2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
İyiyim esterabim napiim konserve yapiyorum ocagin basinda bekliyorum :)

gir bakalim tariflere umarim begenirsin :)

cnm devamsızlık hakkın fılan gb biişi de mı yok.. ben de cok üzülüorum sana ya..

Koala Secura Plus Oto Koltuğu 9-25 Kg GittiGidiyor'da 93411757

canım renkleri kalmamış sadece siyah var. biz arabanın koltuk rengi diye kahverengi almıştık. ama bitmiş. siyah da son 10 tane diyor.

Çıktı canım benim bıdığın peş peşe, yani çıktı derken biri deniz seviyesinin ecük üstünde. öbürü de yeni patladı

Canıım Allah razı olsun, sen ekledin mi bilmiyorum daha okumaktan bakamadım. Bir ara koymuştun ama ben kaçırmıştım.

merhaba herkese geçmişi okumdan hemen yazayım istedim ruza, vave, ferda resimlerinizi gördüm nekadan güsel hatunlarsın maşallah diyorum siz doğum yapmadan bebeleri leylek getirmiş sanırım :)

Sağol canım yok ya nerdeee lastik gibin oldum fotoğraflarda poz veriyoz tabi ufaklık da kamufle ediyor biraz yırtıyorum yani. Bakem sen de koydun mu?

Geçmiş olsun Tubişim, inşaallah çabuk iyileşir. Bu arada gündüz gördüm yazamadım, hakkat fıstık gibisin hee Allah nazardan korusun

Geçmiş olsun canım acil şifalar inşallah çabuk toparlarsın. Ooo adamların umrunda mı, başka haber versen ağzı kulaklarına varırdı

Off canım ya ne uyuzlar, ne demek idareci olsan izin verir miydin hayret bir şey ya sanki sürekli bebekli öğretmenler geliyor. Al ufaklığı gel yaa ayrı kalmaya değmez.

Canııım o senin güzelliğin bayıldım valla. Amaan benimki de görmedi, zaten kaç kişiyiz şurada bir şey olmaz ya gizli görevde miyiz ayıp bir şey mi yapıyoruz ne olcek konuşuyoz arkideş arkideş

burçağımm naber... nehircik durmuş mu bugün halasında.. bekledim gelirsiniz diye ama gelmediniz...

ben de soylemedim yukluyorum diye. gereksiz yorum yapacak cekemem. ama kendi resmini de ekledigimi bilse ortadan catlarr heralde

tutku icimde hissettim hasretini ya. oglun da nasil kosacak sana. garibim.

heyy nolüü 8 ziyaretci 7 uye olmus gzmkrbkr arkadas epeydir okuyon bizim icin geliyon sanki :86: ama yuz wermiyon :111:
Konservelerim kaynamadi halaaaa tup bitcekkkk.

burçağımm naber... nehircik durmuş mu bugün halasında.. bekledim gelirsiniz diye ama gelmediniz...

cnmm bn sabah kahvaltısını yedırıp gitmiştim tükkana,allahtan ıkıncı randevum gelmedı,bn de 11.30 gb yanına tekrar dönebıldım.. şöyle olmuş herkes evden gıdınce bızımkı ortalıgı bırbırıne verıp çığlık atmaya başlayınca doğru komşulardan birine gitmiş ablam,sora o evın cocuklarını görünce oyalanmış ben gıttıgımde de sokakta bebek arabasıyla gezıolardı,sokağın başında ben onu görmeden o benı görüverdi valla özlemiş sıpa.. düşündüğümden daha iyilerdı aslında bu arada bı hafta boyunca boyle olcaz sanırsam ılk gun gectı ya diğer gunler de gecer inş ama geldiğimde ablam ağlatmıım dıye kendını cok kasmış sanırım ter kan içindeydı ıkısı de benı görünce çok sevındı yanı
göresım var senı nehırı bahane edıp gelseydım aslında

Offf ya sonunda kapatabildim dunya varmis

Tutku yaa üzdün beni aksam aksam cok zor ya gercekten ne diyim..

Valla canm kimseyi üzmek istemem ama tutamıyorum işte kendımı bu kadar basıt bi eğitim için öyle sıkıntı çektirdilerkiiiiiii((
Rabbimeee havale ettim hepsiniii..
Nasıl biliyosa öyle yapsın..

oğlumun dişi geliyorrr

1 aydır beyaz ve şişkindi, bugün damak yarılmış. kaşıkla vurdum tık tık etti. elimle de hissediyorum. 3-4 güne çıkar heralde. yazık benim memişlere

oğlumun dişi geliyorrr

1 aydır beyaz ve şişkindi, bugün damak yarılmış. kaşıkla vurdum tık tık etti. elimle de hissediyorum. 3-4 güne çıkar heralde. yazık benim memişlere

hayırlı olsun... yandın artık canım.. ısırır durur..

oğlumun dişi geliyorrr

Yok yok canım merak etme, benimki ilk bir iki gün ısırdı, dişleri denedi herhalde, sonra bıraktı Hayırlı olsun bıdııık yirim onu

iyi bari canım ya sevindim valla.. durmaz diye endişelenmiştim..
ay ne iyi olurdu ya.. gerçi ben bugün çok yoğundum. çocukları annesiz aldık içeriye. ağlayan zırlayan okuldan kaçan en son benim de keçiler kaçacaktı valla... bir gün bekliyorum. sürpriz yap bana.. tutkunun yapamadığını yap...

iyi geceler kızçeler... benim pilim bitti. yatar artık.. göz kapaklarıma kibrit çöpü koymuştum onlar da tutmuyor artık... hadin cümleten Allah'a emanet olun.. küçüklerin gözlerinden, büyüklerin yanaklarından...

Maşallah maşallah bize yetişemiyorum yahu, buraya mı bakayım fotolara mı yazayım, hep böyle gitsin

İyi geceler canım, Allah rahatlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…