2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
elacim kizma ama bana versen bende yemem o dediklerini artik buyuduler ben sabah yumurtayi tereyaginda az beyaz peynirle omlet yapip veriyorum. bi dene istersen :KK53:

Ask olsun cnm neden kizim danisiyorum ben :KK66:)

Öyle pisirdigim zaman yemiyor iste cnm bebek gibi ayni civik yiyor alistirmaya calisicam iste ins:KK31:

Celiskili bir gunun sabahindan yine merhaba

Bu cocuk sutu icer mi icmez mi derken sut manyagi olacak annesi gibi. Ben de bugun inek almaya karar werdim. Baglayayim bi kosede dursun :KK53:

Son düzenleme:

Bu cocuk sutu icer mi icmez mi derken sut manyagi olacak annesi gibi. Ben de bugun inek almaya karar werdim. Baglayayim bi kosede dursun :KK53:

:) alemsin valla. gerçi biliyorsundur ama inek sütünün günde 500ml den sonrası kansızlık yapıyo.ben daha pek inek sütü vermedim benim bıraktığım sütü içiyor peynirli omlet yapıyoruz kahvaltısında da ama yoğurdun sadece çorbasını yiyor

Her defasında ölüyo yine elektro şok suni teneffüs falan derken canlanıyor rahmetli hadi hayırlısı bu ne ya:KK53:

Selamunaleykum :KK53:

Tuba kagani al bana gel :KK16:

canım walla halimizi bir görsen azıcık yakın olsaydın hemen gelirdim walla mesela tokat merkezde
olsan yarın sendeydim:KK76:
en sevdiği yemekleri bile yemiyor artık diş desek 4 tane diş çıkarttı hiç böyle bişey yaşamadık
doktora mı götürsem acepp:KK52:

hahaaa alemsin canısı ben de çok severim sütü sanırım kağan da seveçek çay bardağının 1/5 ini içiyo
ne iç açıcı bir durum değil mi:KK24:

Bizimde bu haftasonu doğum günüsümüz var:KK31: Bakalım henü bi hazırlık yapmadım ama olcak işallah bişeyler..Dün adı lazım olmayan bi pastaneye girdim dedim pasta broşürü varmı alıyım inceliyim evde dedim..Neyse bi broşür beklerken abartmıyorum ansiklopedi kalınlığında bi kitap verdi içinde 1000 tane pasta çeşidi olan:KK53: Bunlar her gelene böyle kitap veriyolarsa fiyatları malumdur ama bi soriyim yine dedim söylediği rakamla sermaye niyetine pastacı açılır o derecede..Neyse oğluma yaradı evde resimlerine bakıyo açıp açıp kemiriyor bide:86: Başka yerden pasta siparişini falan verdim tulumumuz geldi azcık süs aldım bizim oradan bulduğum kadarıyla, bide burdakileri kıskandım magnet yaptırdım gerçi o işle eşim ilgilencekmi halladebilirmi bilmiyorum öyle işte..:KK31:

Aaa bide 20 gündür regl olmuyodum gidem bi test alim dedim hoş hamile kalmam için Meryem ana gibi bi ihtimal olması gerekiyodu o derece ama neyse aldım..sonuç negatif tabiki..

Tuğba bizimkide zaman zaman hep öyle bütün gün aç durur zorlamasam..Bide yeni bişey öğrenmiş diliyle itiyo hepsini dışarı..Damar yoluyla beslemeyi düşünüyorum işe yararsa paylaşırım:KK53:

X