2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
on günlük işmi bak ben sekiz ay işe gelmedim işler nasıl olmuş biliyormusun yerime bakan kişi sadece oturmuş nette sörf yapmış evrakı dosyaya takma zahmetinde bile bulunmamış diğerlerini söylemiyorum bile sen anla masa üstü yığılıydı hala yığılı müdür dedi gelince bana beraber yavaş yavaş yapın dur dedim orada sekiz aydır yaptırmadında benimi buldun yapmam yapmıycam elemanlada kavga ettim yapmadım hala ortada yığın durmakta ben iş başı yaptıktan sonraki evraklardan sorumluyum gerisi beni ilgilendirmez dedim bakalım ne kadar daha sürecek yapmayı düşünmüyorumda sert çıkınca müdürde geri adım attı şimdilik ses çıkarmıyor çıkarsında restimi çekim birim değiştireyim bakıyorum :)

Valla iyi ses çıkartmışsın.ben olsam tamm derdim:)) hele biraz zaman geçsin inş bende siz gbi olurum. :))
ilk işe başladığımda bizde 6ay geçmeden izne çıkamıyordun
izin istedim vermediler
siz bilirsiniz ben gidiyorum mazeret izni ister yazın ister yazmayın dedim :)
rest çekince pısırıp kalıyorlar :) izne çıktım mı tabiki çıktım :))

oyy ben kocamı öptüm başımın üstüne koydum yine :KK17: ben söylemeden herşeyi yapar, çok düzenlidir titizdir.. ben çok kızıyorum yapma diye ama 5 yıldır vazgeçiremedim.. iş yapacaz diye kavga eden çift warmıdır acaba?her işin ucundan tutar, ben çocuğu uyuturken mutfağı toplar çamaşır suyu ile bir güzel siler :KK1: dışardan mutfağa giren iş yapan birine hiç benzemez :KK1:
çocuk olunca hiç yardım etmeyen bir eş bile paylaşıma hazır olmalıdr.. ne demek kadın doğursun büyütsün kahrını çkesin adam sewsin.. olmaz öyle yaa :KK47:

Benim kocada çok düşüncelidir.Az önce aradı.Çalıştıkları bir firma akşam yemeğe davet etmiş, gideyim mi diye soruyor.:KK51:

Neymiş efendim ; beni akşam için yemek yapmaktan kurtarmak için gitmek istiyormuş.:KK4:

Ne kadar düşünceli yarabbim.:KK53::KK53::KK53::KK53::KK37::KK37::KK37::KK37:

ama durduk yere sütün azalacak ,buzluktakileri harcamasaydın ilerde lazım olmazmıydı:26:

herşeyi yapmıyorlar işte demekki :)
hepsini yapan erkek bana ters açıkçası ben sevmem öyle adam ,feminen geliyor o kadarı da bana doğrusu :KK14:
bizim bi komşu vardı aynı öyle ,karısı gün gün gezerdi ,eşi de sürekli ev işi yapardı önünde önlük :KK1:
cık bana ters :KK14:

o duruşlarıyla alakalı alt komşumda hiç feminen değil eşim zaten hiç değildir

herşeyi yapmıyor canım okadarda olsun ben evdeyim çalışma saatlarim müsait beraber yapıyoruz sonuçta o yaparken ben oturmuyorum :)

Benim kocada çok düşüncelidir.Az önce aradı.Çalıştıkları bir firma akşam yemeğe davet etmiş, gideyim mi diye soruyor.:KK51:

Neymiş efendim ; beni akşam için yemek yapmaktan kurtarmak için gitmek istiyormuş.:KK4:

ay alemsin yaa :KK60:
eşin de sana ayak yapıyor ama yutan yok :KK1:
benim eşim de bana sormadan bir yere gitmez :KK1:

o duruşlarıyla alakalı alt komşumda hiç feminen değil eşim zaten hiç değildir

herşeyi yapmıyor canım okadarda olsun ben evdeyim çalışma saatlarim müsait beraber yapıyoruz sonuçta o yaparken ben oturmuyorum :)
ben senin eşin için demedim zaten mandiş
hepsini yapan erkek için dedim ,benim görüşüm bu ,hepsini yapmamalı
biz nasılki kadın olarak mesela kamyonculuk yapsak düşünemiyorum ,herşeyin bir yakışanı var :))

e herhalde yani hayat müşterek ona bir şey demedik :)

eşim severek yapar bende ses etmiyorum cam silmez yemek yapmaz onun harici her işi yapar yemek işine de evde yanlız kalsa aç kalmaz yapar ama ben varken ellemiyor camlarıda dışardan görünmesin karizma çizilmesin diye ellemez :)

asıl aşan bizim alt komşu adam camda siliyor takıyor önlüğü :)

Ben hamileyken camları silerdi eşim.

Oda gece 2-3 gibi silerdi kimse görmesin diye.:KK34:

on günlük işmi bak ben sekiz ay işe gelmedim işler nasıl olmuş biliyormusun yerime bakan kişi sadece oturmuş nette sörf yapmış evrakı dosyaya takma zahmetinde bile bulunmamış diğerlerini söylemiyorum bile sen anla masa üstü yığılıydı hala yığılı müdür dedi gelince bana beraber yavaş yavaş yapın dur dedim orada sekiz aydır yaptırmadında benimi buldun yapmam yapmıycam elemanlada kavga ettim yapmadım hala ortada yığın durmakta ben iş başı yaptıktan sonraki evraklardan sorumluyum gerisi beni ilgilendirmez dedim bakalım ne kadar daha sürecek yapmayı düşünmüyorumda sert çıkınca müdürde geri adım attı şimdilik ses çıkarmıyor çıkarsında restimi çekim birim değiştireyim bakıyorum :)

Valla iyi ses çıkartmışsın.ben olsam tamm derdim:)) hele biraz zaman geçsin inş bende siz gbi olurum. :))

ben işe başladığımda ilk bir yıl çok ezdiler baktım olacak gibi değil sustukça eziyorlr çıldırışım tam oldu başka birimdeki bir müdürün odasında ağlıyordum çok üstüme gelmişerdi o müdürde demişti ezdirme kendini diye bir gaz verdi o gaz bu gaz yıllardır kavgadan çekinme yok hee hala eziyorlar enayi yerine koymaya çalışıyorlar ama en azından 10 defadan birinde :) birde benim rest çekttimmi gitmemden korkuyorlar bulunduğum birimde benden eskisi ve işe hakim olanı yok o yüzden susuyorlar bir haftalık iş olsa kavgaya değmez derdim yaprdım işi dağıtarak yaptığım için uzun sürmüyor herkese bir görev dağıtıyorum ben ama sekiz aylık birikim bu enayilik işte yapamam kusura bakmasınlar :KK14:

ilk işe başladığımda bizde 6ay geçmeden izne çıkamıyordun
izin istedim vermediler
siz bilirsiniz ben gidiyorum mazeret izni ister yazın ister yazmayın dedim :)
rest çekince pısırıp kalıyorlar :) izne çıktım mı tabiki çıktım :))

bende rapor alacam diyorum en baştan izin isterkende izin lazım şukadar imzalayacakmısınız rapormu alayım :)

sen ba yük değilsin gitme de :KK1::KK1:

ben senin eşin için demedim zaten mandiş
hepsini yapan erkek için dedim ,benim görüşüm bu ,hepsini yapmamalı
biz nasılki kadın olarak mesela kamyonculuk yapsak düşünemiyorum ,herşeyin bir yakışanı var :))

e herhalde yani hayat müşterek ona bir şey demedik :)

bencede bu insanın duruşuyla alakalı mesela bazı insan ev işi hiç yapmasada duruşu konuşması feminen olabilir
kamyon şoförlüğü konusunda bende seninle aynı fikirdeyim :)

Ben hamileyken camları silerdi eşim.

Oda gece 2-3 gibi silerdi kimse görmesin diye.:KK34:

sen dahada şanslıymışın bak benimki silmedi gitti yiğenimi getirdi ona sildirdi :)

bende rapor alacam diyorum en baştan izin isterkende izin lazım şukadar imzalayacakmısınız rapormu alayım :)

onu ben de çok yapıyorum :))

benim eşim cam siliyor valla :))

kocaman camı ben nasıl sileyim
şimdi ramazan temizlikçi oruçken gelmiyor malum
e yağmur yağdı camlar kirlendi ,büyük camları o silecek mecbur :))
bayrama pis mi dursun dimi :))
bizimki de temizlik yapmaz çünkü zaten temizlik işi kalmıyor ona ..

eşim severek yapar bende ses etmiyorum cam silmez yemek yapmaz onun harici her işi yapar yemek işine de evde yanlız kalsa aç kalmaz yapar ama ben varken ellemiyor camlarıda dışardan görünmesin karizma çizilmesin diye ellemez :)

asıl aşan bizim alt komşu adam camda siliyor takıyor önlüğü :)

aynen sewerek yapıyor eşim de, androjen erkek bizimkiler :KK1: :KK1: bir zararı yok dışardan höött hött görünüyor nasılsa :KK1:

şu zararlı arkadaşın bir sorunu war ama çözemedim :86: sanırım bilinçaltına ve çocukluğuna inmek lazım :KK24:
yarışma yok burada, paylaşım war sohbet ediyoruz.. ordan bakınca farklı görünüyor zannımca :111:

şu zararlı arkadaşın bir sorunu war ama çözemedim :86: sanırım bilinçaltına ve çocukluğuna inmek lazım :KK24:
yarışma yok burada, paylaşım war sohbet ediyoruz.. ordan bakınca farklı görünüyor zannımca :111:

Çocukken benim babam senin babanı dövercilik oynamadım da hiç, içimde kalmış :KK37: Sevgili çığlık.

Çocukken benim babam senin babanı dövercilik oynamadım da hiç, içimde kalmış :KK37: Sevgili çığlık.

aaa bak dedim yaşamadığın bişeyler war çocuuuum :KK53: bak ben oynadım şimdilerde pek ilgimi çekmiyor :KK1: ama sen içinde kalanları hemen belli ediyorsun :KK33:

bak bak bak olmuş 3 kere :KK1: neyse tartışmiyciiim yine seninle, ama warsa sorunun sosyal psikoloji ilgi alanım yardımcı olabilirim, bir daha kine alttan alabilirim :KK1:

Son düzenleme:
aaa bak dedim yaşamadığın bişeyler war çocuuuum :KK53: bak ben oynadım şimdilerde pek ilgimi çekmiyor :KK1: ama sen içinde kalanları hemen belli ediyorsun :KK33:

bak bak bak olmuş 3 kere :KK1: neyse tartışmiyciiim yine seninle, ama warsa sorunun sosyal psikoloji ilgi alanım yardımcı olabilirim, bir daha kine alttan alabilirim :KK1:

yaa alemsin ya boşver laf söyledi bal kabağı derler bizim oralarda:KK53: :)

X