2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kocişime sahurluk börek yaptım teze taze yesin diye pişerken
bir de güzellere bakayım dedim sayfa almış başını yürümüş maşallah,
okuyum geliyorum...

dilsel zekan çok iyi kızzzz walla iyi laf yapoorsun

İnsallah canım haklısın canım ya soğuk kanlı durdum haklısın yaygarayı koparsaydım sakinleştirmeye çalışırdı

çok geçmiş olsun canım üzülme iyi çıkar umarum sonuç

sütlü tatlı ayrıca karamel sewenlere nefisyemektarifleri.com da "karamelli bitter çikolatalı sütlü tatlı" önerimdir.. tarif bana aittir yapıpta beğenmeyen yoktur

ben de börek yaptım diye hava atıyorum,ne marifetli hatunsun yahuuu
Kızlar köşe koltuk takımı kullanan varmı?

Yani kullanışlı mı sizce?

canım odan küçükse olabilir ama herkes yanyana oturuyor ben çok sevmiyorum
bide evin kiraysa köşesi gittiğin diğer eve uymayabilir

Saat 12 olmuş bea. Ben balkona çıkıp molası verip yatıyorum.

İyi ve bol uykulu geceler

ben deeeee hamile olduğumu öğrendikrten sonra hiç içmedim
ama canım istemiyor değil

bir daha okuyacağım ben de özel üniv.de öğretmenler sürünüyo yahuu
bakanlık çöktü walla eş durumundan eşimle aynı yere bile gidemiyoruz

il içi mi istedin sen ? hem böyle deme yaa ben ne il içi il dışı ne de eş durumu isteyebilirim ama görevlendirmem olacak hayalleri içindeyim.benim hala umudum var

pdr...ben de iknciyi okusam pdr olurdu.hatta bebiş olmadan atamam da olmadan eşime diyodum kıbrısa tayin isteyelim beni orda pdr okut diye ama şimdi kıbrıs için planlarım değişti doğu görevi dönüşü kıbrıs çıkması ihtimaller arasında.çıkarsa ikinci çocuğu yapayım iki sene mecbur ücretsiz izin alıcam o ara çocukları kendim büyütürüm bebek doğduğundan beri kendini tanımla deseler ne memleketimden ne mesleğimden vs de bahsederim. ilk ANNEYİM derim çok ayrı bi duyguymuş Allaha şükürler olsun..

ferda, geçmiş doğum günün kutlu olsun arkadaşım.
vaveyla, ben de takip ederim o siteyi tarifine bu saatte baktım canım çekti, mutfağa gidip tatlı yememek için gidip uyuycam ayrıca başka tariflerinde varmış onları da yarın gündüz gözüyle inceleycim inş

bugünkü gündemimiz kocalarmış ben de yorum da bulunayım. ben kocamı çokkkkk özledimmm. Allah başka ayrılıklar vermesin gelir geçer yine özler yine bekler yine kavuşuruz nasipse. gel babası gelll gell

Ben kullaniyorum canim memnunum ama ben özel yaptirdim çok cesidi var kullaniş bakimindan kimisi cok kaba bide ben altini komple sandik yaptırdım pufu birlesince yatak oluyor bide arti bi salonun varsa misafir icin gunluk kullanmaya kullanisli oluyor köşe misafir icin baska odan yoksa köşe tavsiye etmem canim

Saat 12 olmuş bea. Ben balkona çıkıp molası verip yatıyorum.

İyi ve bol uykulu geceler

Iciyormusun canim emzirme olayini nasil yapiyorsun? Ben hamile oldugumu öğrendiğim an bıraktım ama simdi yeniden basladim gunde en fazla iki tane ve ictikten uzun bi sure emzirmemeye dikkat ediyorum nasil kurtulucaz

ferdaerd dogum gunun kutlu olsun. esin yarin yaparsin demesibde bir sey bence, benimki gibi obsesif boZmasi da olabilirdi.

esim keske hic is yapmasa ama basimda bik bik bik otmese su ev isleri konusunda. adam sirf duzen bozuluyor diye baska bebek istemiyor

yanlis anlama ama hazir birakmissin o kadar zaman icmemissin, 2 taneyi birakmak da zor olmaz, vucudun iyice bagimlilik kazanmadan biraksan hem kendi sagligin hem bebegin icin cok iyi olur. :13:

Haklisin valla canim ama ahh şu pis nefis yok mu walla eşimde çok kızıyor ama iste

Senin eşinde değişik bi versiyon canım kimsenin ki kimseninkine benzemiyor walla Allah gene hiçbirini basimizdan eksik etmesin

Ay canim benim 2gundur kusmustum yeni baristim opesim geldi dur gidip opim gelim

günaydın kızlar neler olmuş buralarda her konuya girip karıştıran tahrik eden bir zararlı yüzünden delikızda ceza yemiş hemen hemen her konuya atlayıp millete laf atıp gaza getirir kavga çıkarır tahrik eder hala ban yemeden dolanır birde başkalarının ceza almasına neden olur

okuduklarım hiçte cezayı gerektiren şeyler değildi silinen yazılar varmıydı kızlar gören oldumu neden ceza alındı neler yaşandı bilen varmı

evet canım il içi bir türlü çıkmıyor ben ilçedeyim eşim merkezde çok zor oluyor,
evet ben okuyacam kafaya taktım ama sivasta özel üniv.yok
kıbrıs ta eşimin işi yok,2.çocuğu 8-9yıl sonraya düşünüyorum
biraz bebek sevmeyi özleyelim

çok fazla kullanışlı değil bence. tabi seçeceğin modele de bağlı. benim oturma odam köşe. uzaktan misafirim gelince sıkıntı oluyor. salon koltuklarım açılıyor ama yetmiyor.

dün yaptığım çorbanın tarifini vereyim, ilgilenen olursa..

1 patates
1 havuç
yarım kabak
1 çorba kaşığı yeşil mercimek
1 çorba kaşığı bulgur
derin dondurucudan tavuk suyu

kaynatıp süzgeçten geçirdim, üzerine sızma zeytinyağı ekledim. oğlumun bugünkü çorbası. umarım yer.

eşim bugün iş görüşmesine gitti. hatta şu sıralar görüşmede. inşallah hayırlı haberlerle döner...
sabah görüşme için hazırlanırken oğlumdan babasına teşvik ve destek geldi.. ona baktı baktı sonra ba-ba dedi... canım yavrumm... çok güzel söyledi.. birkaç kez daha tekrar etti.. çok duygulandık.. inşallah en yakın zamanda anne'yi de duyarız.

maşallah konuşmalar başlamış

bizimki çorbaları sevmiyor yemiyor meyvelerdende hepsini yemiyor muhallebiyi seviyor birde bir kaç defa denedim sanırım seytinyağ ağır geliyor zeytinyağı ekledimmi hiç yemiyor eklemessem bir kaç kaşık alıyor

Evim 2+1 hani kutu gibi derler ya ondan işte, kira değil. yatak odası, çocuk odası,oturma odası.Oturma odası da fazla büyük değil o yüzden köşe koltuk iyi olur diye düşündüm.

Hamileyken bende hiiç içmedim.Zaten günde 2-3 tane içiyorum.Onuda içmeden durabilirim ama içiyorum işte

Benimki emmiyor o yüzden sıkıntı yok.

Eşinin hakkında hayırlısı olsun.

Ben gurbetteyim.Şehir dışından gelenim oluyor.Ama napim. Yataklı bakıcam zaten.Geri kalanda yerde yatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…