2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
emoşşş karşı apartman kalktı yine

dünyanın en gözel garisi benem

kıskanç seniiii çekemiyon sen beniii

bu sene F1 de ben de warım yeni pilot tuğba....

in lan aşağı

karşı apartman bişey mi dağları salladım o derece dünyanın en gozel gulen garısı beneem

anladım ben onu yavriiimmmmmmmmmmmm

yok kıız, ben bozuyorum arada ama yediklerime dikkat ediyorum. 67.2 olmuşum. bu sabah baktım

bu arada sabah kahvaltım 2 dilim kepekli ekmek(150 kalori) üzeri çok düşük kalorili peynir(30 kalori)(tadı iğrençmiş bir dahakine normal kalori alıp az sürücem) 4 adet zeytin (36 kalori)

Son düzenleme:
neyse tubi aldınız mı mama sandalyesini biz hala oturup bi sipariş weremedik indirim bitceeeekk

yok yaa bizde alamadık neyi bekliyorsak anlamadım yatıyor mu acaba biraz kağan dik oturunca yemiyor,
sen araştırmışsındır,indirim mi war ki e bebekten mi hepsi buradadan mı alacan

neee sadece bu mu kahvaltın
3-4 dilim tam buğday ekmeği yiyorum 1,5 yumurta (yarım kağanın)
zeytini saymıyorum,
peynir de 1 kaseye yakın suyu zaten çok içiyorum 5lt yakın
sabah tartıldım kilo almışım,
arada da çikolata yiyorum doymazsam sütle cicibebe yiyorum

arkadaş canım yemek yemek istiyor nasıl diyet bu yaaa moda gidemedim daha walla,
yardım...spora başlayayım dedim zaten akşama ağzım ayrılıyor yorgunluktan
ölürüm bir de spora gidersem

o kadar yesen de doyuyosun fazla yesen de. nefsine hakim olmak onemli olan. dun diyet gofret aldim nefsim isterse diye, 4 tanesini yarim saat icinde yedim artik o kadarina da musade yok. ne kadar versen daha istiyo

yazma gereği duydum neden bilemiyorum...
arkadaş kendimi övmek için yazmıyorum ama söylemek zorundayım,
insan herşeyi en iyi yapamaz,biraz mütevazilik arıyorum insanlarda başka hiçbirşeye
bakmam din,dil,ırk, ayrımı yapmam yapamam haddim değil kul olarak
köy öğretmeniyim ve grur duyuyorum seviyorum o insanları fesatlık yok kibir yok
hepimiz çalışıyoruz üniversite okumuşuz,1-2-3 fark eder mi bölüm fark eder mi?
etmezz.ben insanları seviyorum ama insanları...
köylüyle köylü olurum şehirliyle şehirli ama bu kibir kendini beğenme kendini kanıtlama
çabaları neden?
anlamıyorum anlamak da istemiyorum,bir açıklaması eminim olamaz,
ama burda çok değerli arkadaşlıklar edindim ve bırakmayı da düşünmüyorum
seviyorum sizi ayrım yapmadan,hepinizii.......

cok guzel yazmissin ama haddim olmayarak eklemek istiyorum... durum ne olursa olsun insanlarla alay etmek hos degil. zaten anlayan anladi herkesin ne oldugunu. bu durumu uzatmanin manasi var mi? polemik icin yazmiyorum ama cidden rahatsiz oluyorum bu durumdan.

Kibir kotu bisey bosverin..malesef herkes farkli farkli zaten ayni olsaydi hayat cok sıkıcı olmazmiydi?? Kimse kimseye katilmak zorunda degil guzel paylasimlar yapilmis 1.5 seneden beri, üzerine gölge dusmesin diger topicler gibi olmayalim yavrucuklara yogunlasalim bu aralar cok kendimizden bahsetmisiz

Kendinize gelin piçaklamiyim hepinizi

yok yaa bizde alamadık neyi bekliyorsak anlamadım yatıyor mu acaba biraz kağan dik oturunca yemiyor,
sen araştırmışsındır,indirim mi war ki e bebekten mi hepsi buradadan mı alacan

Bu saatten sonra almayin bari valla bizimki zorluyo yakinda cikacak kendi sandalyeden..

Noluyoooo lennn burda

Lalecim Allah korusun bidaha yasatmasin inşallah

diyetler nassıııı gidiyyyyyyyyy??????????

Ne sen ne ben soylim

haklısın annem bilemedim soruverdim öle ayrıca ben dıkkat ederken hergun tartılıodum
ehe herkesı kendım gb sanıorm
tam gaz diyete devam bakıım,bol bol su iç

Bende hergun tartilirimm sanki bi gunde vericem 5kiloo

Yok yavrummm ya ne olcek bende veriyorum arada hicbisey olmaz merak etme alerji olucak olsa kirmizisini koyarken illa beyazida dökülüyor zaten beyazin hazmi zor heralde o yuzden vermeyin diyolar cok biliyolar korkma sen şifa olur

Bu saatten sonra almayin bari valla bizimki zorluyo yakinda cikacak kendi sandalyeden..

Aynen canim bende almicam cok heves ettim ama gecti artik ikinci bebeye nasipse

Niyetim cok kotu cok

Kilo problemim olsa hemen yapiciiiiiimmm

Delikizz dogum gunun kutlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…