2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selaaaammmmmm gençler ;

ne yapıyonuz ? ben iyiyim işte ne yapim yaaaaaaaaaa aynı tas aynı hamam :) yuvarlanıyorum kulagım ezanda pusuya yattım hocayı bekliyorum

benim kocamda her işimi yapar Allah razı olsun iyi ki onunla evlenmişim

züperizzzzzzzzzzzzzz züperrrrrrrrrrrrrrrr maşallah kıskananlar çatlasın

benimki her işimi yapmaz ,uyuzdur ,gıcıktır ,sevmiyorum zaten keratayı ama işte çocukların hatrına katlanıyoruz diyeyim de olsun bari :))
öyle mi dememiz lazım yan, herkes mutlu olsun inş. dimi yaa
bu arada hoş geldin..

hıhıhıhıhh evet öyle diyelim barii :) benim ki de pek bi pasaklı yaaaaaaaaaaaa ama ne yaparsın gönül sevince katlanıyoz işteee :)

hoşbuldum canım ::)

Selam kızlar
gecen gün arkadaşlarımla konuşurken şu aralar tek dileğimin oğlumun yemek yemesi olduğunu söyledim hemen akşamına hamile kardeşimin ikili testinde 1/50 risk çıktığını ve amniyosentez olması gerektiğini öğrendim 2 gün sonra 2,5 yaşındaki yeğenim de -6,50 numara miyop çıktı. Haftasonu ablamlar kalmaya gelmişti akşam eşimin düşüncesizliği yüzünden de ablamla eşim tartıştı sabah bi baktım ablamlar erkenden gitmişler güya unuttuğu acil yapması gereken bir şey varmış da uyandırmak istememiş erkenden yola çıkmışlar. Oğlumun da burnu tıkalı 2 gecedir uyutamıyorum uykusuz ve huysuz
bugünde işten eve geldim bizim oğlanbakıcı teyzesiyle oynarken kafasını aynaya çarpmış şişmiş ve morarmış. 2 saat uyutmamaya çalıştım bilinç pupil takibi yaptım neyse şimdi uyudu ara ara uyandırıp bakıcam artık
bir daha büyük konuşmak mı asla şimdi yememesi en son derdim

Anam ne cabik ilerliyorsunuz yetisemiyorum hiziniza ben mi yavasim acaba

Benim esim onceki isindeyken oda yapardi evi süpürurdu ortalik toplardi vs.. ama is degistirdi gerckten cok yoruluyor gece geliyor bide zaten istesede yapamaz ama benim isim varken evde olunca cocuga bakar girer mutfaga benimle beraber yemek yapar gecede ben cocuktan artik çok yorulunca bazen piskopata bagliyorum o zaman cocugu uyutur sag olsun
Temizlik olayindada benim yetisemedigimi gorurse kardeslerini arar cagirir gorumcemlerde kesin ben aratiyorum saniyodur

Bence is yapma olayi cocukluktan alıştırmakla alakali biraz:26:

Dogum gunu olanlar nice mutlu senelere

Evlilik yil donumu olan arkadasim sana beraber hayirli uzun omurler..

Bende hasta oldum bu arada oruca ara verdik..

Bu forumdakiler ne kadar birbirine benziyo yahu isleriniz kocalariniz cocuklarinizin huylari hepsi:)
Ek gida sıkıntısi yasiyoruz hala kasikla yemiyo simdi biberonun agzini genislettimde kafam kadar ordan yedi..alismasa bari

Son düzenleme:

Slm arkadaşımm. Ne yemek yaptın bakim akşamaa.
ben sütlü bi tatlı öğrendim netten yaptm.güzel olduysa resmini çekip paylaşıciimmm

Bende geçen sene tam bu zamanda ikili test sonucumu aldım ve 1/100 risk çıktı.

Amniyosentez oldum. Allah'a şükür hiçbir problem yok.

Kardeşine söyle hiç canını sıkmasın (demesi kolay ama) emin ol hiçbiyşey çıkmayacak.Tamamen laboratuvarların saçmalaması.

desene hepsi üst üste gelmiş :26: geçmiş olsun oğluna da..
ben hep önce sağlık we huzur derim.. bizi sadece anlık düşündüren, kızdıran hiçbirşeyin önemi yok inan..

Selerm gecmis olsun canim..

Bisey olmaz ins merak etme...

Gelinimmmmmmmmmmmmmmmmm napiyosun

Gezmeye mi gidicenn yigit'i almiyomusunn yanina

Bu akşam benim koca yok, evde yemek de yok.

Kimde güsel yemek var, tatlımı alıp yemeğe gelem bari

Slm arkadaşımm. Ne yemek yaptın bakim akşamaa.
ben sütlü bi tatlı öğrendim netten yaptm.güzel olduysa resmini çekip paylaşıciimmm

adı ne ki? ben irmikli tatlı yapıverdim ezogelin çorbası, güveçte etli türlü, nohutlu pilav, cacık, bol salata menümüzdür

sütlü tatlı ayrıca karamel sewenlere nefisyemektarifleri.com da "karamelli bitter çikolatalı sütlü tatlı" önerimdir.. tarif bana aittir yapıpta beğenmeyen yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…