2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ev garılarıııı cahil insanlarrrr kötü okul bitirenlerrrr savulun benn geldimm bennnn
ben ki işimde benden iyisini tanımammmmm 34 beden giyerimmmm
bebeğimi çook klişe büyütürüm arabam varrrr evim lükssss
öğretmenimmm dünyanın enn iyii mesleği benimkiiii

lojmandayız canım,ev sıcak olsunda bebişim üşümesin hasta olmasın yeter,biz mecbur çekeceğiz kara kışını buranın

vavee seni galeee almıyom hiç kıskançç sen beni kıskanıyon cahil garııı
ingilizce biliyon muuu?ana dilim gibi biliyom benn filmleri hep orijinal
izlerim dublaj neymiş bilmemmm.....biz eşimle evde italyanca konuşuruz hep
hafta sonu golf oynarız,tatillerde hawaii adalarına gideriz,

çoştum yine ben kaçar akşama k.v gidecez kıbrıs tatlısı yapacammmm
eylemm ben 1 kilo verdim canım hafta sonu geri alırım muhtemelenn
öptüm sizi özleyin beniii takılın rahat rahat forum temiz...

iş vermek iyi fikir 12 m de türkçeciymiş zümre yapalım şuracıkta hemen

insanity egzersizine basladim. midem asiri bulaniyor yaaa. hamile gibi
o nasıl bi egzersiz ki?

ben stajyer türkçeciyim daha yardım edersin bana zümrem olarak artık

ahahahhh koptum yeminle

ne war yani sen italyanca biliyon ben de gizliden hep flemenkce konuşurum ewde. kimse bilmez bu gizli yeteneğimi bale yaparım , bunu yaparken kitap okurum mesela kitap okurken örgü örerim

neyse yeter bu kadar ben de kaçtım öperim

o yaptığın tatlının tarifi ile gel yada tatlıyı gönder

o nasıl bi egzersiz ki?

çok feci bi egzersiz, 60 günlük program. ben ilk bölümünü yaptım. 10 dk kala bıraktım gerçi
kusacaktım neredeyse, fena oldum. ama durmak yokkk .
yarın ikinci bölümü yapıcam bakalım.
millet 2 ayda 10-15 kilo veriyomuş. 3-4 beden inceliyomuş bununla.
ben 2 beden incelsem yeter. manken olmaya niyetim yok

offfff forum ne hale gelmiş,zaten gerginim bugün foruma girdim iyice gerildim.hiç birimiz saraylarda büyümedik ortalama yurdum insanıyız işte,nedir bu sen ben derdimiz...paylaşım sayfası burası,paylaşamama değil!neyi paylaşamıyorsak..

yapacağımdan daha doğrusu yapabileceğimden değil ama merak ettim nette falan var mı bu egzersiz?

Saygi sevgi empati diyoruz ama hiccc..gun gecmiyorki biri banlanmasin..
Ya hic tanimadigimiz muhtemelen hayati boyunca birbirini gormeyecek insanlar, kendini ispatlama yarisina giriyor..ya paylasiminizi yapin gecin arkadasim bu kadar anlatmaya ugrasmayin kendinizi..sabaha kadar kendinizi parcalasaniz ne olur BEN sahsen sayfadan ciktiktan sonra zaten unutacagim seni, girince yine hatirlayip sevicem iki kelime edip tekrar cikip tekrar unutcam..Nedir yani bu birbirine laf sokma cabasi cidden anlamiyorum..sevmediginizle muhattap olmayin, ölü taklidi yapin sonunda sıkilip gider

Hey siz ikiniz espirileride cok uzattiniz biliyosunuz piçaklarim yakalarsam na böyle:104:

Bitiful egleniyorum kursunlara geleeem picakla beni beni boyle sew seveksen oldugum gibi goreceksen :86:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…