2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam.. geçmişi okudum geldim. pöfff.... hep aynı muhabbet baydı valla artık... ne bu kendini kanıtlama çabası anlamıyorum ki..:KK45: sanki küçük oğlumuza alıcaz... :KK37:

bugün de bütün hafta olduğu gibi yoğundum kızlar. doğru düzgün bakamadım buraya da. işten zamanında çıkabildim Allah'tan da saçlarımı boyatmaya gittim. bi de kestirdim ohh rahatladım valla.. yarın sünnet kınası pazar da düğün var boyatayım dedimdi.
oğlanı da yıkadım uyuttum. babası da golf oynamaya halı sahaya gitti. :KK53: :KK37:

ee siz nabıyonuz... :KK37:

Bizz hicc bildigin okudugun gibi:KK53:

Su kayip dizisi sardi ona bakeyom bende..

Sıkildim ya kahrolsun bağzi sıkılmalar...hayata add gibi bakmak istiyorum:92:

Bizz hicc bildigin okudugun gibi:KK53:

Su kayip dizisi sardi ona bakeyom bende..

Sıkildim ya kahrolsun bağzi sıkılmalar...hayata add gibi bakmak istiyorum:92:

ben de medcezire bakıyorum. aynen sıkıldım yaa... add gel de şenlendir bizi... :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Hep bi ispiritcilik hep bi gammazlama vay anasini ruza yaninda benide götüruyon:KK4:

Gidem bi mutfagi toplayam dedim bisey yapmadan yine oturdum hay ben bu interneti icat edenin....

Slm kızlarrrr
Yazılanları takip ediyorum ama şu uyuz telefon cekmedığı için aktif katılamıyorummmm
Tartışmaları okumak gerse de bazen eğlenceli oluyor:))
Ocak görünümlü aralıkk annesiiii nasılsın bakalımm:)))

Selerm ,vavee ; dişler ne kadar geç çıkarsa o kadar geç dökülür diyorlar hep.bi ikiniz kaldınız sanırım dişsizz Allah sağlam dişler versin ne diyim:))
Beatiful sendemii Aralık anasısınn ??
Bu arada ben dün ve bugun firarımm.ama maalesef pzt yine dönüyorum istanbula :KK43:(

X