın ya( böyle giderse ben buluncaya kadar yaz gelecek ama neyse)

biz de yağmuru özledik kışın buraya hiç yağmur yağmıyo... sen yazdan beri arıyosun satılık ev di mi öyle hatırlıyorum... inşallah gönlüne göre tez zamanda bulursun.

süt işini cuma ve pazarları şok' a günlük süt geliyo,ondan veriyorum kahvaltıda yarım çay bardağı ancak içiyor.bazen bebe bisküvisine ıslıyorum,muhallebisibi de sütten yapıyorum. günlük ne kadar alması gerekiyo ki??? aslında yoğurt mayalamak için süt alıyorum ama bu ara kokuyo sütler kokmasa açık sütten içireceğim de... bir kırmızı et yemesi gerekiyoya artık bizimkisi sevmiyo, çocuklar köfteyi sever diye bilirdim bizimki hemen ağzından çıkarıyor. tavuğu da aynen öyle yapyor. kırmızı et ya da tavuğu sizler nasıl yediriyosunuz ???

kızlar selamlar nasılsınız? bilmem beni hatırladınız mı? :26:görüşmeyeli yaşımıza girdik, bir çoğunuz da girmiştir yaşına hepinizin d. günlerini kutluyorum,minikleri öpüyorum:KK54:yaşımıza kaşımızda dikişle girdik. d.gününden iki gün evvel sehpaya çarptı, kaşı ile gözü arasına iki dikiş atıldı ,dikiş atılırken o bi yanda ağlar ben bi yanda:KK50:neyse ki atlattık şimdi iyiyiz oğlumla tatil yapıyoruz:KK55:dışarısı kar kış.. sabahları pencereden karı izleyip kahvaltı ediyoruz.öyle özlemişim ki oğlumla kahvaltıyı..siz neler yapıyorsunuz ocak anneleri, ve aralık,şubat anneleri:emir_bebek:

hoşgeldin canımmm... :KK16: nerelerdesin sen.. özlettin kendini. :KK31:
çok geçmiş olsun kuzuma yaa.. çok üzüldüm. :KK50: çok şükür atlatmışsınız geçmiş.. doğum günü de kutlu olsun. nice mutlu senelere..
ohh ne güzel evdesiniz beraber.. bol bol hasret giderin..

Günaydınnnnn:)))
herkese slm
ben hala ev arıyorum umarım çabucak bulurum

günaydın selermim.. inşallah bi an önce bulursun evini de taşınırsın canımmm.. :KK16:

bide iyi tatiller

sağol teyzesi.. öğlende uğradım iyiydi ama gece inşallah tıkanmaz yine..

X