2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

teşekkür ederim canım, evet Allah nasib ederse ilk çocuğum olacak

kizlar ben yarin yine kan vericem ctesiyi bekleyemicem. adet gunum 6 mayisti. idrar testi koyulasacagi yerde iyice siliklesti. 2 tane yaptim ikisi de ayni cikti :26:
belki test bozuktur canim. ayni markami yaptin. onceki deger kac cikmisti ki??

uykularim iyice sapitti gece gece hatta sabaha karsi:) hortladim yine

belki test bozuktur canim. ayni markami yaptin. onceki deger kac cikmisti ki??

uykularim iyice sapitti gece gece hatta sabaha karsi:) hortladim yine

ikisi de ayni marka ama icime kurt dustu. zaten tam anlamiyla hamile gibi hissedemiyorum kendimi. ilk degerim 43 kusurdu. sonra 149 kusure cikti hala dusuk bi deger... yarin da verip degerlerimi doktoruma soylicem o ne dicek bakalim. dis gebelik ya da kimyasal gebelik olmasindan korkuyorum

ins normal gebliktir. ama belki gec dollendi ondan boyle olabilir. en azindan bir artis var. 2 gun araylami yaptin kac testini?? nerdeyse 3,5 kat ertmis daha ne olucakti??

selam.30 yaşındayım satim 4nisan.tahmini doğum tarihi 09.01.2013 artık bende burdayım.yaşım 30 kilom: 48.6 işten fırsat bulduğum müddetçe sizi takip edeceğim.
hayırlı olsun canım.benimde sat 4 nisan.ama yaş 36.4.çocuğum olucak inş.
kızlar bugün gittim doktora çok şükür kesemizi gördük 2 hafta sonra tekrar gidicez
kaç haftalıktı dün.kese kaç mm.çıktı.
canım seninki kaç haftalıkki.doktor niye ultrasondan bakıp söylemiyoki normal bi gebelikmi değilmi diye.üstten gözükmese bile vajinal ultrasondan gözükür.sende rahatlarsın.

kızlar dün doktora gittim.tam 5 haftalıktı.5+0 yani.9 mm.lik bir kesemiz var.üstten bakınca hemen göründü.bende ikiz olur korkusu çoktu.en azından rahatladım.tekmiş ve normal gebelikmiş.2 hafta sonra gidip kalp atışlarına bakıcaz.bu 4.çocuğum ama sanki ilkmiş gibi heyecanlanıyorum.ne değişik bişey.gerçi ben diğerlerindede böyle heyecanlıydım.int.başından kalkmıyorum.sürekli bakıyorum yok bugün kaç günlük ne kadar olmuş.falan filan.doktorum birazda 4.sezeryanın risklerinden bahsetti.biraz korktum ama korkunun ecele faydası yok.bol bol dua edicez artık.

saol cnaım ya hiç olumlu konuşmadı resmen ilaç verelim sen düşük yap dedi bende kabul etmedim başka doktora gidicem bakalım.inş.herşey yolunda olur .

kizlar benim bulantilar basladi sanirim. yol kenarina afedersiniz istifra edicektim.
midem suandada kotu ama mutluyum ins boyle devam eder. midemin bulandigina bu kadar sevinecegim aklima gelmezdi valla.

yarenahsen hayirli olsun canim. benim 2. bebegim ama 4. gebeligim
hic degismiyor heyecan valla :) ins pitpitlarida kisa zamanda duyariz

benimde bikaç gündür bulanıyodu.1 kilo zayıflamışım hemen.ama bugün iyiyim.hatta okulda kahvaltı bile yaptım.senin kaç haftalıktı.keseyi gördünüzmü

ins normal gebliktir. ama belki gec dollendi ondan boyle olabilir. en azindan bir artis var. 2 gun araylami yaptin kac testini?? nerdeyse 3,5 kat ertmis daha ne olucakti??

gec dollenme ihtimali dusuk cunku tek iliski oldu bizimki.2 gun arayla yapmistim ama sonucu soyleyen dr de dusuk demisti degerler icin. cok arastirdim ozellikle dis gebelik sinsi olabiliyomus. 8000 lere cikan degerlerde bile olabiliyomus. cok taktim ilk hamileligimde hemen yuksek degeri gorunce ustune durmamistim. bide idrar testi adet gnu cok koyu cikmisti. bunda iyice siliklesti

hafta olarak bisey diyemiyom. adetin uzerinden neredeyse 5 hafta gececek.. doktorum adetini 1 hafta 10 gun gecince gel bakalim dedi. benim adeti daha 1 hafta gecmedi

selam kızlarr, yarın bende doktora gidicem, ben hala rüyada gibiyimi ne hissettiğimi bilmiyorum bile, yarın görünce inşaallah iyice farkına varırım artık

benimde bikaç gündür bulanıyodu.1 kilo zayıflamışım hemen.ama bugün iyiyim.hatta okulda kahvaltı bile yaptım.senin kaç haftalıktı.keseyi gördünüzmü
Benim durum çok ilginç hem istahliyim hemde bulantı var
Bende şaşırdım
canım yarın belli olur ins güzel sonuclar alırsın bende su 2 hafta
Diken ustundeyim bakalım bizim akibetimiz ne olucak

Tr. Ye geliş tarihimide tam belirlemedim aslında gelsem biraz açılmış olurum gecen yıl
Mart ayından beri buradayım

kızlar yardımınıza ihtiyacım var. ilk hamileliğimi yaşıyorum.daha pazar günü öğrendim.kanda 141 çıktı. sat 11 nisandı. bugün 15.30 da doktora gidicem ama duramıyorum.sürekli kötü şeyler geliyor aklıma. hiçbir belirtim yok ve hala inanamıyorum sanrm bu yüzden. rahatlamaya ihtiyacım var yoksa akşam olmayacak benim için :S

hayirli olsun oncelikle benimde kizimda satim 11 nisandi:) 5 ocakta dogdu o ayri simdiki dogumda 5 ocak gorunuyor gununde olursa tabi:)
ilk zamanlar birsey hissetmemen normal ben bile ancak basladi bulantilar oda siddetli degil cok
benim sat 31 mart.
5 haftalikken keseyi gormustum yani gecen ctesi simdide 6+4 te gidicem ins kalp atisini duyucam yani haftaya carsamba
ctesi gitmekten vazgectim. dr cagirdi ama beklicem.

hayırlı olsun canım.yarın belki keseyi göremeyebilirsin.daha çok küçük çünkü.ama vajinal ultrasonda görülebilir.belirtiler içinde daha çok erken.rabbim hepimizinkinide hayırlısıyla tamamına erdirsin.

bencede bekle.daha garanti olur hem kalp atışı için.benide 2 hafta sonra çağırdı.yani 7 haftalıkken.

stress yok relax olucaz iyi düşünücez iyi olucak Allahın izniyle.benim sat 12 nisan ama ben buay 12.gün ymurtladım erken yumurtladım yani.o yüzden erken öğrendim testte.henüz doktorada gitmedim erken diye düşünüyorum 6 haftalıkken gitmeyi düşünüyorm tabi sabredebilirsem

selam kızlarr, yarın bende doktora gidicem, ben hala rüyada gibiyimi ne hissettiğimi bilmiyorum bile, yarın görünce inşaallah iyice farkına varırım artık

Ay Aynen bende öyleyim valla hem seviniyorum hemde düşünüyorum sürekli Allahım inş ters bişiy olmaz die.Görmeden tam sevinilmiyor sanırım.Bende pazartesi gidicem inş.Meraktan ölüyorum valla enazından gidenleri okuyorum rahatlıyorum.İnş bekleyenler de bian önce görürlerde rahat rahat seviniriz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…