2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ruzamm sağol canım daha iyi sanki şişi biraz indi ama bu kez de kızardı

maç izliyor kocam ben de reçel yapıyorum hay bu futbolu keşfedenin......

Oooh ellerinize sağlık hamarat hatunlar Ben de yarın bir beş kg domates alıp biberle karıştırayım diyorum, umarım yapabilirim ve umarım önceki yaptıklarım ekşimez. Anlamanın bir yolu var mı acaba yaa illa kullanana kadar beklemem mi lazım? Ecük de acur turşusu yapayım diyorum çıktılar mı kim? Turşu kurdunuz mu hiç kurdunuzsa nasıl anlatıverin de ziyan etmeyeyim

Repuu dişiniz hayırlı olsun...ısırdığında çook farklı tepki vermezsen sorun çıkmaz.bende arada memeyi tutturuyordum ısırıyordu ses çıkarmayınca bırakmıştı ısırmayı.bakalım yarın denicem ısırcakmı:))
Ruzacımm öyle deme yaaa( bi gün gelmeye çok niyetlenmiştim hatta vavee çık git demişti senden ses gelmeyınce gelemedım zaten ben 15.30 gıbı gelcektım, sen de o saate çıkıyormuşsun :)) ferda, kağan,repu bende ekli olup resimlerini gördüklerim maşallah hepiniz ayrı güzelsinizzz,, ruza seni zaten görmeden sevdim:)) saç rengin çok yakışıyor yüzüne
Burçak sende ekle senıde çok merak ediyrmm

oğlumun dişi geliyorrr

1 aydır beyaz ve şişkindi, bugün damak yarılmış. kaşıkla vurdum tık tık etti. elimle de hissediyorum. 3-4 güne çıkar heralde. yazık benim memişlere

Hayirli olsun canim benimkininde yeni ciktii acaip isiriyor valla bilmiyorum napcaz:18:

Niye ekşisin ki canim konserve yapmican mi dogra domatesleri biberide koy büyük tencereye suyu cekene kadar kaynasin sonea kapat altini sicak sıcak kavonozlara koy kapat kapigini ters cevir ustunede bi sofra bezi örtü falan ört dursun 1 gün tamamdirr benim gecen seneden konservelerim vardi bu sene hala aciyorum hiç bişey olmamış olmaz merak etme

Kagan geçmiş olsun şekerim yarina kadar kalmaz bişey inşallah

Tutku Allah sabir versin sanada canim.zor ya.ne desek hasretin dinmicek cabucak gecsin inşallah. ..

Bende albüm yapam barii du bakim becerelicem mi:26:

bnde gelen arkadaslık teklıflerını kabul edıp,gereklı eklemelerı yaptım tutkucugum altyapımı hazırladım feyste var da burda hiç fotografım yok buraya da ekliciim ama şimdi çookkk uyuyasım var ilk fırsatta yaparım,bn senın profilini kurcalamadım,du bu mesjdan sora onu yapiimm madem

Uykum yooookkk
bitifulum bu gece tesrif etmeyeceniz galiba . kim war goremiyom da bu tablet bozuntusu yavasladi. Rahat rahat smile yapamiyom surda. Pc esimin is yerinde kaldi. Sevgimi gonlumu acamiyorum sizlere cok dertliyim. Kitap okuyam dedim zulfu sıktı beni. Ovdukleri surukleyici degilmis serenad. Sonlara geldim beklentii karsilamadi. Poff neyse iyi geceler. Opuveedim topunuzu

Hava aliyorsa eksiyordur canim. Ben kaynatip sicakken sikica kapatip hemen ters ceviriyorum ters halde iki gun bekliyor. Kipirdamiycan o surede sabit kalacak. Simdiye kadar sikinti olmadi. Umarim bu sene de olmaz

Hava aliyorsa eksiyordur canim. Ben kaynatip sicakken sikica kapatip hemen ters ceviriyorum ters halde iki gun bekliyor. Kipirdamiycan o surede sabit kalacak. Simdiye kadar sikinti olmadi. Umarim bu sene de olmaz
Tamam o zaman bayağı beklettim o şekilde yapıp inşallah bozulmaz Haydin iyi geceler size de öptüüümmmm!

iyi geceler dicem ama sabah oldu.günaydın kızlar.. bu saate kadar uyuyamadım.deprem oldu burada 3e kadar komşu arkadaşlarım burdaydı.bende zaman geçiriyorum sabah olsun diye.eşimde gece görevinde.1999 depremini yaşadıgım için çok korkuyorum.:18:kalpten gidicektim o an.hemen kızımın yanına koştum.Allahım beterinden korusun.

vaveyla cevabın için teşekkürler

Son düzenleme:
ruza, ferdaerd,kagan1, vaveyla gördüklerim 41 kere masallah hepiniz çok güzelsiniz.iyi kalpli insanlar

he birde kızım bugünden itibaren emeklemeye başladı.o kadar mutlu oldum ki anlatamam.eşimle ikimizin gözleri doldu

bende istiyom face adresiniziiiiiiiiiii bana özelden yazsanıza be canım

gecmiş olsun lale.. ben de hatırlıorum 99 depremini,gece uykudan uyandırmış günlerce bahçede yatmmaıza sebep olmuştu.. o yuzden hala ufacık sarsıntılardan bıle bn de ınanılmaz korkarım.. geçmiş olsun tekrardan..

bnde senınkını soram madem eylem bacı,senın nası gıdii,var mı baskülde değişmeler

kız dur daha 2 günde hemencik olurveriiimi be yaaaa
ama sanki egzersizlerden accık toparlandım gibi
eteğimi bugün daha rahat giydim azda olsa bir sıkılaşma oldu yani
ppazartesi size baskül durumumu yazacam 100 gramda olsa
haberiniz olacak yani şimdilik çıkmıyorum tartıya eksilme yoktur moralim bozulmasın deye
bakalım pazartesi ne olcek bende merakla bekliyommm gramda oynamayabilir gerçi
daha başındayız da bakalım ne olcek?

Son düzenleme:

haklısın annem bilemedim soruverdim öle ayrıca ben dıkkat ederken hergun tartılıodum
ehe herkesı kendım gb sanıorm
tam gaz diyete devam bakıım,bol bol su iç

haklısın annem bilemedim soruverdim öle ayrıca ben dıkkat ederken hergun tartılıodum
ehe herkesı kendım gb sanıorm
tam gaz diyete devam bakıım,bol bol su iç

birde evde değilim annemdeyim hafta sonu gidicem evime tartımda evde
aslında yakınız istesem gider tartılırım ama işte koydum kafaya tartılmıceeemmmmmm
hafta sonu gidince görcem hanyayı konyayı he heeeee.....

kızlar yardım edin bana....
sahbah dalgınlıkla oğluma kaşarlı omlet yaptım ama beyazını da kattım
sonrada bir güzel yedirdim jeton yeni düştü napacammm doktora görürem mi
1 yaşına kadar yasak ya ölümcül bir allerji mi ortaya çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…