2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
o saydıklarını ben 2 kere yapıyorum ..
fakat ben eşime iş yaptırıyorum :)
yapabildiği şeyler için yardım isterim ,o da kendisi de yapar sağolsun
ev işi yapmasa da çocuklara bakar ben ev işi yaparım
çalışmaya geri dönünce de böyle olacak
sabah o bırakır akşam ben alırım
ben evde işimi görürken o çocuklara bakar
başka türlü bir kadının kaldırması mümkün değil
erkek de bunu görmeli eşine yardım etmeli
bir gün bizim pilimiz biterse ne olacak
biz de insanız yani bir gün hastalanırsak bütün işler onlara kalacak
o yüzden biz hastalanmadan bize iyi baksın yardım etsinler ki daha az yorulalım dimi ama
benim eşim sağolsun altını da alır yedirir de oynar da
benim yaptığım herşeyi yapar bebeklerle ilgili olarak
banyosunu bile
ev işinde de temizlik hariç yapar yani lazım gelince
ramazanda oruç diye çok yormuyorum
ama baştan beri ortaklaşa herşey
bayramdan sonra işe başladımmı da öyle olacak
geceyi 2 ye bölüp nöbetleşe işine devam
gecenin yarısında ben uyuyacağım yarısında o
çünkü ben bu tempoyla bi de işi yürütemem
bi yerde bayılır kalırım valla:)
o da durumu görüyor ve elinden geleni yapıyor
oruç oruç bu gece mesela 2-3 kere kalktı baktı bebelere
ben de uyudum kendime geldim
ama akşam ona güzel bir sofra kurdum
ben bu kadar işin arasında bi de evde herşeyle ilgileniyorum
o da sağolsun ALLAH seni başımızdan eksik etmesin diyerek bana yardım ediyor

on günlük işmi bak ben sekiz ay işe gelmedim işler nasıl olmuş biliyormusun yerime bakan kişi sadece oturmuş nette sörf yapmış evrakı dosyaya takma zahmetinde bile bulunmamış diğerlerini söylemiyorum bile sen anla masa üstü yığılıydı hala yığılı müdür dedi gelince bana beraber yavaş yavaş yapın dur dedim orada sekiz aydır yaptırmadında benimi buldun yapmam yapmıycam elemanlada kavga ettim yapmadım hala ortada yığın durmakta ben iş başı yaptıktan sonraki evraklardan sorumluyum gerisi beni ilgilendirmez dedim bakalım ne kadar daha sürecek yapmayı düşünmüyorumda sert çıkınca müdürde geri adım attı şimdilik ses çıkarmıyor çıkarsında restimi çekim birim değiştireyim bakıyorum :)

böyle değil :)))))))))

küpeli bende ne bilmediklerin var :)

kızzz naza çek biraz kendini,ben sabah saat 5 ti yanıma aldım emzirdim uyudu oğlum
eşimi uyndırdım hemen yerine yatır ben kaldıramam uyanır dedim,ben oğlumu uyutuyorum eşim mutfağı topluyor
yada o uyutuyor ben yapıyorum işleri hemen iteleyiver ayağınla uyurken kalk diye

aynen canım önce önlisans bitti.. pdr güzel seçim napsam ben de mi bişeyler okusam ne en iyisi kendime geleyim kitap okuyayım

ruza we tutku komşu yada akraba çıkacanız anacım

ruza romantik yemeğiniz süper olmuş ayrıca ben kıskandım açıkçası

Son düzenleme:

sen ortam yapsaydın bari zorla soksaydın gözüne :)

oyy ben kocamı öptüm başımın üstüne koydum yine ben söylemeden herşeyi yapar, çok düzenlidir titizdir.. ben çok kızıyorum yapma diye ama 5 yıldır vazgeçiremedim.. iş yapacaz diye kavga eden çift warmıdır acaba?her işin ucundan tutar, ben çocuğu uyuturken mutfağı toplar çamaşır suyu ile bir güzel siler dışardan mutfağa giren iş yapan birine hiç benzemez
çocuk olunca hiç yardım etmeyen bir eş bile paylaşıma hazır olmalıdr.. ne demek kadın doğursun büyütsün kahrını çkesin adam sewsin.. olmaz öyle yaa

bizdede durum aynı evlendikten sonra bir kez bile yerleri süpürmedim :)

bizdede durum aynı evlendikten sonra bir kez bile yerleri süpürmedim :)
ben temizliğe karıştırmıyorum ,hem eline yakışmıyor hem de ben beğenmem kolay kolay:)
bi de bana 2 haftada bir kadın geliyor ,arada da ben yapıyorum öyle idare ediyoru mtemizlik işini
evde olunca daha çok kirleniyor ev
ama işe başlayınca bebekler de kreşte olacak çok kirlenmez o kadar
bi hafta ben yapsam kabasını öbür hafta kadın geliyor zaten dip köşe yapıyor
temizlik sorun olmuyor ,diğer işlere de gücüm yetmeyince yardım ediyor
bundan iyisi şamda kayısı :))

canım birkaç gün ara ver istersen oruca. sütün azaldıysa tutmayabilirmişsin. yazık olmasın bebecikin sütlerine.. benim çok azdı zaten, şu an hiç yok. göğüslerim bile küçüldü..

Aslında çok heveslenmiştim 30 gün tutucam diye ama bakalım bi kaç gun daha geçsin.buzlukta 5lt ye yakın süt var onlardan çıkarıcam hergün 200 cc çıkarsam bendende akşama kadar 400 olsa yeter. İnşş. Ankara caddesini bîliyorum ordan sinandede minübüslerine biniyorsun bizim eve geliyorsun) bayram sonra bigün tanıştıralım bebişlerimizi..

Delikiz;evet emziryorum.gece emiyor çok şükür doğru söylüyorsu belki sabah ondan az çıkmıştır .az kaldı 15 gun daha dayanmam lazım:))

benim eşimin eline yakışıyor hemde çok iyi temizler kaynanamdan Allah razı olsun çok güzel öğretmiş

ayy okurken şiştim valla.Allah yardımcın olsun bacım.

ooowww sen baya aşmışsın olayı ben kıyamıyorum yaaa.. ama sen çalışıyorsun fırsat werebilirsin ben ewdeyim, karıştırmamaya çalışıyorum başarılı olabildiğimce

eşim severek yapar bende ses etmiyorum cam silmez yemek yapmaz onun harici her işi yapar yemek işine de evde yanlız kalsa aç kalmaz yapar ama ben varken ellemiyor camlarıda dışardan görünmesin karizma çizilmesin diye ellemez :)

asıl aşan bizim alt komşu adam camda siliyor takıyor önlüğü :)

Doğum günün kutlu olsun.Ailenle beraber sağlıklı uzun ömürler geçirmeni dilerim.

Yaş kaç oldu bu arada.

Allah'ım en yaşlı benim galiba aranızda

ama durduk yere sütün azalacak ,buzluktakileri harcamasaydın ilerde lazım olmazmıydı:26:

herşeyi yapmıyorlar işte demekki :)
hepsini yapan erkek bana ters açıkçası ben sevmem öyle adam ,feminen geliyor o kadarı da bana doğrusu
bizim bi komşu vardı aynı öyle ,karısı gün gün gezerdi ,eşi de sürekli ev işi yapardı önünde önlük
cık bana ters

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…