2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

aynen öyle oldu add valla ,bizimki bi de dışarda erkekliğe hiç kondurmaz :)
dışarda kocam ne derse o olur diyorum işi bağlıyorum bir kabarıyor ki sorma :))
neyse bir ilk olduya boşver gerisini :)
ama milli olamadım o ayrı çünkü hastaydım :)
benim yerime de döktür ben 3 düğüne gittim içim gitti bi göbek atamadım bebelerden
valla düğünde göbek atmayı özledim yaaa
geçen bi hevesle gittiğim düğünde de zengin düğünü idi salsa çaça filan yaptılar orası da öyle kaldı :))
resim yok mu resim

Canım siz günü belirleyin, saat benim için çok mühim değil, sonuçta çok geç görüşmeyeceğiz. Gerçi benim kocaya daha hiçbir şey söylemedim bakalım ikna edicem bir şekilde

sana bayılıyorum ya her okuduğum da ayrı gülüyorum ne kadar enerjiksin aynı zamanda güzelsin maşallah :)

kız ne yapim asyaaaaaaaaa senin nicki görünce aklıma hep alyazmalım selvi boylum filmi geliyiii çok severim orda kadir inanır ayrı bir yakışıklı yerim deli kadiri ben

heeeee kele alsın boşver alışsın elini korkak alıştırmasın olsun artık double yaparsınız maçınızı

dur sana arkadaşlık yollayım albümümde iki foto var akşam dügünden gelincede eklerim bakarsınız yosmalarrrrrrrrrrrrrrrr

valla 2 haftadır paso göbek atıyom asenayı geçtim

“Suskunluğum asaletimdendir
Her lafa verilecek bir cevabım var.
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?”

ay gördüm gamzelisin maş ..
benim kızda da var ama çok belli değil büyüdükçe daha çok çıkar sanırım gamzesi ..
o bebiş seninki mi ula çok tatlı maş ...bizim kıza benziyor :)) yani elbise tarz olarak :))
ohh ne güzel valla ,bizimkiler sese alışkın değil düğünlerde biraz huysuzlaşıyorlar

Hayat sevince güzel
Sevince mutlu günler
Bir kuşu, kelebeği
Bir taşı sevin yeter

Niye yazdım bilmiyorum içimden geldi :26::18:

asya ne zaman resim yükleycen dört gözlen belkiyorüm

çok hastayım biraz düzeleyim yükleyecem fena grip oldum canım he birde sizi görünce vazgeçtim fotodan :) senin bebeleri leylekler mi getirdi kız hiç doğum yapmış gibi değilsin seni bekar sanıp görücüye bile gelirler o derece yani :)

sagol canım benim kızında sadece sol yanagında var gamze

evet ya geçen sen sehpada ayakata resim koymuşsun ya ben de benzettim kızları birbirne maşallah seninklerde kocaman olmuşlar

yok sese alışkın uyur yeterki uykusu gelsin

ahandaa geldimmm cahil insanlar topiğine
reyting yüksek seyrediyor,
bademsekerim üzüldüm senin adına bulaşmayın şuna yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…