2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

cnm adetin geçtimi ?

canım benim adetim düzensiz bu ay ilk defa incir kürü yapmıştım ugü
n 31.gündü

Hayırlı Olsun cnm değerinde yüksek çıkmış inş keseyide görürsün canım.Sen git bakalım haber verirsin bende gidicem daha...

ilk idrar onemli benim adetim normalde 24 gunde 1 ama 29. gun sabah ilk idrarla cikmisti
28de cikarmiydi bilmiyorum ama cizgi koyuydu silik olsa cikardi ama aksam saatleri farkediyor bence
yaptirabiliyorsan kan testi yaptir icin rahat etsin

içini ferah tut.o dönemde ya hep ya hiç prensibi geçerli.yani eğer bebeğe zarar vermişse bebek düşüyor yok eğer düşmemişse bişey yapmamış demektir.eltimde hamile old.bilmediği dönemde mide filmi çektirmişti.onada doktor öyle demişti.bu allah ın bir yardımı.yoksa düşünsene her ay ne kadar ilaç içiyoruz.ya hamileysek diye düşünmeden.yani allah bilmediğimiz dönemden ötürü bizi sorumlu tutmuyo bebeğe verdiğimiz zararlar açısından.neyse çok uzattım.öptüm..
hayırlı olsun canım.hoşgeldin.ilk çocuğunmu.

hayırlı olsun canım.
kan testi yaptırıyım diyorum yok olsa çıkardı net bişekilde diyor bugün 31.gün

bugün sabah idrarınla tekrar dene bence.belki geç döllenme olmuştur.

hayırlı olsun canım.

bugün sabah idrarınla tekrar dene bence.belki geç döllenme olmuştur.

geç döllenme olsa daha önceki yaptığım 2 testtede çıkmazdı sanırım 2 testte var dün akşam yaptığımda yok bugün adet günüm sağlık ocağına çıkıcam şimdi

sağol cnm herkes öyle diyor bakalım daha adet günüm bile gelmedi kimyasal gebelikte olabilir. Artık dert etmiyorum Rabbimden hayırlısı ama sunu farkettim 2. cocuk istiyorum artık :) bende öpüyorum

slm arkadaşlar bende uzun zamandır bekliyordum test pozitif fakat doktorum dış gebelik olabilir dedi haftaya muane gidicem.
10 nisan adet oldum 22 nisanda çatlatma iğnesi oldum ve bundan önce klomen kullandım.23.nisanda ilişki oldu.adetime 1 hafta kala test yaptım 3mayısda( 10.günde ) btcg değerim 24,27 5 mayısa (12.günde) değerim 78,87 7.mayısda ise 280,15 ( 14 günde )
sizde değerlerim normal mi doktorum keseyi şuan göremiyiceğini daha çok yeni olduğunu aynı zaman dış gebelik olabilir dedi alttan muane oldum rahim duvarında kanıllaş ma var dedi birazda kist var dedi size hamilemiyim

Merhaba hanımlar. Allah nasip ederse bende ocak annesiyim. 25 yaşında ve 7 aylık evliyim.
Dün akşam çok şiddetli bel ağrım vardı hala devam ediyor. Çalışıyorum ve işyerinde resmen koltukta oturmakta zorlanıyorum. öğleden sonra için izin aldım. Birde dün akşam 6da ekmek arası bişeyler yedim, midem öyle bi şiştiki sanki bidünya yemek yemişim gibi ve ateşlendim akşam. bide üstüne sistit oldum kabus gibi bi akşamdı. gece uyuyamadım. Mide şişliğim bel ve bacak ağrım hala devam ediyor. Normalmidir sizce ?

daha keseyi görmek için çok erken.niye hemen dış gebelik olabilir demişki anlamadım.biraz daha bekle bence inş.kesenin içinde bebeği görürsünüz.
hayırlı olsun canım.benimde 2 gündür midem bulanıyor.bişey yiyemiyorum.dün bende işte çok kötü oldum.resmen oturup ağladım sonra çıkıp eve geldim erkenden.aslında hormonlardan dolayı birazda fazla duygusalım bu aralar.

hamile değilim kızlar testler yanlış aklınızda bulunsun bayb tıme marka testi almayın sakın yanlış pozitif sonuç veriiyor
boşu boşuna heveslendim adet olmayı bekliyorum bugün 32.gün bugün olurum artık
sizlere hayırlı doğumlar

ya niye kimse bize liste yapmıyo.ben bilmiyorum yoksa yapacağım.görelim hele toplamda kaç kişiyiz.kaç yaşındayız.kaçıncı çocuğumuz.biri bize liste yapsııııııın nooooooluuurr.

gunaydın kızlar
hadi beyaz bulut guzel haberlerini bekliyoruz
bende de kasık agrısı var ozellikle sol tarafta :44:
sabah bi gebelik testi yaptım cizgi koyulasmıs mı diye test bozuk cıktı uzun sure bekledim kırmızıydı her yanı sonra tek cizgi cıktı 2. cızgının de kenarları belirdi ama renkli degil beyaz olarak

güzel haberim yok canım hamile değilim kısmet değilmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…