2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bitt mesajnı gördüm ama şimdi alıntılamak için bulamıyorum :KK1:
ben gezip dolaşıyorum
düğüne gittim ,bebekerin kreşini değiştirdik bu ara
artık arabamla heryere gidiyorum ,hatta erkek şoförleri geçtim valla :)) kadın için araba en büyük özgürlük valla
bugün doğumgünüm ,işyerinde arkadaşlar pasta almışlar mum üfledim ,ilk defa doğumgünümü unutmuştum ,dün bebelerle hastanedeydikya aklımdan çıkmış ,unutunca da ayrı bir güzel oluyormuş ,çok mutlu oldum ,20 -30 kişi kutladılar sağolsun ,çok severler beni .. eşimin unutma ihtimali sıfır zaten bakalı akşama ne çıkacak :))
benden haberler böyle :))

Kagan cok pimpiriklisin ya bisey olmaz onun icin goturulurmu doktora.Bende veriyorum arasira kendi yaptigimdan bisey olmadi.

Delikiz hosgeldin bende dedim bu küstu heralde:KK1:
Iyiki doogmusun nice senelere sevdiklerinle..
Kresi niye degistirdin? Memnun degilmiydin? Hamsiler nasil iyimi? Gez valla bebekli olunca araba buyuk nimet valla..bizde bi havadis yok..:KK51:

İyiyim esterabim napiim konserve yapiyorum ocagin basinda bekliyorum :)

gir bakalim tariflere umarim begenirsin :)
bakicimm takıldığım yer olursa sorarım:KK34: ohh hatunlar kışa hazırlandı, neler yaptınız konservelik???ben bi domates bi menemenlik yapıyorum.sebzeleri buzluğa atıyorum.

Oooh ellerinize sağlık hamarat hatunlar :nazar: Ben de yarın bir beş kg domates alıp biberle karıştırayım diyorum, umarım yapabilirim ve umarım önceki yaptıklarım ekşimez. Anlamanın bir yolu var mı acaba yaa illa kullanana kadar beklemem mi lazım? Ecük de acur turşusu yapayım diyorum çıktılar mı kim? Turşu kurdunuz mu hiç kurdunuzsa nasıl anlatıverin de ziyan etmeyeyim :KK37:
anneme kurdurttum:KK53: ben de bi beş kilo aldım biberle karışık menemenlik yapıcam ama üşeniyorum sanırım onu da anneme yaptırcam geliş gidiş:KK52:biraz da kayınvalideden getirmiştim domates konserve,birazda buzluğa fasulye patlıcan filan attım idare edicem. ama seneye memleketimin pazarındaki tüm sebzeleri getiricem buraya doldurucam konserve, buzluk.burda pahalı ve pek taze değil.

kızlar yardım edin bana....
sahbah dalgınlıkla oğluma kaşarlı omlet yaptım ama beyazını da kattım
sonrada bir güzel yedirdim jeton yeni düştü napacammm doktora görürem mi
1 yaşına kadar yasak ya ölümcül bir allerji mi ortaya çıkar
:KK43::KK43::KK43:

yok kız gözlemle bi alerji belirtisi var mı diye yeter.bi şey olmaz sanmıyorum. ben de bugün tavuk çorbası yaptım yavru kuşuma:KK56:suyunu kullanıyodum çorbalarına.kendi yemeklerimizde etinin tadına baktırmıştım ama ilk defa ona özel tavuk yaptım bakalım sevecek mi?

Vavee ayri dunyalarin insanlariyiz ben geliyoreee sen uyumu§ oluyoreee:KK53:

Eylemmm basligin en azimlisi aynen devam kendi kendine takiliyon valla biz aynen homini girtlak:131::125:

kızlar yardım edin bana....
sahbah dalgınlıkla oğluma kaşarlı omlet yaptım ama beyazını da kattım
sonrada bir güzel yedirdim jeton yeni düştü napacammm doktora görürem mi
1 yaşına kadar yasak ya ölümcül bir allerji mi ortaya çıkar
:KK43::KK43::KK43:

panik yapma canım :26: 12 saat bekle bakalım, dr götürsen de yapacak bişey yok zaten.. kusturamazlar da.. annelerimiz bize hep yedirmiş beyazını bişey olmamış öyle düşün, sakin ol :KK54:

Vavee ayri dunyalarin insanlariyiz ben geliyoreee sen uyumu§ oluyoreee:KK53:

Eylemmm basligin en azimlisi aynen devam kendi kendine takiliyon valla biz aynen homini girtlak:131::125:

hakikaten yaa hem rejim deyonuz habire yiyonuz , istikrarlı olun bakem diyetisyen eylem bacıyı kızdırcanız sonunda baskülünü de alıp basıp gitcek hee :86:

Delikiz hosgeldin bende dedim bu küstu heralde:KK1:
Iyiki doogmusun nice senelere sevdiklerinle..
Kresi niye degistirdin? Memnun degilmiydin? Hamsiler nasil iyimi? Gez valla bebekli olunca araba buyuk nimet valla..bizde bi havadis yok..:KK51:

sağolasın bittt :KK16: yok yaa neden küseyim valla benimle konuşanla konuşurum
gerisi de kıskananlar çatlasın :KK51:
sağolasın amin cümlemize inş.
yaa kreşten memnundum da daha iyi bir yer buldum orayı denemek istedim :KK1:
gerçi çok daha pahalı ikisi 1400 e patladı ama en azından 3 bebekler toplamda ve koca bir apartman dairesi sadece bebekelre özel
bir sürü odası var
daha geniş alanı imkanları var
hamsiler bi süredir hastaydıya tam geçti derken doktora gittik dün sinüzite çevirmiş antibiyotik verdi
12 gün kullanacaklar
ay sorma arabayla kreşten alıyorum onları
öteye beriye heryere geziyorum ohh misss :KK76:

Eki Görüntüle 806666

Son düzenleyen: Moderatör:
sağolasın bittt :KK16: yok yaa neden küseyim valla benimle konuşanla konuşurum
gerisi de kıskananlar çatlasın :KK51:
sağolasın amin cümlemize inş.
yaa kreşten memnundum da daha iyi bir yer buldum orayı denemek istedim :KK1:
gerçi çok daha pahalı ikisi 1400 e patladı ama en azından 3 bebekler toplamda ve koca bir apartman dairesi sadece bebekelre özel
bir sürü odası var
daha geniş alanı imkanları var
hamsiler bi süredir hastaydıya tam geçti derken doktora gittik dün sinüzite çevirmiş antibiyotik verdi
12 gün kullanacaklar
ay sorma arabayla kreşten alıyorum onları
öteye beriye heryere geziyorum ohh misss :KK76:

Iyi yApmissin..bakicida olsa 1.500 dan asagi bakmaz zaten..daha iyi olur isallah..dikkat et ankara soguk usutme gezerken:KK53:

esterabim ben de domates,menenlik, acuka, yeşil fasülye, patlıcan falan konserve yaptım.. buzluğa atmadım bişey yeter bu kadar

Iyi yApmissin..bakicida olsa 1.500 dan asagi bakmaz zaten..daha iyi olur isallah..dikkat et ankara soguk usutme gezerken:KK53:

aynen bakmaz ,bi de düzgün yedirmez içirmez ,ilerde eğitimi de var bu işin ..
yok yok üşütmem sen merak etme ,gezmek benim işim
bebeleri atıyorum arabaya ohh misss
geçen gece düğünden gelirken eşimle kokoreç kelle paça yedik
bebeler arabada uyuyordu çektik masamızın kenarına arabayı onlar uyudu biz keyif yaptık
ondan önceki gün de yemeğe gitmiştik orda da aynısı oldu
taktiği bulduk yani :))
resim yükledim yukarıya pastamı gördün mü :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:emoşşş karşı apartman kalktı yine:KK52::KK52:

dünyanın en gözel garisi benem
:KK52::KK52:

kıskanç seniiii çekemiyon sen beniii:KK53::KK53::KK53:

bu sene F1 de ben de warım yeni pilot tuğba....

Son düzenleme:
X