2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
güzel kalpli güzel ferdam nerdesin sen ?
napan kayınvalideyle ben de kağanı babannesine baktırcam galiba:KK5:
ruzacm zayıflamışsın hııı gözümden kaçmadıııı tebrik ederim
ben de 1 beden inceldim ama hala 68 im,artık 40 bedenim yani anlıcanızzz:KK53:

güzel kalpli güzel ferdam nerdesin sen ?
napan kayınvalideyle ben de kağanı babannesine baktırcam galiba:KK5:
ruzacm zayıflamışsın hııı gözümden kaçmadıııı tebrik ederim
ben de 1 beden inceldim ama hala 68 im,artık 40 bedenim yani anlıcanızzz:KK53:

kuzummm.... :KK16: evet zayıfladım ama bu hafta durdu kilo vermem. spor yapmam lazım. koşu bandı da aldım ama zaman yok. valla insan kendini çok iyi hissediyor kilo verince.. :21:

kuzummm.... :KK16: evet zayıfladım ama bu hafta durdu kilo vermem. spor yapmam lazım. koşu bandı da aldım ama zaman yok. valla insan kendini çok iyi hissediyor kilo verince.. :21:

koşu bandı mı benim hiç mecalim kalmıyor akşam pert....
tabiii çok güzel ben de işe başlayınca sıkı bi diyet yapcam evde yapamadım
önümde yiyecekler :KK56:dayanmadım:KK47:

koşu bandı mı benim hiç mecalim kalmıyor akşam pert....
tabiii çok güzel ben de işe başlayınca sıkı bi diyet yapcam evde yapamadım
önümde yiyecekler :KK56:dayanmadım:KK47:

valla ben işte de yapamıyorum.. bir de anaokulunda olunca çok zor oluyor diyet falan.. kekler poğaçalar mis gibi kokular.... :KK16: yememek zor. :KK17: ama sporsuz olmuyor canım. illa ki yapmak lazım..

ne olsun iş güç koşturuyorum uykusuz uykusuz sen nasılsın

benim de başım çok ağrıyor. iş bilem yapamıyorum. uyku desen iki gündür hasretim. akşama misafirim var gidip hazırlık yapıcam. inşallah yetişir.

benim de başım çok ağrıyor. iş bilem yapamıyorum. uyku desen iki gündür hasretim. akşama misafirim var gidip hazırlık yapıcam. inşallah yetişir.
benimki de 2 günlük hasret olsa keşkem:KK43: uykusuz benim oğlum çok sık kalkar. yetişir yetişir olmazsa en kötü ihtimalle hazır bişeyler sipariş edersin

benimki de 2 günlük hasret olsa keşkem:KK43: uykusuz benim oğlum çok sık kalkar. yetişir yetişir olmazsa en kötü ihtimalle hazır bişeyler sipariş edersin

emiyor mu ondan mı sık uyanıyor.. benim yapacklarım kafamda hazır, kafada bitince daha kolay oluyor herşey. yetişir diye umut ediyorum..

aleyna sana da selam olsun.. :KK3:

:) selam tatlim. Sen diyettesin simdi ama soylemezsem catlarim. Disari ciktim geldim. Hususi sigara boregi yapmak icin yufka ve lor almaya. Ay agzim sulaniyo cok canim cekti. İcinde mis gibi dereotu tazeligiyle , o karabiberin agizda biraktigi sarhosluk ile bole citir citir..

Napisiniz deli ocak subat ve aralik analari:KK51:

Salla babam salla faslina gectim donup donup ayak bas barmaamı mınciriyo buda bi sn dur be cucuk yaa:emir_bebek:

ben artık yorgunluktan ölüyorum yemek de yapmadım zaten kardeşimi memlekete uğurladık eve geldim kızımı banyo yaptırdım sonra bizimki uyku sersemi ama uyumak istemiyor damacanayla uğraşırken bir gürültü kafayı vurarak düştü yine bir telaş bir sinir kocama da sinir oluyorum ne olsa benden biliyor itiraf edeyim çalışmak istemiyorum çok yıpranıp geliyorum eve ve her şeyden nefret ediyorum :KK50:

emiyor mu ondan mı sık uyanıyor.. benim yapacklarım kafamda hazır, kafada bitince daha kolay oluyor herşey. yetişir diye umut ediyorum..

kafanda ayarladıysan sorun yok en zoru ne yapcağına karar vermek. emiyor ama her uyandığından emmeye kalkmıyor bazen sadece sallanmak istiyor ama doğduğundan beri böyle uykuyu pek sevmez

Napisiniz deli ocak subat ve aralik analari:KK51:

Salla babam salla faslina gectim donup donup ayak bas barmaamı mınciriyo buda bi sn dur be cucuk yaa:emir_bebek:

dururmu uyurken bile yaramazlık peşinde bende beşiğinde sallıyorum sallerken ayağa kalkıp ışığı açıp açıp duruyo :))

selam kızlar geçmişi okuyamadım salıdan beri ateş ateş ömrümden ömür gitti sanki canım kuzuma aşılar ağır geldi ateşimiz 39 altına inmiyor hele bugün çok kötüydü nedense sizlerle paylaşmak istedim kuzum ben işteyken yine çok ateşlenmiş istanbulda olanlar bilir kartal adliyesindeydim annem aradı çok kötü diye aanadolu yakasından avrupa yakasına geçene kadar ne yol bitti ne zaman geçti okadar kızdımki kendime keşke gitmeseydim diye anne olmak ne kadar zormuş kuzun ateşler içinde ama sen yanında değilsin herşeyin de yanındayım bütün doktor kontrollerine ben götürüm ama kuzumun ateşinde yanında olamadım neysem bugün çok duygusalım çok moralim bozuk hepinizi öpüyorum kızlar hasta bebeişler vae-rsa geçmiş olsun diliyorum rabbim kuzularımızla sınamasın bizi

X