2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Tutku ben turcell kullaniyorum ya o esimin teli tarifi ondan aldimda, ama ikiside iyi cekiyo evet

Hıııı, valla artık kk ya eşlerde dahil oldu sayıllır:)) yakında onlarda yazışmaya başlarlar.eşim bişey soruyor bebeğin yemeği yada gelişimyle ilgili normal normal herkesinki öylemiş diyorum, herkes kim yaa diyor:)) sanal alemdeki gerçek anneler diyorum:)) yedin kafayı diyor. :))

Aynen valla:)))))

Star da titanic başladıı:)) ilk defa bi pazar kafam rahat paZartesi sendromum yokk.yarın iş yok ama ertesi gün hasret var (

Fulyadanda cok gecerim:)) Ben tesvikiye caminin orda calisiyorum, evde leventte kanyonun arka tarafinda..5 dk mesafede..neyse fotonuda gordum bi gun gorurum belkim

Cok öpüyorum saati 1 yaptik yine yatam artik:)

Ben kaçtım kızlar oğlan uyanmadan biraz uyuyayımmm....öptüm sizi iyi gecelerr Allah rahatlık versin:))

Fulyadanda cok gecerim:)) Ben tesvikiye caminin orda calisiyorum, evde leventte kanyonun arka tarafinda..5 dk mesafede..neyse fotonuda gordum bi gun gorurum belkim

Cok öpüyorum saati 1 yaptik yine yatam artik:)

Ben senin ev de Şişli'de sanıyorum yav Artık kısmetse görüşürüz inşallah. Anaam bir mi olmuşşş hiç fark etmedim Zaman katili bu internet Haydin iyi geceleerrrr!

herkes burdaymış yav
bende biraz eşimin face kurcaladım aratmalar varmış da bayan birini aramış mı diye
burçak yazınca derdim vara baktım diye aklıma geldi bende bakiym dedim birisi bakmış da sevgilisi bi bayanı aratmış
dedim bende bakayım ama yoh anam neyseki bişi
ben de az değilim he kaşınıyom mu ne

Gene kimse yok gene kimse yok aaaaaa

Küsecem walla gelmiyecem daha

Repu bacim bizede oluyor bazen öyle davalar uymican bacim huzurun bozulmasın diye idare etcen Allsh kolaylik versin

Benim kocacim almis mont kadife pantolan uzun kollu badi takim halinde deri mont güzel hoşuma gitti o dertten kurtardi beni efferim

Günaydın hanımlar bol sendromlu bi pazartesi sabahından meleba:126:

Saçımı boyadım dün garamel rengiydi kendim boyim dedim kahverengi oldu iyi halt ettim neyse önümüz kış böle kullanıyım bari:108:

Oğlan çok tuaf ya yatağında hiç doğru dürüst yatmıyo hep enlemesine yatıyo bacakları katlanıyo yada havada kalıyo tabi dar olduğu için nasıl rahat ediyo anlamadın anası gibi tuaf

intro-Ela gece 3 te gelmişsin bide sitem ediyosun kimse yok diye alemsin he Amerikada falanmı yaşıyosun uyuyo kız millet o saatte

ben kanz dan astronot aldım.. her tarafını sarsın diye.bir de bücürkten içi polar mont aldım. bizimki bildim bileli günde 4 kere ortalama oluyor canım

Kiz badem sekeri malum kisiden gelebilecek uzun mesajlari goze alarak seni kolladik,daa ne atarlaniyon kiz bize

AŞK olsuuuuuuuun.başımamı kakıyon kız psikolog bacı. ben sana ve kağan teşekkür etmiştim ama... görmedin sanırsam. demekki lafım sana değilmiş...anlaman lazım

diyette 2 haftayi bitirdim, egzersizde 5. gunum 2 kilo vermisim. hedef haftada yarim kg idi demek nasil hayvan gibi yiyoduysam sasirdi vucut o kadar sıkı bi diyet de yapmiyorum halbuki

mutlu oldum tartiya cikinca kendiki odullendirip tatli yemeliyim belki de

sadece 1 haftada bu kadan değiştim milletin anlıca kadan ve sütümde aynen devam ediyor hiç
bir azalma yok yani sizdede tavsiye ediyom kızlar canınız istemiyor ama
accık gayret ediverin be ya
peşinizi bırakacam sanıyorsanız yanılıyorsunuz
iki elim yakanızda olcek
benden kurtuluşunuz yok o yüzden bence bir an önce gayret edinnnnnnnnn!!!!.....

geldim...
dün geldik eve düğüne gittik üst komşumuzun ev başımıza
yıkıldı 10 gündür ayy düğün bitti gürültü bitmedi,
k.v le iyiydik hafta sonu bu kez de k.p arızaya bağladı
kağanı bizden kıskanıyor,seni iteliyor bana bakıyor diyo
ben de bir durdum iki durdum duramadım en sonunda
beni iteleyip sana mı gelecek allahaşkına ben annesiyim onun dedim
okula başlayınca kimin bakacağı konusunu açtı k.p getir biz bakalım diyor
ben de getiremem kışın -30 dereceye kadar düşüyor soğuk yatağından
kaldırıp dedim,annem(k.v)gelirse bakar dedim,
orada kaldığımız iyi oldu kafamda netleşti herşey şunu biliyorum artık kayın pederimin
olduğu hiçbir yere götürmem oğlumu,soğutur bizden kendini bizden çok seveceği hayali var
çünkü offf kafam şişti iki günde bayrama kadar daha görmem umarım,
geçmişe bakem....

ben korkuyorum hızlı vermeye ama benimde biraz hızlı gitti bende şaşırdım
emzirdiğimiz için heralde hızlı veriyoz
sende emziriyonmu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…