2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
hamile değilim kızlar testler yanlış aklınızda bulunsun bayb tıme marka testi almayın sakın yanlış pozitif sonuç veriiyor
boşu boşuna heveslendim adet olmayı bekliyorum bugün 32.gün bugün olurum artık
sizlere hayırlı doğumlar

hayırlısı olsun canım yaa.bu baby time marka hakkında başlı başına başlık açılmıştı yanlış çıkıyo almayın diye.özellikle okumuştum.aslında şikayet etmek lazım insanların hayalleri ve duygularıyla oynuyolar..

hamile değilim kızlar testler yanlış aklınızda bulunsun bayb tıme marka testi almayın sakın yanlış pozitif sonuç veriiyor
boşu boşuna heveslendim adet olmayı bekliyorum bugün 32.gün bugün olurum artık
sizlere hayırlı doğumlar
canim hayirlisi olsun insan uzuluyor ama elden ne gelir ins biran once adet olur ve gelecek ay hamile kalirsin
cok saglikli bir gebelik olmasi dilegiyle canim
ya niye kimse bize liste yapmıyo.ben bilmiyorum yoksa yapacağım.görelim hele toplamda kaç kişiyiz.kaç yaşındayız.kaçıncı çocuğumuz.biri bize liste yapsııııııın nooooooluuurr.

yok ben tovbeliyim gecen sefer haziran annelerinin listesini ben yapmistim sonra gec dollenme oldugunu ogrendim
temmuz ayinkinide ben yaptim belki temmuza sarkar diye ve tabi sonra bebegimi kaybettim pek ugurlu gelmedi
bana batil inanc tabi ama bu sefer hazirlamayayim hatta listeye dahilde olmayayim diyorum birkac haftayi gecince olur ancak.

kizlar bugun bir turk arkadsim tlf etti bebegi sandalyeden dusmus benimle hastanye gelirmisin diye bende tamam dedim
ve hatta kendim icin gitsemmi hast gitmesemmi karar veremiyordum kendi kafama gore de aspirin basladim
neyse arkadsin bebegini gosterdik birsey cikmadi Allahtan
Hazir gelmisken bende gideyim dr uma dedim. ultrason kagidini gosterdim gunumu filan soyledim iste hemen aspirin baslayalim dedi
birde serum takalim dedi bende aksam geleyim olmazmi dedim kizim gelicek kresten tamam dedi
cteside muayene edeyim dedi cok ilgilnedindi sagolsun . 2 kurtajimida o yapmisti
aspirini filan hic beklemiyordum sasirdim oldukca ama sevindimde ben kendim bugun ilk kez ictim ama hep acabalarda kaliyordum
icim rahat etti iyiki gitmisim bugun arkadasimda vesile olmus oldu.
bulantilar tam anlamiyla henuz gelmedi bklemdeyi sadece arada bir yokluyor.

canim kan testini nerede yaptirdin kac tl ye? pahali olmasa bende yaptirmak istiyorum ama ydisidayim erken mi gelsem tr ye su test icin yarin bir gidip fiyat alayim hastaneden normal bir gebelik kan testi 50tl filanken o ne kadr olur acaba??? sigortamizda yok burda:KK43:
bu arada hayirli olsun canim.
ben bthchg ile progestan testine 60 TL verdim canım, doktorumun anlaşması olan bir yerde yaptırdım..
ya kizlar ben simdi su testleri sorsammi cokmu evham yapiyrum kan pihtilasmasi icin foctor 5 ve protein c taramasi yapilmasi
gerekiyormus. yaptirsammi acaba? yada oturdugum yerde otursammi ?
neticede benim saglikli bir kizim var arada kaldim. dk bsi da dr a gitmek istemiyorum hemde o testler ne kadar tutar hic bilmiyorum
bazilari milyarlardan bahsetmis.
canım bende kan pıhtılaşması var, o testleri yaptırdım ancak bu testler bildiğim kadarı ile hamileyken yapılmıyor..aklına kötü şeyler getirmemeye çalış canımm..inşallah bir sorun yoktur..

cnm adetinin üstünden ne kadar zaman geçti ?

bende de çok sivilce var sorma kramplar iyi bebiş yerleşmeye çalışıyor benimde 3- 4 gün önce oldu bir kaç gün şimdi yok .
bu benim 2. hamileliğim diğerinide erken zamanda yaşadığım için hatırlar taze
benim 10 gün geçti kısmetse yarın gidicem doktora cnm

9 gün geçti adet tarihimin üzerinden bir hafta daha bekliyim diyorum doktora gitmek için

Son düzenleme:
ayyy bana da afakanlar basti ha :26:
ctesi yeniden kan vericem deger artmıs mı diye. ama icimde bi sıkıntı var. sanki bi seyler yolunda gitmiyo gibi

ctesi yeniden kan vericem deger artmıs mı diye. ama icimde bi sıkıntı var. sanki bi seyler yolunda gitmiyo gibi

sabır olmak geriyor bende senin gibi sabırsızlanıyorum bi an c.tesi olsunda muane olayım inş.herşey yolunda gider.

ben bthchg ile progestan testine 60 TL verdim canım, doktorumun anlaşması olan bir yerde yaptırdım..

canım bende kan pıhtılaşması var, o testleri yaptırdım ancak bu testler bildiğim kadarı ile hamileyken yapılmıyor..aklına kötü şeyler getirmemeye çalış canımm..inşallah bir sorun yoktur..

canim ben pihtilasma testlerini sormustum foctor 5 ve protein s onlar cok pahaliymis
dr aspirine baslattigi icin de icim cok rahat suanda. en azindan psikolojim iyi elimden geleni yapiyorum diye.
butun hamileler ins saglikla alir bebeklerini kimse kaybetmez ins.
haziran annelerinde cok kayip olmustu onlardan biride bendim
simdi onumuzdeki ay basliyacak dogumlar ne guzel bende dogum yapacaktim kismet degilmis.\
Allah olana olacaga saglik uzun omur mutluluk nasip etsin ins.

sabır olmak geriyor bende senin gibi sabırsızlanıyorum bi an c.tesi olsunda muane olayım inş.herşey yolunda gider.

ucumuzde bekliyoruz o zaman ctesi yi :) ne mubarek gunmus:)
ins guzel haberlerle doneriz ben bugun kendimi rahatlamis hissediyorum lekeleride gormeyince moralim yukseldi vallahi
dr da ne yapsin bir uhu alip bebegi keseye yapidtirmadigi kaliyor adamin . ilac igne serum ne varsa verdi bana:)

selam kızlar ne gibi belirtileriniz var.
ben hala doktora gidip bebişimi görmeden tam anlamıyla ohhh diyemiyorum rüyada gibiyim.
bu arada ne listesi yaplıcak benide ekleyin:KK1:

selam.30 yaşındayım satim 4nisan.tahmini doğum tarihi 09.01.2013 artık bende burdayım.yaşım 30 kilom: 48.6 işten fırsat bulduğum müddetçe sizi takip edeceğim.

selam kızlar ne gibi belirtileriniz var.
ben hala doktora gidip bebişimi görmeden tam anlamıyla ohhh diyemiyorum rüyada gibiyim.
bu arada ne listesi yaplıcak benide ekleyin:KK1:

sat günlerimiz aynı. ben de hala inanamıyorum ve kendimi kaptırmak istemiyorum nedense.pazar gündü kanda 141 çıktı. ilk hamileliğim.yarın doktora gtcem. inşallah bi sıkıntı yoktur da ben de heyecanımı, sevincimi doya doya yaşamaya başlarım. bu arada hiçbir belirtim de yok sadece çok sık idrara çıkıyorum

kızlar bugün gittim doktora çok şükür kesemizi gördük 2 hafta sonra tekrar gidicez:nazar::emir_bebek::nazar:

slm arkadaşlar bende uzun zamandır bekliyordum test pozitif fakat doktorum dış gebelik olabilir dedi haftaya muane gidicem.
10 nisan adet oldum 22 nisanda çatlatma iğnesi oldum ve bundan önce klomen kullandım.23.nisanda ilişki oldu.adetime 1 hafta kala test yaptım 3mayısda( 10.günde ) btcg değerim 24,27 5 mayısa (12.günde) değerim 78,87 7.mayısda ise 280,15 ( 14 günde )
sizde değerlerim normal mi doktorum keseyi şuan göremiyiceğini daha çok yeni olduğunu aynı zaman dış gebelik olabilir dedi alttan muane oldum rahim duvarında kanıllaş ma var dedi birazda kist var dedi size hamilemiyim

bu bhcg degerleri bana gayet normal gorundu her iki gunde bir guzelce katlamis. niye dis gebelik demis anlamadim. keseyi gorene kadar her sey mumkun tabii de, boyle guzel artan degerlere bakip anne adayini yersiz endiselendirmeye de gerek yok bence. hayirli olsun!

kizlar ben yarin yine kan vericem ctesiyi bekleyemicem. adet gunum 6 mayisti. idrar testi koyulasacagi yerde iyice siliklesti. 2 tane yaptim ikisi de ayni cikti :26:

X