2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bu arada progestron 25 in altinda cikarsa dis gebelik suphesi olabilirmis.. Benim 33,3 cikmisti
canim sikma canini benim bir onceki gebelikte 5 cikti sonra yukseldi keseyi de gordum kalp atisinida. sonra kaybettim ama dollenme bozuklugu olmus dedi dr. seninkide yukselir.

Kac yildir amerikadasin? kac yasindasin ki? (ben 29 oldum ocakta. bir kizim var 3 yasinda)calisiyormusun orda? biz guney koredeyiz esimin isi dolayisiyla.
burda gecen gebeligimde 3 kere falan girdim riskli gebelik diye. 7+2 ye kadar . oncesinde lekeler geldi sonrada 7+4 de kalbi durdugunu anladik ve kurtaj oldum ayni gun. burda oyle kati kurallar yok Allah icin.
belki 8. haftaya kadar genelde problemli bebekler dustugu icin doktorlar ondan duserse dussun diyorlardir.
kk daki Doktor Bey ede sordum ben sagolsun hicbir sorumu cevapsiz birakmiyor. O progestanin bebek dusecek olduktan sonra etki etmedigini soyledi. zaten gecen seferde yemistim igneleri ama bebegin kalp atislari durdu.
engelleyemedi yani. elbette sakat olmaktansa erken haftalarda kayip daha iyi. gonul isterki saglikla dogsun bebeklerimiz ama kismetten oteside olmuyor. suan inanki dikan ustundeyim gunler gecmiyor kafami hic toplayipta birsey yapamiyorum dogru duzgun
acaba kalbi atacakmi? yok duracakmi? dusecek mi? surekli bu sorular kafamin icinde. burda 2 kez kurtaj oldum psikolojim cok bozuldu
bu bebegide kaybedersem tr de kurtaj olurum diyorum bunlari yazmak icimi parcaliyor ama hazirliyorum kendimi
ben ilk hamileligimde bilincsiz bilgisizce doguruverdim kizimi. simdi sagi solu okuyup dahada kafami karistiriyorum zatende ne ise yariyor.
gecen ctesi dr gittigimde kucuk bir kanama alani var dedi egzersiz filan yapma dedi 26 mayisa gun verdi
asker nasil safak bekler bende oyle bekliyorum oncesinde gitsem vajinalla belki atislari gorunur ama hem vajinale guvenemiyorum
hemde 8. hafta bittikten sonra gormek istiyorum kalp atislarini cunku sinir bizim icin 8. hafta

kimyasal olabilir canim ertesi ay hamile kalma sansin artiyormus kimyasal olunca
benim gecen ay tam 6 gun gecikti cok duzenlidir adetim ve 6 gun sonra deli gibi bir basagrisiyla uzun bir kanama gecirdim
sonraki ay hamile kaldim sana tavsiyem incir ye ben evdeki tum incirleri yedim bironceki ay.
cokta severim zaten kuru inciri.

benim bugun bulantim hafif basladi kizlar ama cok hafif.
birde sivilce cikaran varmi yuzunde. beni basti civilceler normalde adet zamani olurdu

benim doktorum degil kan verdigim tıp merkezinin doktoru
kendi doktorum adetini 10 gun gectikten sonra gel bakalım dedi

birde sivilce cikaran varmi yuzunde. beni basti civilceler normalde adet zamani olurdu[/QUOTE]

Bende de sivilceler olmuştu bi kaç gün önce şimdi az kaldı ama.Normalde bile adet günümde ya bi tane çıkar ya çıkmaz.Ama Şimdi en az saydım 1 hafta içinde 7 tane çıktı :) Sivilceninde belirti olacağını düşünmemiştim valla....

birde diş ağrısı çekiyorumki sormayınnn
çok geçmiş olsun canım
burdaki listeyi yapan arkadaş aralık annelerine geçmiş sanırım
yaa.o zaman becerebilen birisi bize tekrar bi liste yapsa ne kadar iyi olur.sevaptır:)))

birde sivilce cikaran varmi yuzunde. beni basti civilceler normalde adet zamani olurdu[/QUOTE]

benimde dün öğleden sonra birden başladı bulantım.çok şiddetli değil ama bulanıyor.kızlarımda bulanmıştı.oğlanda bulanmamıştı.inşallah buda kolay geçer.aynen bende bu sabah bi kalktım suratım sivilce dolu.benim adet öncesi bile çıkmazdı.hormonlar etkiliyo demekki.

bence karartı var ama çember yok gibi.çok anlamam gerçi ama...doktoruna güven bence.

cnm ben iki sefer gebelik testi yapmistim ikisindede silik cizgi cikti ve 4 gun sonra adet oldum ama nasil cok gitmkisti uzulme herseyin hayirlisi olsun guzelim bnmmm
Kızlar bişiy sorcam ya.Bu Haftalarda ne gibi belirtiler yaşıosunuz paylaşırmısınız? Ben hala çok belirtiler yaşamıyorum benim gibi olan varmıki?
belirtiler en erken 6. haftada baslar cnm

cnm sivuilce cikabilir adet donemlerine rast gelir bilhassa bazi vucudlar adet zamaninda o belirtileri verebiliyor
cnm uzulme cokda dusunme kaybimiz var biliyorsunun gidecekse gidecek ins bu sefer olmazda saglikli bir gebelik gecirirsin bebek kaybedenlerin korkusu daha fazla biliyorum
daha hamis kalmadan insan dusunuoyr acaba yeniden yasarmiyim diye 8. haftada git guzelim

kızlar kilonıuz nasıl 72 kiloyum ben (

51 kiloyum.aslında bi arkadaş liste yapıp yazıyodu.yine yazsak sonunda herkesin kaç kilo aldığını görürdük.ben kızlarımda 17 oğlumda 20 kilo almıştım.kilo problemim olmadığı için takmıyorum.bakalım bunda ne kadar alıcam.haliyle yaş 36 artık.belki aldığım kiloları hemen veremem bundan sonra..

Son düzenleme:
selam kızlar aralk anesi olucam diodum ama ocakta olailir geç döllenme olmuş inş ocak olurda kızım 1 yaş kazanır :)

kızımda 56 ile hamile kalıp (hayatımda gordugum en yuksek kiloydu) 80 le dogum yapmıstım
bunda 67.5 kg yum. sanırım 90 kusurle doguma girerim kızımda suursuzca yemistim hep. bunda dikkat etmeye calısıcam

BEN kızımdada kilolu hamile kalmıştım 68 le hamile kalmıştım doğuma 84 girdim kızım 8 aylkken şu anki kilomdaydım sonra zayıfladım ama işten çıkınca geri aldım
(( dikkat etmem gerekiyor benimde

kızlarr beta hcg cuma günü 61 di, dün yaptırdım 457 çıktı, bayağı bi yükselmiş dimiiii..çok mutluyum, bu mutluluğumun tarifi yok. daha önce 3 aylıkken bebeğimin kalp atımı durmuştu, o yüzden kaybetmiştim..sonra araştırdım bu durumu ve bende kan pıhtılaşması olduğu tespit edildi, şuan her gün göbekten iğne vuruluyorum, kanımın pıhtılaşmaması ve bebeğime zarar vermemesi için, lütfen benden dualarınızı eksik etmeyin, aynı şeyleri bu kez yaşamayacağım Allahımın izniyle .. hamilelikleri kesinleşen arkadaşlarımı da kutluyorum ayrıca..ne güzel bir mutluluk bu yahu

Son düzenleme:

gunaydın kızlar..
adete 1 gun kala hcg 43 kusurdu. 2 gun sonra yani adeti 1 gun gece 149 kusure yukseldi.. ama dr nin dedigi 4-5 gun sonra yenilet 500 u gececek mi diye not yazmıs
canlarım sizin adınıza çok mutlu oldum, Allahım sağlıklı bir şekilde kucağınıza aldığınız günleri de göstersin inşallah..

tebrik ederim canım.inşallah mutlu sona kavuşuruz hepimiz.

yurt dışındayım, elimde gebelik testinden hariç somut bişey yok. ilk test 10. haftada nasıl bekleyeceğimi bilmiyorum

kızlar ben 3,5 - 4 haftalık hamileyim.2 gün önce öğrendim.bhcg141 çıktı. haftasonu yolculuğa çıkmak zorunda olduğum için çıkmadan perşembe doktora gitmeyi düşünüyorum.acaba keseyi görür müyüz? hala inanamıyorum da. görünce tamamen inancam sanrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…