2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sen benim ne yaptığımı nerden biliyorsun da bu soruyu soruyorsun acaba ?
benim yaptığım işleri zaten sen yapamazsın bir arada çünkü herşeyden yakınma durumun var
daha önce de çalışan çalışmayan konusunu tartışmıştık ve orda sen yine aynı tavrı takınmıştın
çalışan bayanlara karşı antipatin olduğu kesin
çalışmaya başlayamadığın için sanırım içinde bir batma durumu var ve bunu da biri bişey yazdımı dışarı atıyorsun
ben rahat izin alıyorum dedim rahatım demedim ,herhalde her gün izin alıyor değiliz ama izin alma konusunda bir rhatlık var bunu kastettim yoksa sürekli izin alıyor olsan kimse buna müsaade etmez
ama sen tutup kıl gibi çekip kendi işine yarayacak şekilde bunu öteye beriye kıvırma peşindesin
ben şuan işte bile değilim ,sen gerçekten çok egolarına teslim olmuşsun çok güldüm ..
iştemiyim evdemiyim ne yapıyorum bilmeden sallamışsın .
ne yaptığımı yazsam ne olur yazmasam ne görmediğin için
sen de yaptıklarını yazmışsın banane ,görmeden inanacak değilim zaten ,ha sen onları yapabiliyorsan demekki ben de birşeyler yapıyorumdur onu da akıl edememişsin
çok şükür işim iyi ,kreşten de memnunum ama bunlar üzerimdeki yükü azaltmıyor ben yine yapmak zorunda olduğum herşeyi yapıyorum
bahsettiğim herşeyi yapıyorum yapmasam zaten bu düzen yürümez
hakeza ben başta sana gayet ılımlı konuştum seni anladığımı söyledim hem de daha önceki yazdıklarını bildiğim halde ama sen konuyu bana çevirmeye çalışıp duruyorsun
devam et bakalım bu tavrına ,ben de diyorum ki çok şükür çok rahatım her açıdan ,eşimden yana ,işimden yana ,herşeyim dört dörtlük...
sefam olsun kıskananlar da çatır çatır çatlasınnnnn:KK14:

nerden biliyosun yapamayacağımı? tanıyomusun beni.belki seni 5 e katlarım şekerim.bukadar özgüvenin altında bir ezilmişlik olabilir. o yüzden seni de anlamak lazım.çok eleştiren bir ailenmi vardı bir travmatik olaymı yaşadın bilemiyorum. ama sana da saygı duyuyorum.bazen komikleşsende...

senin neyin war anam millet senin neyini kıskansın :KK52: çatlamakmış nasıl bir ağzı bu yaa herkes kendine göre iyi, güzel, becerikli nedir bu kıyaslayarak hayal dünyası yaratma?? kendi çapında eğleniyorsun tamam da biraz fazla abartıyorsun :KK52: :KK52:

Upuzun bi msjj yazmistim silindi sinir oldum..neyse isin ozeti şu ki;

Delikiz Umarim soylediklerini yaparsin gerceklesirme imkanin olur..ama BENIM istedigim hayat bu degil malesef yurdisi egitim yabanci dadi bütün bunlarin sonu yok..egitim hayati bitince bu sefer hadi evlendirelim ev alalim onun cocuguna bakalim derken ömür bitecek..tüketimin bir üst siniri yok cunku, ben boyle bi hayat kesinlikle istemiyorum..daha mutevazi bi hayat evinde daha verimli bir anne olmak istiyorum..zaten kapasitesi olan cocuk her turlu basarili oluyo..o yuzden bi kac sene sonra calismicam yasasin altin gunleri bes caylari ve kısırlar:KK53:

Bu arada sayin türkce ogretmenleri dil kurallarina dikkat etmiyorum kizmayin sakin sizde meslekten dolayi algida secicilik olmustur yalnislari direkt görursunuz hatalari:KK1: kucucuk telefon ekranindan anca bu kadar oluyor:KK37:

bit ben sana da saygı duyarım herkesin yaşam tarzı ,istekleri farklı ..sen de haklısın buna bir diyeceğim yok ,herkes aynı düşünse zaten olmaz
benim ideallerim farklı seninki farklı
ben kapasite açısında demiyorum ,benim çocuklarım benim yaşayamadığım ,elde edemediğim tüm imkanlara sahip olsunlar istiyorum
kesinlikle şımartacak değilim ama eğitim olayına çok önem veriyorum ben
bu tüketim değil ayrıca eğitim ..
ben bunları yaparken kendimi hırpalayacak da değilim ,bir yandan hayata ayak uydurup bir yandan da bunları gerçekleştirmek benim hayalim
kaldıki ben şuan 2 bebeyle her yere gidiyorum her şeyi de yapıyorum
zor oluyor ama hiçbirşeyden kendimi çekmiyorum
annelik konusuna zaten hiç girmemek lazım ,çünkü her anne isterse verimli olabilir çalışsın çalışmasın ,daha önce de tartışmıştık bunu
ama çocuklarım için sınırsız eğitim olanakları sağlamak da benim hayalim ve de çok da normal buluyorum
sadece eğitim de değil bu ,bir dünya görüşü için dünya görsünler ,eğitim alsınlar ,dünyayı tanısınlar ,gezsinler istiyorum
öylesine büyüsünler istemiyorum
imkanım elverirse de bunları yapmak istiyorum
bizim zamanımızda bu imkanlar yoktu keşke olsaydı her açıdan bir donanımız olsaydı çok daha iyi olurdu
sadece anne sevgisi değil anne sevgisinin yanında çocuklarım eğitim almalı dünya görmeli
hepsi birarada olursa çok daha güzel olur ..benim idealim ve fikrim bu..

Delikiz Umarim soylediklerini yaparsin gerceklesirme imkanin olur..ama BENIM istedigim hayat bu degil malesef yurdisi egitim yabanci dadi bütün bunlarin sonu yok..egitim hayati bitince bu sefer hadi evlendirelim ev alalim onun cocuguna bakalim derken ömür bitecek..tüketimin bir üst siniri yok cunku, ben boyle bi hayat kesinlikle istemiyorum..daha mutevazi bi hayat evinde daha verimli bir anne olmak istiyorum..zaten kapasitesi olan cocuk her turlu basarili oluyo..o yuzden bi kac sene sonra calismicam yasasin altin gunleri bes caylari ve kısırlar:KK53:

Bu arada sayin türkce ogretmenleri dil kurallarina dikkat etmiyorum kizmayin sakin sizde meslekten dolayi algida secicilik olmustur yalnislari direkt görursunuz hatalari:KK1: kucucuk telefon ekranindan anca bu kadar oluyor:KK37:

aynen/ ben temelini veririm. cok bagimli yetistirmemek lazim. butun hayati cocuk yetistirmek icin harca ondan sonra tam ihtiyac oldugunda gelinin gelsin, kaynanam her hafta bizi ariyo diye kkya konu acsin.

imza part time ev hanimi, part time is hanimi

Offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!

nerden biliyosun yapamayacağımı? tanıyomusun beni.belki seni 5 e katlarım şekerim.bukadar özgüvenin altında bir ezilmişlik olabilir. o yüzden seni de anlamak lazım.çok eleştiren bir ailenmi vardı bir travmatik olaymı yaşadın bilemiyorum. ama sana da saygı duyuyorum.bazen komikleşsende...
sen bana demedinmi sen ne yapıyorsun acaba diye ,sen böyle başlarsan başladığın gibi konuşurum ben de sana ,farkındaysan sen başladın negatif şeyler yazmaya ve dalga geçmeye ..tekrar problem yapacaksın ama çok şükür eğitimli bir ailem var benim bilmek seni üzecek ama ..emin ol sen bana çok daha komik geliyorsun ..daha doğrusu senin gibiler..
ben insan gibi sana cevap yazmışım ,maksatlı bir şekilde olayı döndürmek için uğraşmışsın ,yazılanları baştan okuyanlar görecektir ,haa senin gibi düşünenler hariç ,onları zaten gaaale almıyorum ,zaten cevap vermiyorum ..cevap vermedikçe deliriyorlar onu da biliyorum ..ben daha önce de söyledim benimle konuşanla konuşurum konuşmayanla hiç gaale almam ..

huhuhuhuvvvvvvvvvvvv ben geldim :)

epilatörle mücadelede ben kazandım akşam dügünde elbise giyecem baktım bacaklar az tüylü hopppppppppppppppppppp alıverdim az sonrada kuaföre gidecem tey tey tey :KK64:akşamda salla göbegi döktür döktür :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

delıkız yazık laaa adama terbiyeli namıslı adamı da yoldan çıkarttın zilli gacı ama kocanın halini düşününce güldüm laaaayynnnn çekine çekine modellere bakamadan şu olsun şu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

repu ve ferda bana her yol uyar biit de m.köyde zaten o zamn yer belli m.köy ama saat ve tarih ?????? önemli konuşalım :KK54:

olum bırakın bu ev hanımı iş kadını muhabbetlerini hepiniz nazan öncelin şarkısındaki gibi sokak kızısınız işte bende bende sokak kızıyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sen bana demedinmi sen ne yapıyorsun acaba diye ,sen böyle başlarsan başladığın gibi konuşurum ben de sana ,farkındaysan sen başladın negatif şeyler yazmaya ve dalga geçmeye ..tekrar problem yapacaksın ama çok şükür eğitimli bir ailem var benim bilmek seni üzecek ama ..emin ol sen bana çok daha komik geliyorsun ..daha doğrusu senin gibiler..
ben insan gibi sana cevap yazmışım ,maksatlı bir şekilde olayı döndürmek için uğraşmışsın ,yazılanları baştan okuyanlar görecektir ,haa senin gibi düşünenler hariç ,onları zaten gaaale almıyorum ,zaten cevap vermiyorum ..cevap vermedikçe deliriyorlar onu da biliyorum ..ben daha önce de söyledim benimle konuşanla konuşurum konuşmayanla hiç gaale almam ..

hee gardaş öyle yap haklısın.

Offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!

ferda noldu giiizz

türkçe öğretmenleri ben şu "w" lardan nasıl kurtulcam burçaklan beraber bana bir el atsanız :KK52:

Siz mesajları önce bize gönderin, biz tashihini yaparız size geri göndeririz, süperiz biz yaşasın Türkçecilerrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

Son düzenleme:
huhuhuhuvvvvvvvvvvvv ben geldim :)

epilatörle mücadelede ben kazandım akşam dügünde elbise giyecem baktım bacaklar az tüylü hopppppppppppppppppppp alıverdim az sonrada kuaföre gidecem tey tey tey :KK64:akşamda salla göbegi döktür döktür :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

delıkız yazık laaa adama terbiyeli namıslı adamı da yoldan çıkarttın zilli gacı ama kocanın halini düşününce güldüm laaaayynnnn çekine çekine modellere bakamadan şu olsun şu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

repu ve ferda bana her yol uyar biit de m.köyde zaten o zamn yer belli m.köy ama saat ve tarih ?????? önemli konuşalım :KK54:

olum bırakın bu ev hanımı iş kadını muhabbetlerini hepiniz nazan öncelin şarkısındaki gibi sokak kızısınız işte bende bende sokak kızıyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sana bayılıyorum ya her okuduğum da ayrı gülüyorum ne kadar enerjiksin aynı zamanda güzelsin maşallah :)

X