2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
cigdem hani sen bizi gordun ya farkli duygular icindesin ya az sacmaladin ya rica ederim fotograf yukleme, yoksa cok sahane eski turkce, latince, farca, arapca cok ısıltılı kelimelerim olabilir sana karsi bilgin olsun.

Fulyacim gecmis olsun isallah sorun yoktur..lekeler aynen bizdede var hic dert etme onu..bingildagimizi ben hic goremedim mesela erken kapandi ve kucuktu yani ona ragmen gelisimi normal Allaha sükur..Uzmeyin kendinizi haberleri bizede bildir kuzeninin.

cigdem hani sen bizi gordun ya farkli duygular icindesin ya az sacmaladin ya rica ederim fotograf yukleme, yoksa cok sahane eski turkce, latince, farca, arapca cok ısıltılı kelimelerim olabilir sana karsi bilgin olsun.

emrin olur amacına hizmet edip yüklemem ışıltılı kelimelerinden az çok bilgim var saçmala demişsin ya ip ucu oldu benim için

cığdem hakketten vaveylanın fotosuna yaptıgın yorumu bi daha okur musun? ya da yazdıktan sonra göndermeden once okudun mu? ben bıle rahatsız oldum tarzından ve yazdıklarından.. vaveyla normalde daha sert cıkar yıne yumusak bı msj yazmıs bence.. espri filan dııl o yaptıgın,sinir bozucu bıkac cumle.. hiç yakıştıramadım

ben yorumumda hiçbir art niyet görmüyorum okuyorum defalarca girip okuyorum bunun neresine kızılır diye tabi kendi açımdan düşünüyorum belki sizler alıngan olabilirsiniz ama aksine dikkat edip biraz daha yazdıklarımı anlamlandırmaya çalışırsanız beni idam etmezsiniz kadın hoş hatun ben orada onu övdüm bu güzellik iki çocukla bu kdar fit görünme herkese nasip olmuyor açıkçası bana olmadı hala kilolarımdan kurtulamadım enaniyet derken de bencillik anlamını katmadım bazı kelimeler vardır ki günlük kullanımda anlam değiştirir ve dile öyle yerleşir farkında olmak anlamında kullandım müstehak sözümde gayet normal hak ediyor anlamında daha ne açıklama yapayım sanki benim birilerine garezim var da ondan böyle yapıyorum hata bende demek ki sen de yanlış anladığına göre vallahi bilmiyorum diyecek söz bulamıyorum sözlerim o kadar farklı bir şekilde anlamlandırıldı ki ben bile şaşırdım buradan ne anlam çıktı diye okudum.burçak senin de rahatsız olduğun şeyi anlamadım ben de sana hiç yakıştıramadım böyle yangına körükle gitmeyi vaveyi ben de tanıyorum az çok yazma üslubundan haddimi de bilirim ama ısrarla söylüyorum hiçbir art niyetim yoktuuuuuuuuuuuuuu:84:

ben enaniyeti gectim yuttum diyeyim. İkinci meseleye yani asil meseleye gelmeden once derim ki, kimseyi kendinle kiyaslama. Hepimizin farklililari war. Bendeki varsa o gordugun farklilik, benim kendini begenmislik yada kibir yapmamimi gerektrmez bunu da yakistirip kendini rahatlatamazsin. Ben samimiyetine guvendigim aylardir tanidigim insanlara kalbimi actim nihayetinde gorsel yasantimi. Kendie iltifat ettireyim mutlu olayim diye koymadim o resimleri. Safca esimi cocuklarimi sergiledim. Esimle ilgili ne dusunursen dusun bunu uluorta ima edemezsin! Bu asil meseledir.O cumleyi ayni sekilde algilayan sadeceben yada burcak degil. He bizim anlamamizda mi sorun var?yoksa senin patavatsizlik gibi bir sorunun mu war? Derim ve noktayi koyarim. Ecdadima hakaret etsen kilimi kipirdatip tek kelime yazmam, zaman kaybidir. He simdi sana da destek mesajlari gelir seni de anlayan biri vardir, selam soyle

Aspititom sakin ol ya.

Hayret ben niye goremiyom cigdem arkadasin yorumlarini. Aman neyse ne..

Kızlar destek mesajlarınız için çok teşekkür ederim akşam oğluşun lekelerini teyzesine gösterdim beni rahatlatmak içinmi bilmiyorum ama iç açıcı şeyler dedi ama kuzenimin oğlu için endişeliyim allah sağlık şifa versin inşallah
Bituful canım dr bıngıldakla ilgili iyi şeyler demiş onda bi problem yok şükür ayına göre gelişimi normal de lekelere dikkat çekmiş
Repucum dr özelde ama bu durumu anlatıp yapacak bişey olmadığını herhangi bir havale nöbet vs gibi durumlarda derhal kendisini aramaları gerektiğini söylemiş sonrada teskin etmiş burdan çıkınca trafik kazası geçirebileceğimiz 3 yıl sonra diyabet olabileceğimiz gibi bir ihtimal demiş kesin değil ama bir ihtimal ve inşallah hiçbir zaman gerçekleşmeyecek bir ihtimal
Tekrar teşekkürler kızlar iyi ki varsınız

Artık yok öyleee zaman kısıtlı değerlendirceksin çiğdem ama ooooh mis kokulu bebeğimle yatmak harika zaten şurda benle yatacağı 3-5 yıl sonra yalvarsam gelmez ben bebekmiyim anne der sıpa.
ya şu benzetmelerine çok gülüyorum ayrıca o müzik harika 5 defa dinledim çok güzel bi his veriyo sesi kzın muhteşem
Yasemin beni neden arkadasin olarak kabul etmiyon yuzumu gormek istemiyon mu
vave seni seviyorum sonsuza dek arkadaş olmak istiyorum seninle ve hayalimdeki vave gibisin aynı hamarat güzel ve zeki Allah ömür boyu mutluluk versin sağlık versin huzur versin.
Ruzacım ben tahlili paylaşayım bilen yorum yapsın hiç anlamadım doktorla 5dk telefonla ne konuştuysak o bişey yok dedi o kadar oysaki birsürü değer h l yazıyo noluyo anlamadım :26:
Yasemincim canım benim öperim
Fulyacığım sağol canım damlaları çorbaya filan karıştırsamda olurmu peki yoğurt haricindeki şeylere:44:

20.01.2014 Tahlil Sonuçları
Tahlil Adı Sonuç Birim Uyarı Referans Aralığı
--- BIYOKIMYA ----------------
CRP (Türbidimetrik) 0,3 mg/L 0,000 - 10,000
ASO 1 IU/mL < 200
Aspartat transaminaz (AST) 46 20,000 - 60,000
Kalsiyum 10 mg/dL 9,000 - 11,000
--- HORMON -------------------
Total IgE 9,86 IU/mL 0,000 - 60,000
--- ALERJI -------------------
Spesifik IgE F2 (İnek sütü) 0,35 kU/L < 0.35 : Class 0 (Negatif)
0.35-0.70 : Class 1 (Düşük Pozitif)
0.70-3.5 : Class 2 (Hafif Yü
--- HEPATIT SEROLOJISI -------
Anti-HBs 1000 IU/L <10 Negatif
>=10 Pozitif
--- HEMOGRAM -----------------
Lökosit 7,2 10^3/uL 6,800 - 13,300
Eritrosit 4,36 10^6/uL 4,200 - 5,500
Hemoglobin 11,5 g/dL 14,700 - 18,600
Hematokrit 32,5
MCV 75 fL L 97,300 - 109,800
MCH 26,4 pg L 32,500 - 36,500
MCHC 35,4 g/dL 32,100 - 34,200
RDW 13,2 % 11,500 - 14,500
Trombosit 291 10^3/uL 150,000 - 450,000
MPV 7,2 fL L 8,000 - 12,000
PCT 0,209 % 0,100 - 0,410
PDW 9,8 % 0,000 - 19,000
Lenfosit 61,4 % H 25,000 - 40,000
Monosit 7,2 % 0,000 - 11,700
Nötrofil 23,6 % L 43,000 - 65,000
Eozinofil 7 % H 0,000 - 5,000
Bazofil 0,8 % 0,000 - 2,000
--- İDRAR --------------------
MAKROSKOBİ .
Miktar 5 mL
Renk SARI
Görünüm BERRAK
Tortu YOK
Dansite 1020 1003,000 - 1030,000
pH 5,5 4,600 - 8,000
Protein NEGATİF
Glukoz NEGATİF Negatif
Aseton NEGATİF Negatif
Nitrit NEGATİF Negatif
Bilirubin NEGATİF Negatif
Ürobilinojen NORMAL Normal
MİKROSKOBİ .
Lökosit 1-2
Eritrosit NADİR

ay biraz karışık oldu ama galiba demir filan yok burda
Bu arada bizdede var omzunda bi morluk bi dr arkadaş bunu cildiyeye götürsen iyi olur demişti ama ben götürmedim bi baktırsak iyi olacak herhalde:26:
Ya şu peşpeşe alıntı nasıl yapılıyo bi beceremedim şu sayfanın özelliklerini eşimde söylenip duruyo aşkımla evleneli kaç yıl oldu sende niye yazmıyo diye ama hala beceremedim ben teknoloji özürlü yasemin

Bütün gün evi temizledim çok yorgunum süt soğumuştur herhalde gidiyim yoğurdu yapıyım ölüyorum yorgunluktan hepinizi öperim

Günaydinlarrr..

Mart ayi geliyo sabah sabah tükkanin önü kedi kerhanesine döndü ahlak sistemim yerle yeksan..

Günaydın ahali
Bituful alemsin nokta kom :)

Ya düşünüyorum da hadi bir olur iki olur e hadi üç te olsun amaaaa sayamiyorum be arkadaşım kaçıncı bu puhahahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…