2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Tutku kendi arabaniz varmi? Ona gore tarif etmeye calisiyim..bahcelievlerdi dimi

Allah iyiligini versin guldurdun bni gece gece o zamn ay cikinca bi daa de o vakit yaparik bu arada senin romantigin gelmis ,dogru kcanin yanina marş marş

Son düzenleme:
sağolun candaşlar seviyom sizi

moralim düzeldi biraz, kk iyi geliyo bana bazen

oğlumun babası da biraz yalakalık yaptı hoşuma gitti ama çaktırmaaaa

Allah iyiligini versin guldurdun bni gece gece o zamn ay cikinca bi daa de o vakit yaparik bu arada senin romantigin gelmis ,dogru kcanin yanina marş marş

Ahahaaa tutku alemsin ya yeni okudum güldurdun benide..ben cikip baksam olmazmi neticede ayni gökyüzü

Tutku kendi arabaniz varmi? Ona gore tarif etmeye calisiyim..bahcelievlerdi dimi

Yok canım :)) metrobüs kullanıyoruz biz51:
Bahçelivlerden gidicez, ona göre tarif edersen sevinirim...bide pazar varmı pazarr? Sosyete pazarı, ulus pazarı, ucuzluk pazarı, almayanı döverler pazarı

Yok anam kociş uyudu.maçı izledi yenince keyfi yerıne geldi .koltukta uyuyakalmışş.bende çok yoruldum bugün ya gardırobu boşalttım cifledim yazlıkları kaldırıp kışlıkları çıkarttım, öldüm,, erkenmi değişim yaptım acepp...
Siz bebeler ne giydiriyorsunuz? Gece örtüyormusunz? Uyku tulumumu kullanıyorsunzz

Cit citli badi ustune ince uxun kolluyla esofman olayina gectim bn tabi corap da var.. bu gece iyicr serin geldi birde yikayip yatrdigimiz icin tek kat polar battaniyeyi yarim orttum ustune. Dun gece ince battaniye ortmustum sadece..

bu kkda herkes bi psikolog zaten

Tek kk ole diil ki cnm, her yer ayni.. mesela bana bi personel gondermeden once adamin mahrem sikintisini o kdr cok deşeleyip ayyuka cikariolar ki,sora bi de adami toparlama olayi kalio bana.. meraklisi coktur bu işin

Cit citli badi ustune ince uxun kolluyla esofman olayina gectim bn tabi corap da var.. bu gece iyicr serin geldi birde yikayip yatrdigimiz icin tek kat polar battaniyeyi yarim orttum ustune. Dun gece ince battaniye ortmustum sadece..

Bende üzerini örtüyorum ama dönerken sürekli açıyor üzerini. Bende çıt çıtlı badi, pijama takım üstünede süeter yada yelek giydiriyrm.yeleği uyurken çıkarıyorum.
Neden görüşmelerde gülmüyorsun bakim:)) yani kahkaha atmada tebessüm et yeterr:))

Olmaz beatiful; istanbuldakilerle salı akşamı ay a bakılıcak kural böyle
Aynı şehirde nefes almak gerek yüreklerin buluşması için (çok damar oldu yawww)

Al tutku sana tarif metrobusten inince bide munubus yapcan..pazar konularinda pek bilgim yok ama c.tesi pazari coooook buyuktur bakirkoyde, metrobuse yakin incirlide

Klasik erkek davranışı tatlım, onlar hiç haksız olur mu, zeytinyağı gibiler maaşallah Neyse tatlıya bağlamışsınız şükür ki.

Canım Osmanbey'de cadde üstünde Panço var ya, orda da bazen güzel şeyler oluyor hem de bazen bayağı indirim yapıyor. İstersen bak.

Çarşamba günü Fatih'te, cuma günü Fındıkzade'de, cumartesi Bakırköy ve Beşiktaş'ta büyük pazarlar var canım. Öbürlerine gitmedim.

Ufaklığı şimdi kısa kolluyla yatırdım bizim yatağa, üstüne kendi penye battaniyesiyle bizim pikeyi örttüm. Ama bundan sonra ince uzun kollu sweatle yatırırım herhalde, sabaha doğru kolları üşüyor.

Saol ferdacımmm. İstanbulu pek bilmiyorum değil hiç bilmiyorum:)) ne bilim tv de haberlerde falan bazen görüyorum özeniyorum:)) koca koca pazarlar ünlüler ordan giyiniyomuş benımde ordan giyinmem gerekiyor tabii eşimin pazar olayından haberi yok :)) süpriz yapcam ona:))
Al tutku sana tarif metrobusten inince bide munubus yapcan..pazar konularinda pek bilgim yok ama c.tesi pazari coooook buyuktur bakirkoyde, metrobuse yakin incirlide

Eki Görüntüle 810676
Saol canmmm.vodafonunda fulll çekiyo haniii:51 benım avea uyuz oluyorum E çekiyor yaaa(( hatta sadece salonda çekiyor:))

Tutku ben turcell kullaniyorum ya o esimin teli tarifi ondan aldimda, ama ikiside iyi cekiyo evet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…