2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sütlü tatlı ayrıca karamel sewenlere nefisyemektarifleri.com da "karamelli bitter çikolatalı sütlü tatlı" önerimdir.. tarif bana aittir :KK1: yapıpta beğenmeyen yoktur :KK1:

Evet baktım şimdi.Bende bayılırım sütlü tatlılara.:KK56:Hele çikolata işin içine girerse......

Kaan uyanınca markete gidecektim labne almaya. Malzemeleri alayım da yapayım.

Bu forumdakiler ne kadar birbirine benziyo yahu isleriniz kocalariniz cocuklarinizin huylari hepsi:)
Ek gida sıkıntısi yasiyoruz hala kasikla yemiyo simdi biberonun agzini genislettimde kafam kadar ordan yedi..alismasa bari:KK24:

O sıkıntı çoğumuzda var cnm dert etme alışmaz.zamanla düZelir inş. Bi şekilde Yesin yeterki

adı ne ki? ben irmikli tatlı yapıverdim :KK56: ezogelin çorbası, güveçte etli türlü, nohutlu pilav, cacık, bol salata menümüzdür :KK1:

Vişneli irmikli tatlısı cnm. İki renk oluyor. Görüntü şahane bakalım tadı nasıl:)) senin menüde fena yanlız:)) bende mercimek çorbası tavuklu patates pilav bide tatlı yallahh:)) senın tarifede bakıcam bi ara inşş

Selam kızlar
gecen gün arkadaşlarımla konuşurken şu aralar tek dileğimin oğlumun yemek yemesi olduğunu söyledim hemen akşamına hamile kardeşimin ikili testinde 1/50 risk çıktığını ve amniyosentez olması gerektiğini öğrendim 2 gün sonra 2,5 yaşındaki yeğenim de -6,50 numara miyop çıktı. Haftasonu ablamlar kalmaya gelmişti akşam eşimin düşüncesizliği yüzünden de ablamla eşim tartıştı sabah bi baktım ablamlar erkenden gitmişler güya unuttuğu acil yapması gereken bir şey varmış da uyandırmak istememiş erkenden yola çıkmışlar. Oğlumun da burnu tıkalı 2 gecedir uyutamıyorum uykusuz ve huysuz
bugünde işten eve geldim bizim oğlanbakıcı teyzesiyle oynarken kafasını aynaya çarpmış şişmiş ve morarmış. 2 saat uyutmamaya çalıştım bilinç pupil takibi yaptım neyse şimdi uyudu ara ara uyandırıp bakıcam artık
bir daha büyük konuşmak mı asla şimdi yememesi en son derdim

Geçmiş olsun canm. Kardeşinin bebişte de bişi çıkmaz inş.benim iki arkadaşımada yüksek risk dedi.ikiside amniyo yaptırmadı ve biri şubat biri mart doğumlu turp gibiler valla.ıyı düşün iyi olsun. Ablanla eşine de üzülme aile içi yaşanan şeyler bunlar. Sen gönlünü ferah tut. Geçen bizimde eniştemin biriyle babamın arasında kırgınlık yaşanmıştı ki gerçekten babamın tamamen iyi niyetinden kaynaklıydı, ama unutuldu geçti bitti geçen hepbirlikte yemekteydik aynen yola devam :))

Aslında çok heveslenmiştim 30 gün tutucam diye ama bakalım bi kaç gun daha geçsin.buzlukta 5lt ye yakın süt var onlardan çıkarıcam hergün 200 cc çıkarsam bendende akşama kadar 400 olsa yeter. İnşş. Ankara caddesini bîliyorum ordan sinandede minübüslerine biniyorsun bizim eve geliyorsun:KK66:) bayram sonra bigün tanıştıralım bebişlerimizi..

yahu benim okulum sinandede'de. emek ilkokulunun yanında, makbule atadan anaokulu. kesin biliyorsundur... muhakkak bekliyorum... oğluşunu da getir.. ben de getiririm okula, tanışırlar.. :KK19:

kızlar eşlerinize kocaman :nazar: maşallah.. nazar değmesin. benim eşim de yapar arada, o kadar da kötü değil ama keyfi olacak da öyle. :KK24: neyse bi şekilde çözeceğiz inşallah sorunlarımızı..

tatlı tarifleri verilmiş. ben de bayılırım tatlıya ama yememeye çalışıyorum. doğumdan kalan 8 kilomu verebilmek için... :KK53: o nedenle lütfenn paylaşmayın böyle güzel tarifler.... :KK47:

Son düzenleme:
benimki her işimi yapmaz ,uyuzdur ,gıcıktır ,sevmiyorum zaten keratayı ama işte çocukların hatrına katlanıyoruz diyeyim de olsun bari :))
öyle mi dememiz lazım yan, herkes mutlu olsun inş. dimi yaa
bu arada hoş geldin..

Delikız sen zaten çelişkiler yumağısın. Kocan bi yardım ediyordur, ama bi erkek ne kadar yardım edebilir ki, sen yapıyorsundur çoğunu, çocukların yaramazdır ama usludur, koyunca kendileri uyurlar ama kızı zor uyutursun.
Nazar değersiniz diye gecede kaç kez uyandıklarını söylemezsin, sonra da gecede 15 kez kalkıyorum dersin.
Çocuklarına bakıcı ararsın, 500 liraya 2 çocugu baktıracak kimseyi bulamayınca bakıcılara çamur atar, kesinlikle kreşe göndercem, kreş daha iyi diye kendini de inandırır, sonra da gelir burada dibine kadar kreşi savunursun.
Sen hiiiç konuşma o yüzden, ne desen de inandırıcılığı sıfırın altında. :KK37:

Eşim aksam aksam beni yine sinir etti bu adama ne oldu böyle anlamadım cocuğun kafasını çarpmasında eve geç geldiğim için ben suçluymuşum işten erken çıksaymışım bişey olmayacakmış işten 1 de çıkıyorum eczaneye uğrayıp burun damlası almıştım o arada kafasını çarpmış zaten ona kızgınım her söylediği batıyor iyice geriliyorum neyse takmıycam artık

Bende geçen sene tam bu zamanda ikili test sonucumu aldım ve 1/100 risk çıktı.

Amniyosentez oldum. Allah'a şükür hiçbir problem yok.

Kardeşine söyle hiç canını sıkmasın (demesi kolay ama) emin ol hiçbiyşey çıkmayacak.Tamamen laboratuvarların saçmalaması.:KK47::KK47::KK47:
Sağol canım yaa İnsallah öyle olur bende moral vermeye çalışıyorum ama kardeşim içine atar pek konuşmaz güçlü durmaya çalışır
desene hepsi üst üste gelmiş :26: geçmiş olsun oğluna da..
ben hep önce sağlık we huzur derim.. bizi sadece anlık düşündüren, kızdıran hiçbirşeyin önemi yok inan..
gercekten öyle sağlık ya da huzur olmadığında ağzının tadı da olmuyor

Selerm gecmis olsun canim..

Bisey olmaz ins merak etme...

Gelinimmmmmmmmmmmmmmmmm napiyosun

Gezmeye mi gidicenn yigit'i almiyomusunn yanina:KK37:
çok sağol canım İnsallah

Geçmiş olsun canm. Kardeşinin bebişte de bişi çıkmaz inş.benim iki arkadaşımada yüksek risk dedi.ikiside amniyo yaptırmadı ve biri şubat biri mart doğumlu turp gibiler valla.ıyı düşün iyi olsun. Ablanla eşine de üzülme aile içi yaşanan şeyler bunlar. Sen gönlünü ferah tut. Geçen bizimde eniştemin biriyle babamın arasında kırgınlık yaşanmıştı ki gerçekten babamın tamamen iyi niyetinden kaynaklıydı, ama unutuldu geçti bitti geçen hepbirlikte yemekteydik aynen yola devam :))
Çok tesekkür ederim için biraz olsun rahatladı İnsallah bir şey çıkmaz ablamla eşim de umarım düzelir ablamın oğluşunun göz numarası da artmaz

bana ilham geldi mi bişeyler oluyor çenem artıyor anacım :KK14: adam benim iş aşkımı bildiğinden merkezi altüst etti keçeleri buldu :KK9: :KK9: al şunları çeneni kapa dedi :KK1:

bana ilham geldi mi bişeyler oluyor çenem artıyor anacım :KK14: adam benim iş aşkımı bildiğinden merkezi altüst etti keçeleri buldu :KK9: :KK9: al şunları çeneni kapa dedi :KK1:

hadi hayırlı olsun. yap da örnekleri koy, görelim canım. ben daha çarşıya gidicem de... yapıcam daa.... :KK31:

Eşim aksam aksam beni yine sinir etti bu adama ne oldu böyle anlamadım cocuğun kafasını çarpmasında eve geç geldiğim için ben suçluymuşum işten erken çıksaymışım bişey olmayacakmış işten 1 de çıkıyorum eczaneye uğrayıp burun damlası almıştım o arada kafasını çarpmış zaten ona kızgınım her söylediği batıyor iyice geriliyorum neyse takmıycam artık

canım benim sakin olun yaa.. olacağı warmış.. eşin de üzüldüğü we şaşırdığı için sebep bulmuştur kendince..suç ikinizde de değil o da biliyordur yani..
benim herif de bugün baağa bağırdı :KK53: kızımla pide almaya gittiler akşam üstü. tam muhallebi yapıyorum oğlana, bir elimde çocuk tek elle muhallebisini karıştırıyorum kapı çaldı koştum açtım.. ayakkabılarını çıkarmıyor da hemen elime pideleri poşeti tutuşturmaya çalışıyor! ocakta bişey war dedim ne olmuş warsaaaa diye böğürdü :KK53: :KK53: açlık kafasına vurmuş anlaşılan :KK36: bir de düşünceli diyordum , neyse oruca bağladım normaldir :KK14:

Delikız sen zaten çelişkiler yumağısın. Kocan bi yardım ediyordur, ama bi erkek ne kadar yardım edebilir ki, sen yapıyorsundur çoğunu, çocukların yaramazdır ama usludur, koyunca kendileri uyurlar ama kızı zor uyutursun.
Nazar değersiniz diye gecede kaç kez uyandıklarını söylemezsin, sonra da gecede 15 kez kalkıyorum dersin.
Çocuklarına bakıcı ararsın, 500 liraya 2 çocugu baktıracak kimseyi bulamayınca bakıcılara çamur atar, kesinlikle kreşe göndercem, kreş daha iyi diye kendini de inandırır, sonra da gelir burada dibine kadar kreşi savunursun.
Sen hiiiç konuşma o yüzden, ne desen de inandırıcılığı sıfırın altında. :KK37:
senmisin bana çelişki yumağı diyen
burada biriyle tartıştım diye hemen bana özelden mesaj atıp ordakiler hepsi zaten bir tuhaf ,ben de sana hak veriyorum diyen sen değilmiydin
fikirlerimiz çok uyuşuyor diye özel mesaj atan da mı sen değildin
kreşemi versem bakıcı mı tutsam diye bana soran da sen değildin sanırım
ben senin dengesizliğini farkedememişim işte en büyük çelişkim bu
herkese sırayla saydırmışsın,
zaten baktım da tek işin saydırmak
kendi egonu burada öteye beriye sıçrayarak tatmin etmeye uğraşıyorsun anlaşılan
bu kadar mı mutsuzsun çok üzücü
ama böyle birşeyler yazarak bizi üzeceğini sanıyorsan aldanıyorsun
senin gibilere inat biz çok mutluyuz eşimizle çocuklarımızla
arada anlaşmazlıklar yanlış anlaşılmalar,kişiler arasında negatif elektrik olablir ama zaten o durumda da muhattap olmazsın olur biter
yani istediğin gibi bir durum yaratamayacaksın bu bir
2.si nasıl da herkesi didik didik takip etmişsin,herkesin baştan sona yazdıklarını incelemişsin pes doğrusu
beni kocam bile bu kadar takip etmemişti
sanırım kendince eline geçirecek koz aramışsın
ben sana hangisine cevap versem bilemiyorum
hakeza yazdıklarımın hiçbirisinden bir şey anlamadığın belliki hepsini karıştırmışsın birbirine
sana bunları ayrıntılı yazmak isterdim ama yeterince zaman kaybına yol açtın
şöyle bi kenara çekil de sohbette yazı kirliliği yapma
yoksa zaten yazdıkların dikkate alınmıyor
sadece kötü içerik yağmuruna tutulup ban yiyebilirsin haberin ola

Selerm gecmis olsun canim..

Bisey olmaz ins merak etme...

Gelinimmmmmmmmmmmmmmmmm napiyosun

Gezmeye mi gidicenn yigit'i almiyomusunn yanina:KK37:
gelinin yiğitle beraber gezdi geldi ,temiz hava aldı ,iki cırladı
iftarı ağzımızdan burnumuzdan getirdi
sonra da yattı uyudu :) nasıl :))

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benim sakin olun yaa.. olacağı warmış.. eşin de üzüldüğü we şaşırdığı için sebep bulmuştur kendince..suç ikinizde de değil o da biliyordur yani..
benim herif de bugün baağa bağırdı :KK53: kızımla pide almaya gittiler akşam üstü. tam muhallebi yapıyorum oğlana, bir elimde çocuk tek elle muhallebisini karıştırıyorum kapı çaldı koştum açtım.. ayakkabılarını çıkarmıyor da hemen elime pideleri poşeti tutuşturmaya çalışıyor! ocakta bişey war dedim ne olmuş warsaaaa diye böğürdü :KK53: :KK53: açlık kafasına vurmuş anlaşılan :KK36: bir de düşünceli diyordum , neyse oruca bağladım normaldir :KK14:
Yaa anlamadım gitti son 1 aydır böyle sürekli laf vurmalar herseyde beni suçlamalar önüne gelene laf söylemeler evde yokken olan seylere de beni suçluyor zaten bakıcı hanımın da suçu yok bizim oğlan öne atmış kendini zaten eve geldiğim de kadının eli ayağı titriyordu bembeyaz olmuştu ben onu sakinleştirdim olur böyle kazalar eşim beni sakinleştirip üzülme birşey olmaz diyeceğine hala nerede kaldın sen suçlusun diyo sonrada 1 saat sonra bu gün sen bişeye kızmışsın yine neye darıldın diyo adam ne söylediğini bilmiyo yaa umarım düzelir çünkü benim daha fazla sabrım kalmadı

Selam kızlaaar! Doğumgünümü kutlayan herkese çook teşekkür ederim. Sayenizde en çok tebrik edildiğim doğumgünüm bu oldu:)

emziriyormusun ayrıca
emziriyorsan normal çünkü

doğum günün kutlu olsun nice yıllara
kaç oldun sorması ayıp:KK1:
ben banyo kapısını açık bırakıp bornozu hazırda tutuyorum ,vıyakladılarmı duruma göre artarsa vıyaklama bornoza sarınıp çıkıyorum hemen,artık ben onların huyunu biliyorum uykuya dalıp dalmadıklarını da ona göre ayarlıyorum ,iyice dalmadan girmiyorum
ama bi şekilde kuzunun alışması lazım
evde değil de dışarda dene mesela arabasına koy yemekten sonra dışarı gezmesine çıkın arabada uyur belki
o şekilde de gezebilirsiniz
ben gidiyorum heryere
mızır mızır ediyorlar ama bi şekilde hallediyorum
alışmaları lazım alışmamız lazım yoksa bize zindan oluyor hayat hep evdeyiz
31 olduk bacım:) Valla özellikle 18'den 25'e kadar nasıl geçti anlamadım; yaşlılar hep derler ya ömür ne çabuk geçti diye, anlamaya başlıyorum. Anam okul bitmiş, evlenmişim, işe girmişim, çocuğum olmuş... Şaka gibi:)
Sokakta uyuyor bizim kerata da, arabası durunca uyanıveriyor:) Durmamız gerekirse de olduğumuz yerde arabayı sallıyoruz yoksa uyanıyor:) Bir de klasik erkek, mağaza gezmeyi sevmiyor:)

bu arada çocuk da yaparım kariyer de diyen bütün anneleri tebrik ediyorum... ben de onlardanım.. çalışmak, kendi paranı kazanmak çok güzel ama bence kadınların çalışması bize yapılan bir eziyet. şöyle ki; erkekler çalışıyor para kazanıyor eve gelip yoruldum deyip yatıyor. ama bizde 7/24 mesai bitmiyor.
sabah yedide uyanıyorum. oğlum yatağında oyalanırken, sahurdan kalan bulaşıkları makinaya atıyorum, çamaşır varsa toplayıp katlıyorum.
sonra oğlumu alıp altını değiştiriyorum.
yumurtasını haşlayıp, kahvaltısını hazırlıyorum. yediriyorum.
üzerini değiştirip kendim giyiniyorum. çantasını hazırlıyorum. o gün ne yiyecekse çorbası, meyveleri, yoğurdunu çantasına yerleştiriyorum.
sonra bir elimde çocuk, sırtımda çantası, bir elimde yemekleri yola çıkıyoruz.
oğlumu görümceme bırakıp işe geliyorum. işten çıkıp oğlumu alıyorum.
sonra eve gel. evi topla, yemek yap, çocuğu yıka, mamasını yedir, uyut, sofra hazırla, yemek ye, sofrayı topla, bulaşıkları yıka, herife çay götür, tam bir bardak çay alıp oturursun, çocuk tekrar ağlar, git pışpışla..... :KK53:
söylerken bile yoruldum.....
kocam ise servis saatine 10 dk kala uyanıyor. yüzünü yıkayıp üzerine giyiyor, işe gidip geliyor. çok yoruldum deyip iftara kadar uyuyor. iftarı yapıp tv karşısına geçiyor. sonra benden çay istiyor, çok yoruldu adamcağız ne yapsın...
çayını içip yine koltukta uyukluyor.
hayat ne kadar adaletli değil mi? :KK47: iyi ki oğlan doğurmuşum....

Of of valla okurken yoruldum hakikaten. Benim de bir aydan az kaldı, nasıl ayak uyduracağım, oturtabilecek miyim diye düşünüyorum. İşyerindeki arkadaşımın oğlu 5 yaşına girdi, pozitif sonucunu aldığımızda bile beraberdik, o yüzden her aşamasını biliyorum; düzenini oturttu onu örnek almayı planlıyorum:) Allah hepimize kolaylık versin...

selamlar, herkese günaydın... :KK16: malumunuz dün evlenme yıldönümümüzdü. çoook romantik bir yemek yedik eşimle.. :KK16: kıskanmak yok ama baştan söyleyim.. :KK20: kayınvalidem kurufasulye yapmış, görümcemleri çağırmış, siz de gelin dedi. mum ışığında el ele kuru fasulye yedik. :KK31: :KK53: :KK9:

:KK1:senin eşin de en az benim ki kadar romantikmiş:nazar:,hiçç kıskanmam anacım aynısından bende de war,:KK50:
Boşveer her sene her sene kutlayınca sıkıyor zaten:KK34: Şİmdi olsa da yesem:)

ferda doğum günün kutlu olsun :KK16: aslan burcu musun nesin :KK19:

Sağol canım. Evet, iki gün farkla aslanım, herhalde o yüzden yarım da yengeç gibiyim :)

oyy ben kocamı öptüm başımın üstüne koydum yine :KK17: ben söylemeden herşeyi yapar, çok düzenlidir titizdir.. ben çok kızıyorum yapma diye ama 5 yıldır vazgeçiremedim.. iş yapacaz diye kavga eden çift warmıdır acaba?her işin ucundan tutar, ben çocuğu uyuturken mutfağı toplar çamaşır suyu ile bir güzel siler :KK1: dışardan mutfağa giren iş yapan birine hiç benzemez :KK1:
çocuk olunca hiç yardım etmeyen bir eş bile paylaşıma hazır olmalıdr.. ne demek kadın doğursun büyütsün kahrını çkesin adam sewsin.. olmaz öyle yaa :KK47:

Maaşallahhhhh! Ben şimdi yemek yedikten sonra sofrayı toplamadan bizim bıdığı uyutmak zorunda kaldım, şimdi de uyutup masaya oturdum. Görüntü: aynı :KK9: Bizimkinin yardım etme şekli başka oluyor: "Bırak canım şimdi yarın yaparsın" :KK52::KK52: Ne yapalım buna da şükür...

Doğum günün kutlu olsun.Ailenle beraber sağlıklı uzun ömürler geçirmeni dilerim.:KK16:

Yaş kaç oldu bu arada.:KK53:

Allah'ım en yaşlı benim galiba aranızda:KK14:
Çok teşekkür ederim, cümlemiz inşaallah :KK34: 31 olduk artık yarı çıtır :KK52:

Selam kızlar
gecen gün arkadaşlarımla konuşurken şu aralar tek dileğimin oğlumun yemek yemesi olduğunu söyledim hemen akşamına hamile kardeşimin ikili testinde 1/50 risk çıktığını ve amniyosentez olması gerektiğini öğrendim 2 gün sonra 2,5 yaşındaki yeğenim de -6,50 numara miyop çıktı. Haftasonu ablamlar kalmaya gelmişti akşam eşimin düşüncesizliği yüzünden de ablamla eşim tartıştı sabah bi baktım ablamlar erkenden gitmişler güya unuttuğu acil yapması gereken bir şey varmış da uyandırmak istememiş erkenden yola çıkmışlar. Oğlumun da burnu tıkalı 2 gecedir uyutamıyorum uykusuz ve huysuz
bugünde işten eve geldim bizim oğlanbakıcı teyzesiyle oynarken kafasını aynaya çarpmış şişmiş ve morarmış. 2 saat uyutmamaya çalıştım bilinç pupil takibi yaptım neyse şimdi uyudu ara ara uyandırıp bakıcam artık
bir daha büyük konuşmak mı asla şimdi yememesi en son derdim

Of çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Şu ikiliye üçlüye filan inanmıyorum, o kadar çok duydum ki yanlış çıkan, hatta %100'de bile, doğrusu ben amniyo bile yaptırmazdım herhalde.

Bu forumdakiler ne kadar birbirine benziyo yahu isleriniz kocalariniz cocuklarinizin huylari hepsi:)
Ek gida sıkıntısi yasiyoruz hala kasikla yemiyo simdi biberonun agzini genislettimde kafam kadar ordan yedi..alismasa bari:KK24:

Çok güldüm yaa :) Ben de korkuyorum nasıl olsa biberon gelecek diye alışıp kaşığı boşverir mi diye. Vakti saati var herhalde deyip avutuyorum kendimi :)

bende kaşıkla vermek te çok zorlanıyorum kaşık istemiyor elimle veince alıyor ama biberonlada mama dışında beğendiği meyve suyunu alıyor istemediğini biberonlada almıyor

Aynen yaa, kucağıma oturtup elimle verince yiyor her şeyi, hatta oğlum azıcık nezaket öğren diyorum:) Demek ki bu da bir gelişim süreci ne yapalım :) Kaşık düşmanlarıı :KK52:

Sağol canım yaa İnsallah öyle olur bende moral vermeye çalışıyorum ama kardeşim içine atar pek konuşmaz güçlü durmaya çalışır

gercekten öyle sağlık ya da huzur olmadığında ağzının tadı da olmuyor

çok sağol canım İnsallah

Çok tesekkür ederim için biraz olsun rahatladı İnsallah bir şey çıkmaz ablamla eşim de umarım düzelir ablamın oğluşunun göz numarası da artmaz

Ya boşveer bu adamlar böyle işte bir şeye kızdı mı üzüldü mü sinirini senden çıkaracak. Bir de sen soğukkanlı durduysan iyice uzatmıştır; eğer panik yapıp sızlansaydın ya boşver olur böyle şeyler der, seni teselli ederdi:) Öyle yap diye demiyorum tabii, ama durum genelde öyle oluyor :KK9:

Valla helal olsun jet hızıyla halletmiş:) Hadi işlesin hamarat eller :)

Uzuun bir aradan sonra evime döndüm, eşim evdeydi, sağolsun çok dağıtmamış ama tabi kadının evde olması gibi değil, bir de yaz olunca her yeri toz kaplamış. Çanta boşaltılıp yerleştirilecek, etraf toplanacak, çamaşırlar asılıp yenisi konacak, mutfak toplanacak, çocuğa yoğurt yapılacak, biberonlar yıkanıp kaynatılacak... Acaba kim yapacak :KK52: Şu an darmaduman bir salonda oturuyorum, biri halimi görse ne diyeceğini tahmin edebiliyorum :KK20::KK20: Aman ne yapiim azıcık dinleneyim yahuu :KK37::KK37: İftardan önce de ufaklığı alıp aşağı inmişti ağlayınca, dönüşte elinde mumlar yanan küçük bir pastayla geldi :) İşe yardım etmese de doğumgünümü atlamaz sağolsun kocacım :) Hatta çok romantik hediyeler alır bazen, evvelki doğumgünümde pilates seti almıştı :KK52::KK52::KK52:

labne yok ki için de :26: yoksa labeyi başka bişey için mi alacaktın ben atladım :KK1: tarif şudur Karamelli Bitter Çikolatalı Tatlı - Nefis Yemek Tarifleri

Labneyi Kaan a aldım canıııım.

Tatlıyı yaptım, az öncede hüplettim. :KK56:.Tesadüf kv dem bir tepsi sütlaç yapmış getirdi, eşimde gelirken baklava almış, birde senin tatlı...
Şeker komasına girmessem iyidir.:KK76:

Eline sağlık.:KK42:Bence sen bir blog yap kendine. Herşey geliyor elinden.Çocuk bakımı,el işi, yemek-tatlı,çene de kuvvetli maşallah.:KK52:

Saat 12 olmuş bea. Ben balkona çıkıp :KK14:molası verip yatıyorum.

İyi ve bol uykulu geceler:KK54::KK3:

X