2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
GÜNAYDINN
kızlar siz birbirinizi nerden görüp yorum yaptınız.albüm falan?ben sık takip edemiyorum ama siz baya bi kaynaşmışsınız.maşallah.neyse benim
lekelere kafam takıldı.hemanjiyom mu acaba leke dedikleriniz.bi arkadaşın yüzünde vardı koyu kırmızı.öyle bişeymi.

Kelimeyi duzelteyim onemli bi kelime bu kompleksssli eski esra :86: satastin bana cevabini aldin.

içinde art niyet olmayan bir yorumumu alıp nerelere çektiniz benim yaptığım suç oldu ama sizler şu an laf sokuyorsunuz yaptığınız çık iyi bir şey oluyor üzüldüm açıkçası sayıyorsunuz teker teker kininizi duyun bakalım tavır takının ama böyle yaptığınız içn hakkımı helal etmiyorum allaha havale ediyorum mütevazilikten bahseidyorsun ama bir anda tersine dönüp aşağılayan sensiz vaveyla bu bir çelişki yani

canım sevindim bişey olmamasına. her zaman hepimiz için risk var. riskleri düşünürsek yaşayamayız. Allah kimseyi korktuğuna uğratmasın.

20.01.2014 Tahlil Sonuçları

canım hemoglabin 11,5. iyi düzeyde bence.. takılma boşver güzelim.

canım çok basit, profil bilgilerinden düğün bilgilerini girince otomatik çıkıyor.

Günaydinlarrr..

Mart ayi geliyo sabah sabah tükkanin önü kedi kerhanesine döndü ahlak sistemim yerle yeksan..

günaydınnnn bebemmmmm....

yerim senin mart kedilerini...

canım günaydın. leke varsa doktora göster bence. önemli bişey değildir inşallah.

gunaydin kizlar nasilsiniz?
beni sorarsaniz iyiyim. iyi bir uyku cektim. dun gece oglani bol bol emzirdim.

Şahsi olarak bir cevap vermem gerekiyor mu bilemiyorum ama buradaki herhangi bir insana kin tutup kafamda taşıyacak kadar boş bir insan değilim, hoşlandığım vardır hoşlanmadığım vardır, ayrı. Ama bir tavır takınmak gerekiyorsa takınırım. Hoşgörülü bir insanımdır, kusurları boşvermeye çalışırım, bununla beraber birine alenen yanlış yapılmışsa da tarafımı belli ederim. Öbür tarafta kim olursa olsun.

Repucum ben de aynen devam valla, boşver böylesi daha iyi oluyor Kalk, yatağından al, emzir, tekrar dalmasını bekle... Böyle iki dk da işlem tamam

günaydın repu can. çabuk pes ettin he..
2 gece dayandım ya. bir rekor benim için

Repucum ben de aynen devam valla, boşver böylesi daha iyi oluyor Kalk, yatağından al, emzir, tekrar dalmasını bekle... Böyle iki dk da işlem tamam

askere gidene kadar koynumda yatırıcam oğlumu gerçi hiç askere gitmeyecek ya geline çaktırmaa

Cigdemduman sana soylenen birsey yok. Sana kirildim ve kizdim. Olay kapandi. Ustune konuyu bilmeden saygisizca yorum yapan arkadasa cevabini verdim o kadar.

Cigdemduman sana soylenen birsey yok. Sana kirildim ve kizdim. Olay kapandi. Ustune konuyu bilmeden saygisizca yorum yapan arkadasa cevabini verdim o kadar.

vave ben de diyorum ki bana kırılma ve kızma şöyle düşün birbirimizi tanıyoruz sen bana diyorsun ki kız çiğdem kocayı salla da seni ve çocuğunu seviyorum yazdığımı böyle anla sana iltifat ettiğimi düşün yemin ederim inanmıyorsun ayatımın en değerli varlığı olan kendimden bile kıymetli olan kzım üzerine yemin ederim ki amacım ne seni farklı yorumlamak ne de seni kırmak belki de alıngamıydın o gün benim lafım mı battı anlamadım ama tekrar tekrar söylüyorum amacım sana üzüntü vermek değildi

kimse kimseyi sevmek zorunda değil zaten böyle bir beklentim de yok açıkçası sorun yok benim için çünkü seni hiç tanımıyorum o nedenle fikirlerine de saygı duyuyorum

peki cigdem. Konuyu kapatalim lutfen. Seni tanimiyorum. Samimiyetimiz yok. Birden o cumlenin bende yarattigi etki kiriciydi. Kizinin ustune de yemin etmemis ol.otu bi niyet olsaydi sanirim bunu yapmazdin kendini anlatmak zorunda kalmazdn.hak falan da koymayalim ortaya senin icin bisey demedim

Son düzenleme:
noldu yine okuyamıyom ya geçmişi eylem gibi yazıp çıkayım
canlaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

repucm anladığım kadarıyla meme bıraktırma işin olumsuz ben de
deneyecektim yaaa gece çok uyanıyor dayanamıyorum artık uykusuzluğa gece emmesi
alışkanlıkmış yoksa karnı tok eminim,su vereceğm bu gece uyanınca sonra ayağımda sallaycm
bakalım nasıl olacak bizimkinin durumu en az 10 kere kalkıyorum çünkü daha fazla dayanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…