2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
İyiyim esterabim napiim konserve yapiyorum ocagin basinda bekliyorum :)

gir bakalim tariflere umarim begenirsin :)

Ben geldimmm
Geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir.benım moralım çok bozukk:KK43:(( izin vermiyolar gitmemeee... Başkana kadar ilettiler durumumu, olmaz kanunlar bu şekilde, izin verirsek her bebekli izin istiycek demiş.tutamadım kendımı başkanın sekreterının yanında ağladım, bana dediki sen bi idareci olsaydın izin verirmiydin dedi, bende izin veremiyorsam kalabileceği lojman yada ev ortamı sağlamaya çalışırdım dedimm.bugun derse gittik 15 dk soru cevap yaptı çıkabılırsınız ders bitti istanbulu gezin dedi.o kadar uyduruk bi eğitimm yaniiii.ayrıca istanbul personelinden hiç kimse yoktuuuu.yarın dersten çıktığım gibi bursaya dönücemm dayanamıyorum çok özledim oğlumuu:KK43:(( perşembe sabah tekrar gelicem...
Burnumda tütüyorr kokusuuu, gülüşüü:KK43:((

cnm devamsızlık hakkın fılan gb biişi de mı yok.. ben de cok üzülüorum sana ya.. :KK5:

selam kızlarrrr.. işlerden vakit bulup iki dakika şuraya yazamıyorum iyi mi,uyuşuk muyum yoksa işler mi çok geliyo anlamadım bitmiyor anam bitmiyor...:KK6: tam bitti diyorum akşam iki dakika sohbete geleyim yanınıza diyorum bu defa eşim banane baanane ben pes oynucam sonra bak deyip bilgisayarı alıyo elimden:KK19:dün bir çoğunuza yorumda bulundum ancak entere basamadan kapı çaldı kocam geldi haydinnn koşturmacayla kaldı gitti. hatırladığım kadarıyla muhabbete dahil olayım,ruza ve burçak arkadaşım buluşmuşssunuz ohhh bebişleri de arkadaş yapmışsınız maaşalalh pek tatlılar.benim bebem buralarda daha yaşına uygun bi arkadaş edinemedi benimkini de alın aranıza:KK34: ruza bir de oto koltuğu almışsın ben de alicim canım koalaya bakmıştım bana da uygun gelmişti alığın modelin linkini gönderebilir misin ??? add film yıldızı olmuş kızçen maaşallah kuzuma ekranlara da pek yakışmış:KK76: kağan ın annesi kağana geçmişler olsun canım.. tutku Allah kolaylık versin canım sayılı gün idare etmek zorundasın çok zor gerçekten durumun içim burkuldu inan..
vavee naberrr:KK3: bi ara nefis yemek tariflerinden senin tariflerine giricem.yeniyim diye gelen giden olacak ikramlık bi şeyler bakayım,değişik denemelerde bulunmak istiyorum:KK56:

Koala Secura Plus Oto Koltuğu 9-25 Kg GittiGidiyor'da 93411757

canım renkleri kalmamış sadece siyah var. biz arabanın koltuk rengi diye kahverengi almıştık. ama bitmiş. siyah da son 10 tane diyor.

sen benii iyi biliyon ama arkadaş listeme ekledim kaybolma diyee :KK52: :KK52:

dişi war işte ısırsın ellemee :KK1: ya benim oğlanın hala dişi yooooooooooooook :KK35:

ferda fatih beyin çıkmışmıydı dişi?? kendime yoldaş ariyruumm :86:

Çıktı canım benim bıdığın peş peşe, yani çıktı derken biri deniz seviyesinin ecük üstünde. öbürü de yeni patladı :KK9:

Ferdamada kocaman bi :nazar::nazar:Ya böyle sırf nezaketen ayy çok güzelsiniz falan diyomuş gibi oluyo ama hakketen hepiniz çok hoşsunuz ya laa:nazar: karakterleriniz yüzünüze yansımış nurlu nurlu:KK1: canlarım benimmm..

vaveee eklediğin iyi oldu yarın bigün unutmiyim bu kim diye:KK37: Diş için doktor 1 yaşına kadar çıkarmayabilir normal demişti, sizinde bebekken geç çıkmış demekki çocuk netsin:KK1: sanırım ablasıda geç çıkarmıştı yalnış hatırlamıyosam demekki buda öyle olcak sıkıştırma çocuğu hergün:KK53:

Canıım Allah razı olsun, sen ekledin mi bilmiyorum daha okumaktan bakamadım. Bir ara koymuştun ama ben kaçırmıştım.

merhaba herkese geçmişi okumdan hemen yazayım istedim ruza, vave, ferda resimlerinizi gördüm nekadan güsel hatunlarsın maşallah diyorum siz doğum yapmadan bebeleri leylek getirmiş sanırım :)

Sağol canım yok ya nerdeee lastik gibin oldum fotoğraflarda poz veriyoz tabi ufaklık da kamufle ediyor biraz yırtıyorum yani. Bakem sen de koydun mu?

evet canım enfeksiyonmuş damla verdi yolladı,
ama idrara da baktırın dedi enfeksiyon idrarda da olabilirmiş,
:KK14:
eşim mahkemeye evrak yetiştirecekti aceleyle çıktık:KK5:
bakalım geçmezse bir de idrar tahlili yapcak çocuk doktoru

Geçmiş olsun Tubişim, inşaallah çabuk iyileşir. Bu arada gündüz gördüm yazamadım, hakkat fıstık gibisin hee Allah nazardan korusun :nazar::nazar::nazar:

geçmiş olsun yazan arkadaşlar tşkler...
bugün tekrar gittik dünü hiç sormayın günlerdir wc den çıkamayan ben dün tahlil veremedim bugün de :p ve dr tamam gerek yok dedi :KK70:
zaten malum rahatsızlık geçmişti.. dinlen dedi perhiz verdi ishalim diye o da zaten geçti
ama daha da ilgi çekici kısım cuma günü gittik geldik eşim aradı bana kalkmış eee bende hayrlı haber bekliyordum diyo :KK53::KK52::KK53:
yani tamam da şimdi değil biraz yavri büyüsün serpilsin :KK53:
neyse sonuç şuan hala karnım ağrıyor halsizlik var :KK25: öle işte bu arada beni de ekleyin yaaa zaten hep yoklamalarda unutulan isim oluyorum :p :KK70: :KK37:
bari resimlerden mahrum kalmayım :KK17:

Geçmiş olsun canım acil şifalar inşallah çabuk toparlarsın. Ooo adamların umrunda mı, başka haber versen ağzı kulaklarına varırdı :KK52:

Ben geldimmm
Geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir.benım moralım çok bozukk:KK43:(( izin vermiyolar gitmemeee... Başkana kadar ilettiler durumumu, olmaz kanunlar bu şekilde, izin verirsek her bebekli izin istiycek demiş.tutamadım kendımı başkanın sekreterının yanında ağladım, bana dediki sen bi idareci olsaydın izin verirmiydin dedi, bende izin veremiyorsam kalabileceği lojman yada ev ortamı sağlamaya çalışırdım dedimm.bugun derse gittik 15 dk soru cevap yaptı çıkabılırsınız ders bitti istanbulu gezin dedi.o kadar uyduruk bi eğitimm yaniiii.ayrıca istanbul personelinden hiç kimse yoktuuuu.yarın dersten çıktığım gibi bursaya dönücemm dayanamıyorum çok özledim oğlumuu:KK43:(( perşembe sabah tekrar gelicem...
Burnumda tütüyorr kokusuuu, gülüşüü:KK43:((

Off canım ya ne uyuzlar, ne demek idareci olsan izin verir miydin hayret bir şey ya sanki sürekli bebekli öğretmenler geliyor. Al ufaklığı gel yaa ayrı kalmaya değmez.

selam güzel hatunlar... herkese benden kocaman bir :nazar: hakkaten herkes çok güzel ya... ferda, repu, tuba, vaveee, hepinize maşallah... :KK16: :KK19: kocalar kıskanır tabi normalll.... :nazar:

tutku durumuna çok üzülüyorum canım... Allah sabırlar versin.. ne zalimler ya, ne var sanki idare ediverseler... :KK47:

ceylis benim kocam da istemiyor foto yüklememi, ondan habersiz yükledim. düzenlerken gördü, neden yükledin, ne anlamı kaldı, face de aç bari dedi.. ( içimden valla süper olur dedim de... :KK76: ) kaldırırım dedim, kandırdım... :KK53:

Canııım o senin güzelliğin bayıldım valla. Amaan benimki de görmedi, zaten kaç kişiyiz şurada bir şey olmaz ya gizli görevde miyiz ayıp bir şey mi yapıyoruz ne olcek konuşuyoz arkideş arkideş :KK19:

burçağımm naber... nehircik durmuş mu bugün halasında.. bekledim gelirsiniz diye ama gelmediniz... :KK16:

selam güzel hatunlar... herkese benden kocaman bir :nazar: hakkaten herkes çok güzel ya... ferda, repu, tuba, vaveee, hepinize maşallah... :KK16: :KK19: kocalar kıskanır tabi normalll.... :nazar:

tutku durumuna çok üzülüyorum canım... Allah sabırlar versin.. ne zalimler ya, ne var sanki idare ediverseler... :KK47:

ceylis benim kocam da istemiyor foto yüklememi, ondan habersiz yükledim. düzenlerken gördü, neden yükledin, ne anlamı kaldı, face de aç bari dedi.. ( içimden valla süper olur dedim de... :KK76: ) kaldırırım dedim, kandırdım... :KK53:

ben de soylemedim yukluyorum diye. gereksiz yorum yapacak cekemem. ama kendi resmini de ekledigimi bilse ortadan catlarr heralde :KK9: :KK9: :KK9:

tutku icimde hissettim hasretini ya. oglun da nasil kosacak sana. garibim.:KK50:

heyy nolüü 8 ziyaretci 7 uye olmus :KK52: gzmkrbkr arkadas epeydir okuyon bizim icin geliyon sanki :86: ama yuz wermiyon :111:
Konservelerim kaynamadi halaaaa tup bitcekkkk. :KK52:

burçağımm naber... nehircik durmuş mu bugün halasında.. bekledim gelirsiniz diye ama gelmediniz... :KK16:

:KK34: cnmm bn sabah kahvaltısını yedırıp gitmiştim tükkana,allahtan ıkıncı randevum gelmedı,bn de 11.30 gb yanına tekrar dönebıldım.. şöyle olmuş herkes evden gıdınce bızımkı ortalıgı bırbırıne verıp çığlık atmaya başlayınca doğru komşulardan birine gitmiş ablam,sora o evın cocuklarını görünce oyalanmış:KK14: ben gıttıgımde de sokakta bebek arabasıyla gezıolardı,sokağın başında ben onu görmeden o benı görüverdi valla özlemiş sıpa.. düşündüğümden daha iyilerdı aslında:KK34: bu arada bı hafta boyunca boyle olcaz sanırsam ılk gun gectı ya diğer gunler de gecer inş :KK3: ama geldiğimde ablam ağlatmıım dıye kendını cok kasmış sanırım ter kan içindeydı:KK53::KK37: ıkısı de benı görünce çok sevındı yanı:KK52::KK52:
göresım var senı nehırı bahane edıp gelseydım aslında:KK51:

Offf ya sonunda kapatabildim dunya varmis:21:

Tutku yaa üzdün beni aksam aksam cok zor ya gercekten ne diyim..:KK5:

Valla canm kimseyi üzmek istemem ama tutamıyorum işte kendımı bu kadar basıt bi eğitim için öyle sıkıntı çektirdilerkiiiiiii:KK43:((
Rabbimeee havale ettim hepsiniii..
Nasıl biliyosa öyle yapsın..

Amin cnm inşşş..az kaldı yarın kavuşucamm sarı böceğimeee..burda millet diyor kafa dınle işte diyee, ya benım aklım oğlumdayken nasıl tatil düşüneyim?? Meğer benım hayatımda ne kadar çook yer kaplıyormuş oğlumn..tüm hayatım oymuşş..şuan hiç bi işim yok boşluktayım, otel odasında tv izliyorum.eşimde aşağı indi maçı izlemeyeee..bi bakayım dedimmmm..herkes fıstık gibi ne guzel resımler yuklemişsinizzz.bayıldım hepinizeee.dönünce bi pc bulup bende yüklemeye çalışıcam inşş

oğlumun dişi geliyorrr :KK52: :KK52:

1 aydır beyaz ve şişkindi, bugün damak yarılmış. kaşıkla vurdum tık tık etti. elimle de hissediyorum. 3-4 güne çıkar heralde. yazık benim memişlere :KK9::KK9::KK9:

1 aydır beyaz ve şişkindi, bugün damak yarılmış. kaşıkla vurdum tık tık etti. elimle de hissediyorum. 3-4 güne çıkar heralde. yazık benim memişlere :KK9::KK9::KK9:

hayırlı olsun... yandın artık canım.. ısırır durur.. :KK23:

Yok yok canım merak etme, benimki ilk bir iki gün ısırdı, dişleri denedi herhalde, sonra bıraktı :KK9: Hayırlı olsun bıdııık yirim onu :emir_bebek::emir_bebek:

:KK34: cnmm bn sabah kahvaltısını yedırıp gitmiştim tükkana,allahtan ıkıncı randevum gelmedı,bn de 11.30 gb yanına tekrar dönebıldım.. şöyle olmuş herkes evden gıdınce bızımkı ortalıgı bırbırıne verıp çığlık atmaya başlayınca doğru komşulardan birine gitmiş ablam,sora o evın cocuklarını görünce oyalanmış:KK14: ben gıttıgımde de sokakta bebek arabasıyla gezıolardı,sokağın başında ben onu görmeden o benı görüverdi valla özlemiş sıpa.. düşündüğümden daha iyilerdı aslında:KK34: bu arada bı hafta boyunca boyle olcaz sanırsam ılk gun gectı ya diğer gunler de gecer inş :KK3: ama geldiğimde ablam ağlatmıım dıye kendını cok kasmış sanırım ter kan içindeydı:KK53::KK37: ıkısı de benı görünce çok sevındı yanı:KK52::KK52:
göresım var senı nehırı bahane edıp gelseydım aslında:KK51:

iyi bari canım ya sevindim valla.. durmaz diye endişelenmiştim..
ay ne iyi olurdu ya.. gerçi ben bugün çok yoğundum. çocukları annesiz aldık içeriye. ağlayan zırlayan okuldan kaçan en son benim de keçiler kaçacaktı valla... :KK52: bir gün bekliyorum. sürpriz yap bana.. tutkunun yapamadığını yap... :KK19:

Valla canm kimseyi üzmek istemem ama tutamıyorum işte kendımı bu kadar basıt bi eğitim için öyle sıkıntı çektirdilerkiiiiiii:KK43:((
Rabbimeee havale ettim hepsiniii..
Nasıl biliyosa öyle yapsın..

Amin cnm inşşş..az kaldı yarın kavuşucamm sarı böceğimeee..burda millet diyor kafa dınle işte diyee, ya benım aklım oğlumdayken nasıl tatil düşüneyim?? Meğer benım hayatımda ne kadar çook yer kaplıyormuş oğlumn..tüm hayatım oymuşş..şuan hiç bi işim yok boşluktayım, otel odasında tv izliyorum.eşimde aşağı indi maçı izlemeyeee..bi bakayım dedimmmm..herkes fıstık gibi ne guzel resımler yuklemişsinizzz.bayıldım hepinizeee.dönünce bi pc bulup bende yüklemeye çalışıcam inşş

ayy uyurken bile özlüyoruz onları Allah'ım ayırmasın hiçbirimizi yavrularımızdan kolay mı... :KK50:

herkesin fotosunu bekliyoruz... :KK54:

iyi geceler kızçeler... benim pilim bitti. yatar artık.. göz kapaklarıma kibrit çöpü koymuştum onlar da tutmuyor artık... :KK53: hadin cümleten Allah'a emanet olun.. küçüklerin gözlerinden, büyüklerin yanaklarından... :KK54:

Maşallah maşallah bize yetişemiyorum yahu, buraya mı bakayım fotolara mı yazayım, hep böyle gitsin :nazar::nazar::nazar:

iyi geceler kızçeler... benim pilim bitti. yatar artık.. göz kapaklarıma kibrit çöpü koymuştum onlar da tutmuyor artık... :KK53: hadin cümleten Allah'a emanet olun.. küçüklerin gözlerinden, büyüklerin yanaklarından... :KK54:
İyi geceler canım, Allah rahatlık versin :KK34:

X