2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Emekli amcalarn bız sizin zamanindaykenle baslayan böle bogucu muhabtleri wardir onlara benzio badem bacm nasi gaza geldn ne cwp yazarsn be yaw,cezan btince dön bu arada da oku muhabetleri sözlü yapcm sana

Emekli amcalarn bız sizin zamanindaykenle baslayan böle bogucu muhabtleri wardir onlara benzio badem bacm nasi gaza geldn ne cwp yazarsn be yaw,cezan btince dön bu arada da oku muhabetleri sözlü yapcm sana

ya okumuyorum ben artık belli başlı insanları ama boyle ikili tartışma olunca reyting canavarı beni de içine çekiyor
insan hem eğitimden dem vurup-durup, nasıl istisnasız kendini iyi-kötü eleştiren herkesle mahalle kavgası çıkarır anlaşılmaz doğrusu.

bu arada ben bademi kiblemedim. haberi olsun oburunu kıbleyince kurunun yanında yaş da yandı çünkü polemik hertürlü yasak forumda.

inşallah bu son olmuştur :13:

Bi yere kipirdamayin.oglani yatirayim bilgisayari acicam hemen gecmisi okucam.birazdan burdayim...

Minik hanim uyuyo,ck heyheyli bu aralar herseye mizirdanio snin cool kızanın nabio be yaw

merhaba arkadaşlar nasılsınız çoğunlukla ziyaretçiyim bugün fırsat bulmuşken yzıym istedim bebişleriniz nasıl bu saatte gece uykusuna geçiyorlarmı ben şuanda uyutmaya çalışıyorum umarım çabuk uyur bazen 2saati buluyo yerine yatırmam

İyi akşamlar kızlar
arkadaşımın kızının diş buğdayı partisi vardı çok güzel oldu oğlumda çok eğlendi
dişimiz çıkınca ben de yapıcımm çok özendim

selam.. geçmişi okudum geldim. pöfff.... hep aynı muhabbet baydı valla artık... ne bu kendini kanıtlama çabası anlamıyorum ki.. sanki küçük oğlumuza alıcaz...

bugün de bütün hafta olduğu gibi yoğundum kızlar. doğru düzgün bakamadım buraya da. işten zamanında çıkabildim Allah'tan da saçlarımı boyatmaya gittim. bi de kestirdim ohh rahatladım valla.. yarın sünnet kınası pazar da düğün var boyatayım dedimdi.
oğlanı da yıkadım uyuttum. babası da golf oynamaya halı sahaya gitti.

ee siz nabıyonuz...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…