2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Doktordan geldim kucuk buldu bizimkinin cucusunu..zahmetli bi Ameliyat olcak 1 yasina kadar bekleyelim dedi..pofff bi yandan sevindim bi yandan uzuldum hazirlamistim kendimi olcak diye..

Olsun canım hem bayramı filan da geçirmiş olursunuz, hem biraz daha büyümüş olur vardır her işte bir hayır... Belki şimdi daha çok etkiler.

bitiful canim wardir bir hayir diycem ben de..kucuk olunca niye yapilmiyormus ki sunnet.cocuk cerrahina mi gittiniz?

Sikma kendni yawru wardr hersyd bi hayir

Olsun canım hem bayramı filan da geçirmiş olursunuz, hem biraz daha büyümüş olur vardır her işte bir hayır... Belki şimdi daha çok etkiler.

bitiful canim wardir bir hayir diycem ben de..kucuk olunca niye yapilmiyormus ki sunnet.cocuk cerrahina mi gittiniz?

Oyle vardir bi hayir kizlar..

ya normal sunnet islemi degil ya o yuzden, mikro ameliyat yontemiyle biseyler biseyler..2-3 ayri islem yapilacak o yuzden biraz daha buyuk olmasi daha iyi dedi..

selerm ve repu eşlerinizle aranız nasıl oldu? dün geldi aklıma. bir ara bahsetmiştiniz.. :44: umarım yoluna girmiştir.
Canım bi iyi bi kötüyüz şu aralar iyi dönemdeyiz:))
selerm canım bebeğin nassı oldu?
daha iyi canım Dr dan geldin mi kağan daha iyi di mi

biz küçükken babaannemlere gittiğimizde rahmetli dedem düşmeyelim diye hemen merdivene kapı gibi birsey takardı çok küçükte değildik koştururkende düşebilirsiniz derdi (ne güzelgünlerdi )öyle birsey sizin için de uygun olabilir

Vave canım verilmiş sadakanız varmış çok geçmiş olsun canım ya
rabbim tüm yavruları korusun

gerçekten çok zormuş canım ya gercekten yardımcımız olsun :))
bütün bıdıkların iştahı açılsın

Hoşgeldin canım
bu aparatlar çokiyiymiş paylaşman çok iyi oldu ben de bunlardan alayım
Eki Görüntüle 826981 seleli bebekler serisine benim oğlum da dahil olsun...
ruzacım maşallah çok amaçok tatlı duruşunu ve ağzını yerim ben onun ya
Allah nazarlardan korusun
canım hatasını anlamış demekki belliki ancak cesaretini toplamış hem görüştüğünüzde belki kırgınlığın da azalabilir

Doktordan geldim kucuk buldu bizimkinin cucusunu..zahmetli bi Ameliyat olcak 1 yasina kadar bekleyelim dedi..pofff bi yandan sevindim bi yandan uzuldum hazirlamistim kendimi olcak diye..
Canım her işte hayır vardır hiç üzülme geç olsun güç olmasın

Hayirdir sessizsiniz bu akşam..dizilere gömüldünüz dimi gıniklerrrrrr...:86:

Iyyy igrenc ya izledigim zamana acimistim keske sorsaydin once cok aptal bi film ya

purçağa ne olmuş bu akşam ruza da yok.. hadi ferdayı fatih uyuttu kağan da tavuk erkenden yatanlardan ben naa böyle geziyorum 3 saat uykuyla
eşim de nöbetçi batsın bu dünya birazdan uyanır benimki de..

Iyyy igrenc ya izledigim zamana acimistim keske sorsaydin once cok aptal bi film ya

ne bilem yaa.. "başkalarının hayatı" nı izledim tekrar o bitince bu salak filmi gördüm :120: özcan denizin evim sensin gibi iğrenç ötesi bişey zamanıma yazık oldu

purçağa ne olmuş bu akşam ruza da yok.. hadi ferdayı fatih uyuttu kağan da tavuk erkenden yatanlardan ben naa böyle geziyorum 3 saat uykuyla
eşim de nöbetçi batsın bu dünya birazdan uyanır benimki de..

Uyy kiyamam sana herkes dizi izliyo ya bak gör

Türk filmlerinin hepsi vakit kaybi ya..bosver uzak doguya git tavsiye ederim özellikle kore

çekik gözlü birilerini görünce eşimin tarafını akrabaları memletteki tatarları görmüş gibi oleyrum cııkk yani kore bana itici geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…