2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bu arada bugun bi zencefil muhabbeti olmustu bi animi anlatayim..hamile kalmadan bi iki ay once grip olmustum neyse deli gibi ihlamurla zencefil iciyorum, ama manyak oldugum icin boyle bi demledigimde 2-3 parmak taze zencefil falan atiyorum..neyse Allahim bi kanamam oldu durup dururken acillik oldum bulamiyolar ne diye dedim dusuk falanmi yaptim acaba, neyse velhasil zencefildenmis..kanama yapiyo kanida cok sulandiriyo aklinizda olsun benim gibi b*nu cikarmayin..bebeslere falanda verirken coook dikkat edin..buda böyIe sacma bi animdir

Son düzenleme:
Selam verıorum almıolar,bu aralar cok hassasım reddedılmeye gelemiciimm
bı eylülgülü sendromuna daa kaldıramam
3 kalp olayını hala açıklamadınız,merak edıorum:26:

Ahahaaa manyak:)

Ya nickin altinda vwr ya hani sen tek kalpsin comezssin eziksin mesela ben cok rutbeliyim

Ahahaaa manyak:)

Ya nickin altinda vwr ya hani sen tek kalpsin comezssin eziksin mesela ben cok rutbeliyim

kendini yüceltirken benı nıe yerıyorsun leyn
nabayım be yav bu topık bnm için ilk,daha önce hiç bir topıkte yazışmadım,bnm için çok özelsiniz bebeim
ezikliğim burdan

doğru dersin zencefil fazla kullanıldığında zararlı. 4 gr dedim bugün ama kimse beni iplemedi

tubi kağan nasıl oldu sahi merak ettim :26:

doğru dersin zencefil fazla kullanıldığında zararlı. 4 gr dedim bugün ama kimse beni iplemedi

tubi kağan nasıl oldu sahi merak ettim :26:

aaa şekerim sallamaz mıyım,hatta zayıflama kürleri dıe bi başlık var,bu vermem gereken kiloları kafaya taktıgımda o başlıkları ıncık cıncık tarıordum ki,bı baktım sen oraya da 4 grdan fazla zararlı organlarınıza bişe olur demişsin,ehe senı o topıkte görünce televızyonda bı tanıdıgını gören türk misalı sevınmış,birilerine anlatma ihtiyacı hissetmiştim,bu da bnm saçma anım

şu gomgom" denen arkadaşı hamileliğimden beri görüpdurum fekat hiç bizimle muhatap olmadı bir de nick i çok ilginç geliyör bana

bir de benim oğlan uyanıp duruyor cıldırceeem

hoşgeldin bacım sebebin geçerli tabi sen de haklısın hayırlısı olsun

bu arada çok eziksin farkettin mi :86: bitiful rütbesiyle döver seni

o zaman bn kendıme yenı topıkler buluorum hemen,rütbemi yükseltmem lazım,bı de parayı bastırıp nickimi kırmızı yaptırırsam,bu işi çözdüm demektir

şu gomgom" denen arkadaşı hamileliğimden beri görüpdurum fekat hiç bizimle muhatap olmadı bir de nick i çok ilginç geliyör bana

bir de benim oğlan uyanıp duruyor cıldırceeem

bn selam veremem aldıgım kararı uygulamam lazım,sen versene
bnmkı de öle tubik sormuş sence bızımkı depresyonda mı dıye de valla eer öle bı durum varsa bızımkı 9 aydır depresyonda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…