2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
İnşallah kilo almıştır bebeğin cnm stres olma herşey yolundadır merak etme :))
lo

tesekkur ederim cnm,gittik doktora kilo almış yavrum çok şükür , bu haftadan sonra doğsa bile küveze girmez dedi , tansiyon 14-9 du yine günde 4 tane ye çıkardı ilacımı , tahlil istedi idrarda protein onu vericem. bizden haberler bunlar..

Slm kızlarr 34haftalık prensese hamişim preeklampsi şüphesi var bu yüzden erken gelecek bebeğimmm sizler ne slemdesiniz:KK3:

Slm kızlarr 34haftalık prensese hamişim preeklampsi şüphesi var bu yüzden erken gelecek bebeğimmm sizler ne slemdesiniz:KK3:

slm geçmiş olsun olumsuz düşünmemeye çalışın.psikoloji herşeyi çok etkiliyor. bende de trombositopeni var değerlerim bi iniyo bi çıkıyor ama olsun herşeyin hayırlısı

sabah namazıyla hortladım ben yine:KK37:

boğazlarım şiş, burnum tıkalı
bir gecede hasta olmuşum nasıl oldu bilmiyorum

sabah sabah tarhana kaynatıp içtim, boğazlarım çok acıyo ilaç da alamam napıcam bilmiyorum
bu şekilde doğurmamam lazım
off başımda ağrıyo

canm coooook gecmis olsun. Bende konduramiyodum sabahtan beri ama suan karar vermis durumdayim evet hasta oluyorum:KK14: esimde hasta, cok ugrastik bana bulasmasn diye ama kaptim herhalde sifayi. İnsallah yanilirimda yarina gecer bogaz yanmam. Okadar ayı sorunsuz atlattim son ayda bi gol atmak istemiyorum :KK1:

ben 24 aralıkta doğuma gidicemmm :p

şafak 5 ozaman :KK16: Ayyyy ne mutlu sana. Sag salim kucagina alirsin insallah evladini :KK54:

lo

tesekkur ederim cnm,gittik doktora kilo almış yavrum çok şükür , bu haftadan sonra doğsa bile küveze girmez dedi , tansiyon 14-9 du yine günde 4 tane ye çıkardı ilacımı , tahlil istedi idrarda protein onu vericem. bizden haberler bunlar..

geçmiş olsun. inş tansiyonun bi an önce düzene girer. Allahın izniyle doğsa bile küveze girmeyeceğini bilmek bile insanın içini rahatlatıyor

Kızlar bu arada çok sakin burası.Doğumlar yaklaşınca kimse girmez oldu...

Zeynepfazı merak ettim.Doğum yaptımı acaba?Yapmasa girerdi diye düşünüyorum.İnşallah tüm arkadaşlar ve bebişleri iyidir...

bak kulaklarım boşuna çınlamamış demek :KK1:

yok canlarım daha doğurmadım ama doğum tarihim belli oldu 21.12.2012 de doğuruyorum kısmetse cuma sabahı anne olacağım darısı hepinizin başına

benim için dua edin ne olur sağ salim bebeğime kavuşmam için, az kaldı oğluşumla kavuşmamıza... :KK16:

çok heyecanlıyım :18:

Kisiden kisiye degisir mi bilmiyorum ama benim 4 ocaktaki randevumda olcak. Oyle dedi doktorcum. O zamanda 37+5 olmus olcam.

bende çatı muayenesi olmadım. gerçi benim trombosit değerlerimden ötürü normal doğum olmama riskim var. belkide o yüzden hala yapmamıştır. haftaya çarşamba gidecem tekrar kontrole o zaman 38+1 olucam. bakalım belkide yapar o zaman

yok canlarım daha doğurmadım ama doğum tarihim belli oldu 21.12.2012 de doğuruyorum kısmetse cuma sabahı anne olacağım darısı hepinizin başına

benim için dua edin ne olur sağ salim bebeğime kavuşmam için, az kaldı oğluşumla kavuşmamıza... :KK16:

inş hayırlısıyla doğumun gerçekleşir.bebeğini sağ salim kucağına alırsın

millet çok duygulandım şuan ağlıyorum hüngür hüngür ,hormonlarımdan dolayı sanırım hiç böyle olmamıştım:KK43:

ayh inşallah canım çok sevindim ne kadar az kalmış benim bu kadar az kalsa heralde heyecandan uyuyamam:KK16: benimde 12 ocakta inşallah ne diyelim darısı başımıza:nazar::emir_bebek::KK34:

rabbim sag salim oglusunu kucagina almayi nasip etsin :KK16:

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir"

ben de dalin sıvı almıştım ama en safı bu granulmus. daha uzerlerinde leke falan da olmadigi icin, ön yikamalı, az deterjanla yıkadım gitti. on yikama gozune daha cok, orta göze daha azıcık sabun koydum.. üzerinde kalıntı olaibliyomus demislerdi, onun icin de ekstra durulama yaptım. dalin in içeriğine bakınca baya deterjan çünkü :KK43: onu da kendimize kullanırım dedim, ziyan olmaz illa ki. veya da ilerki donemlerde kullanırım.. simdi daha cok minik olcak.. kiyamam onun bebek tenine ben :)
Teşekkür ederim güzel dileklerin ve duaların için. hepimiz güle güle giydiririz işallah kuzularımızı :)

yalnız şöyle bi fark var aralarında granül lekelerini pek çıkartmıyor ama sıvı deterjan kreşe giden çocugumun lekelerini bile çıkarttı granül leke çıkartmaktan biraz aciz bence:KK31:

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir"

Allah razı olsun paylaşım için

bende çatı muayenesi olmadım. gerçi benim trombosit değerlerimden ötürü normal doğum olmama riskim var. belkide o yüzden hala yapmamıştır. haftaya çarşamba gidecem tekrar kontrole o zaman 38+1 olucam. bakalım belkide yapar o zaman

bazı dr lar doğuma kadar bakmıyo cnm

yeni kendime geldim yaaaww:2:

az önce güvenlikten aradılar çiçek siparişiniz geldi gönderelimmi diye ,bana mı dedim beklemiyordum ama yanlışlık olmasın ,ismimi soyismimi söylediler..
peki dedim gönderin ama aklımda hiç birşey yok ,diyorumki herhalde yanlışgeldi ,kargodan çok şey aldığım için yine bana sanıp getirmiş olabilirler filan :KK1:
neyse açtım ki kapıyı bi de ne göreyim bana gelmiş meğerse ,eşim göndermiş :KK69::KK69::KK69:
kalp vazo şeklinde bembeyaz lilyumlar

neyse aldım içeri şaşkınlıkla ,içindeki notu okudum ..
benimle ve hamsilerle vedördümüzle ilgili bir not yazmış
o an iptal oldum ,öyle bir not yazmışki nasıl hüngür hüngür ağlıyorum yeni bitti ağlamam ..
o hep ummadığım anda yapar böyle şeyleri ,bilinen zamanlarda değil ummadığım anlarda yaptığı süprizleri beni çok daha fazla mutlu ediyor..
defalarca okudum notunu ,ağladım ..normalde de çok duygusalımdır ama hayatımda hiç bu kadar ağlamamıştım bir çiçeğe ..
canım herifim benim çok seviyorum ben onu yaaa,her zaman beni şaşırtmayı bilir canımın içi :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

yeni kendime geldim yaaaww:2:

az önce güvenlikten aradılar çiçek siparişiniz geldi gönderelimmi diye ,bana mı dedim beklemiyordum ama yanlışlık olmasın ,ismimi soyismimi söylediler..
peki dedim gönderin ama aklımda hiç birşey yok ,diyorumki herhalde yanlışgeldi ,kargodan çok şey aldığım için yine bana sanıp getirmiş olabilirler filan :KK1:
neyse açtım ki kapıyı bi de ne göreyim bana gelmiş meğerse ,eşim göndermiş :KK69::KK69::KK69:
kalp vazo şeklinde bembeyaz lilyumlar

neyse aldım içeri şaşkınlıkla ,içindeki notu okudum ..
benimle ve hamsilerle vedördümüzle ilgili bir not yazmış
o an iptal oldum ,öyle bir not yazmışki nasıl hüngür hüngür ağlıyorum yeni bitti ağlamam ..
o hep ummadığım anda yapar böyle şeyleri ,bilinen zamanlarda değil ummadığım anlarda yaptığı süprizleri beni çok daha fazla mutlu ediyor..
defalarca okudum notunu ,ağladım ..normalde de çok duygusalımdır ama hayatımda hiç bu kadar ağlamamıştım bir çiçeğe ..
canım herifim benim çok seviyorum ben onu yaaa,her zaman beni şaşırtmayı bilir canımın içi :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

çok güzel bi jest yapmış eşin

X