2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Repu cok sevindim gece meme verme bak cok rahat ediceksin biberonla..hem zirt pirt vermedigin icin adam akilli süt dolar..

Gayet iyi maşallah bebegin canim benim oglu. 8300 seninkine göre baya zayif bu ay 150gr almis sadece cok üzüldüm

Cok gecmis olsun canim kesinlikle salgin var..

Calpol e cok sasirdim ya benim oglana iki doktorda calpol verdi 8300 onuda gectim gorumcemin oglu var 3yadinda oda hasta doktor onada calpol vermis 14kg mi ne nasil oluyor bu iş

Kizlar bisey sorucam ne olur akil verin bana ya

Benim oglum 5ayina kadar cok guzel gelişti kg si boyu hareketlenmesi 5ayindan sonra cok yavasladi 4aylikti surunmeye basladi simdi tutunup Kalkiyo tutunarak yürüyor cok hareketli ama gelismesi yavasladi sanki ben emziriyorum geceleri özellikle artik doymuyor heralde sutum azaldi biberon tutmuyor ama bu gece nuk'un suluguyla süt verdim icti..

Ben sigara kullanıyorum ya sütten kessem mi ne yapsam bişi diyin ne olur:44:

Canım çok geçmiş olsun tekrar. Öksürük şurubunu yanlış hatırlamıyorsam ikî yaşından önce vermiyorlar, ondandır. Benimki çok ö ksürdüğünde de antibiyotikle balgam söktürücü vermişti.

Bu arada bugün itibariyle işyerinde süt sağanlar kervanına ben de katıldım :) 6 saatte 60 çıktı, ne yapayım yakında bitecek samazsamyalnız su sebilinin dolabıvar, 10 dereceye kadar filan soğutuyor, eve gelirken de 1 saat filan mug termoslarda duruyor, herhalde dayanır di mi?

Elacımbence bırakma, sigarayı mümkün olduğunca azalt, eminim sütün faydası onun zararından fazladır, tabi çok içmiyorsan Doğrudan vermeyip muhallebisî e kahvaltısına filan da katabilirsin.

Düzelteme telefon düzeltme! sen düzeltmeyince daha doğru oluyor! Bu chrome daha betermiş

bence sütten keseceğine sigarayı bırak..

geçmiş olsun canım...öksürüğe vermiyorlar,benim oğum öksürürken de nane limon,ıhlamur ver bol bol dedi.calpol işe yarıyor aslında benim oğlumda yarıyor hala.ilginç bu dr lar yaa..hiç birinin dediği diğerini tutmuyor.:44::44:

ayy aynı durumdayız inan ki...hazırlıyorum tadına bile bakmıyor,zorlayıp bi kaşık veriyorum,sonra öğğğğ yapıp midesindekileri de çıkarıyor...yemeyen çocuk annenin ömrünü yiyor resmensağlık olsun bi dahakine artık

Ayy canımm ruzammm...
Saol güzel dileklerin için .o kadar fit değilim kız 1 kilo fazlam var
yakından daha bi güzelsin anamm maşşallah inş.oğluşunla da tanışırız çok öp benım için.
Göz vakfındakı doktor göz sondası yapmamız gerek dedi çok üzüldüm ya hafıf bayıltıp yapıyoruz dedi.normalde 1 yaşına kadar bekleyenler var ama ben beklemıyorum açılsaydı çoktan açılırdı dedi. Şevket yılmaz hastanesındekilerede sordum. Masaj yap dediler. Yarın için fatih bey den randevu alıcaktım bu hafta doluymuşşş ( napcm bilmiyrm. Bilseydım masaj olayına daha çok önem verırdımmm

tutku naptın süt sağma makinesi olayını?
beni de ziyarete gel yaw...

Aldım esra, medela nın elektrklisini,
sağıma devamm:)))) iş yerin nerede adresi ver sanada gelirimm:)) bu arada zara kıyafetleri 2 yaştan başlamıyormu??
Ben istanbuldayken panço dan Gömlek pantalon ayakkabı aldım. Takımdı hepsi. Ama ayakkabının tekini gecen takside düşürmüşüz aradık yok dediler, çok üzüldüm:))) tek ayakkabi alcaz şimdi. Yağmurluğumuz var bide tamam işte. Foto yuklerım giydirip..

üzülmee canımm... yeni albüm yaptım oğlumun bak hadi

Baktım resimlerinizee offf çok tatlı yaa.kızım sizin bebelerin nasıl saçı var öle yaaa.ruzanın utkuda da saç bol benım oğlan saçsız kral

benimki son 3 gundur biberonla fulleyince daha az kalkmaya basladi. yetmiyodu sutum herhalde mememi cekeleye cekeleye lastik etti agzinda

Biberon almasına çok sevındm canm.benımde geceleri çok sık kalkıyor.benı emıyor ama biberonda alıyor acaba yatmadan sağsam gece sabaha kadar versem olurmu?
Bide siz mesela süt soğumasın diye matara tarzı bişeyler kullanıyormusunuz? Ben havluya falan sarıyorum ama 1 saate soguyor hemen.

Sütü niye kesmek istiyorsun anlmadım elacımm..?? Bir damla bile içse faydası vardır diye düşünüyorum. Bence acilen sigarayı kesmelisin:))

Bitufull ıhlamur içmiyordu galiba.
Şırıngayla vermeyi denesene , her saat başı ılıcık ıhlamur sık gitsın 5-10cc.Allah şifa versin inşş.ben dun akşam;ıhlamur, tarçın , elma kabuğu, papatya kaynatıp çay yaptım bide limon koydum oyun yapa yapa 60 cc içti valla.hele içmesin fena takık olmaya başladım kaseler biticek biberonlar boşalıcak... Kuzumda bakıyo kaçış yok içeyimde gitsin başımda. Diyor sanırım

Yemeyen çocuk zor canım Allah kolaylık versin.baby tv yada çizgi film tarzı şeyler izlerken de yemiyormu?? Yada telefondan kendısını videoya çek ona izlettir belki dıkkatını çeker.ben izletiyrum çok hoşuna gidiyor.bide suyu çok sevıyor , al bakalım su diyorum biberonu dudagına değdırıyorum açınca hemen kaşıgı tıkıyorum öle öle bitiriyoz işte.

Kızlar bebeğinin gözünde sulanma, çapaklanma sorunu olan varmı? Vave sizin geçtimi?
Ya bizim dogdugundan beri iki gözüde sulu sulu çapaklanıyordu, ara ara masaj yaptım bi yığın damla- krem kullandım ama sol göz bi türlü iyileşmedi. Kendı doktorumuz artık bi gözcüye götür damlayla iyi olacak gibi değil dedi.bugun bi gözcuye gittik, sondayla açalım hemen geciktirme dedi, açılsaydı şimdiye açılırdı beklemek zararınıza oradaki tıkanıklık kalınlaşır dedi. yarı bayıltıcaz dedi.. Bi göz doktoruna daha götürmüştüm 4 aylıkken o da 1 yaşına kadar açılma ihtimali var bekliyoruz demişti. Ne yapmalıyım sizce? Deli gibi masaj yapmayı düşünüyorum keşke işe yarasa(

,

canım benim yigenimde oyleydi gözü 1 yaşında yarı bayılatarak sonda ile açtılar şimdi hiçbişeyi yok maşallah bence 1 yaşına kadar bekle

eşimin teyzesinin kocası öldü bugün kalp krizi geçirmişti 15 gündür yogun bakımdaydı bi tane bekar oglu kaldı 25 yaşında ögretmen meslegi falan var da digerleri evli ama işte insan çok üzülüyoo

bit geçmiş olsun canım ogluşa calpola şaşırdım ben veriyorum benim kızda 8 kilo :18::18::18:

vave nasıl oldu ogluun çükü

aleyna hoşgeldin

tutkuuu bakem fotolara ve kagan sanada bakem bacım

ruzaaaaaaaaaaaa ne yapıyon yvrum ,12m nsılsınız,burcak arada banada pıçak sok ,repuu çikolatalarını yedik bacım sagolasın denizde yedi

ela sen bilin bacım ben emzirmedigim için bilemeyecem

ferdaaaaaaaaaaaaaaaa sepete kendini de koy foto çekil öyle görek bacım yerim o damadımı sepetiyle yerim

canım bence de biraz daha masaj yap. hemen ameliyat yaptırma. bir de dörtçelik'e falan götür. masajını da sık sık yap.
kıyamam yavrum ya... aklıma geldikçe yiyesim geliyo... öpüyo bi de adam olmuş da... beni bile öptü.. saçları da çok güzel annesi, altın sarısı... Allah'ım nazardan korusun... ama o benim yanıma gelecek bi gün. büyücek, o zaman ısırcam rahat rahat...

canım başınız sağolsun.. ani ölümler çok üzüyor insanı. bir de arkada kalan olunca.. Allah sabırlar versin. calpol'un birkaç çeşiti var sanırım. kiloya göre ve yaşa göre değişiyor. ondan bahsetmiştir belki de. :44:

oğlan erken uyudu bugün. ıhlamur içiyoruz kocacımla. bugün keyif yapıcam..

burçakkk..... nerdesin.... özledim.

cnm mutfagı dip köşe temizliorum,dolap içleri,davlumbaz fırın vs.. cok fena deterjanlarla haşır neşir oldum,parmaklarım acii
gelemıom bu yuzden
ben sana kıskanç oldgmu sölemiş miydim bakem tutkuyla filan buluşmuşsunuz hiç yakıştıramadım,fazla samimi olmasaydın,ölesıne agırlasaydın aleynayı da yanıma katar tutkuya hain planlar düzenlerım valla ondakı müge anlı tecrubesı teknik olur,bende kıskançlık motıvasyon olur harcarız tutkuyu aleyna bana mesajında purçaaakkk demişsin kankam oldun bı kere bu yolun dönüşü yok,olacaklara katlancan
bu arada aleyna ben sana masaustu sürümüne geç dedım ama aklıma da geldı,dedim şimdi bu masaustuen gecer gerı dönmek ister fılan,ama bn bılmıom dönüşü,dönülmez yollardasın bebegım artık çok geç öğrenırsen bana da haber ver ama
bitufulum geçmiş olsun bacım öperim deranını,bıran önce iileşir umarım,ahh buz kuzular hep hasta be yav
dierlerinizi de hepiciginizi de özledım çok pis geyık yapasım sayfayı sacma sapan doldurasım var ama buzdolabı ve tezgah benı bekler hasretle,bu gece onlarlayım

Son düzenleme:

buluşmadık bebem... beni ziyarete geldi, habersizdim. hiç yüz vermedim merak etme sen..

ayy kolay gelsin ya.. temizlik deme bana.. hiç yapasım yok valla..

canim ikinci cocugun dogar dgmaz meme wermeden ilk olarak hurma sür.peygamber efendimizin sünnetidir.doguma yanımda 3 hurma ile gittim.biri dogumdan once,ikinci bebege,ucuncu de anne yer.hamilelikte de bol yedim.hem tosun dogdular hem maasallah yani. sen bunu unutma emi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…