2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Benim kocada çok düşüncelidir.Az önce aradı.Çalıştıkları bir firma akşam yemeğe davet etmiş, gideyim mi diye soruyor.

Neymiş efendim ; beni akşam için yemek yapmaktan kurtarmak için gitmek istiyormuş.

Ne kadar düşünceli yarabbim.

o duruşlarıyla alakalı alt komşumda hiç feminen değil eşim zaten hiç değildir

herşeyi yapmıyor canım okadarda olsun ben evdeyim çalışma saatlarim müsait beraber yapıyoruz sonuçta o yaparken ben oturmuyorum :)

ay alemsin yaa
eşin de sana ayak yapıyor ama yutan yok
benim eşim de bana sormadan bir yere gitmez

ben senin eşin için demedim zaten mandiş
hepsini yapan erkek için dedim ,benim görüşüm bu ,hepsini yapmamalı
biz nasılki kadın olarak mesela kamyonculuk yapsak düşünemiyorum ,herşeyin bir yakışanı var :))

e herhalde yani hayat müşterek ona bir şey demedik :)

Ben hamileyken camları silerdi eşim.

Oda gece 2-3 gibi silerdi kimse görmesin diye.

sen ba yük değilsin gitme de

bencede bu insanın duruşuyla alakalı mesela bazı insan ev işi hiç yapmasada duruşu konuşması feminen olabilir
kamyon şoförlüğü konusunda bende seninle aynı fikirdeyim :)

Ben hamileyken camları silerdi eşim.

Oda gece 2-3 gibi silerdi kimse görmesin diye.

sen dahada şanslıymışın bak benimki silmedi gitti yiğenimi getirdi ona sildirdi :)

aynen sewerek yapıyor eşim de, androjen erkek bizimkiler bir zararı yok dışardan höött hött görünüyor nasılsa

şu zararlı arkadaşın bir sorunu war ama çözemedim :86: sanırım bilinçaltına ve çocukluğuna inmek lazım
yarışma yok burada, paylaşım war sohbet ediyoruz.. ordan bakınca farklı görünüyor zannımca :111:

Çocukken benim babam senin babanı dövercilik oynamadım da hiç, içimde kalmış Sevgili çığlık.

Çocukken benim babam senin babanı dövercilik oynamadım da hiç, içimde kalmış Sevgili çığlık.

aaa bak dedim yaşamadığın bişeyler war çocuuuum bak ben oynadım şimdilerde pek ilgimi çekmiyor ama sen içinde kalanları hemen belli ediyorsun

bak bak bak olmuş 3 kere neyse tartışmiyciiim yine seninle, ama warsa sorunun sosyal psikoloji ilgi alanım yardımcı olabilirim, bir daha kine alttan alabilirim

Son düzenleme:

yaa alemsin ya boşver laf söyledi bal kabağı derler bizim oralarda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…