2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
yeni kendime geldim yaaaww:2:

az önce güvenlikten aradılar çiçek siparişiniz geldi gönderelimmi diye ,bana mı dedim beklemiyordum ama yanlışlık olmasın ,ismimi soyismimi söylediler..
peki dedim gönderin ama aklımda hiç birşey yok ,diyorumki herhalde yanlışgeldi ,kargodan çok şey aldığım için yine bana sanıp getirmiş olabilirler filan :KK1:
neyse açtım ki kapıyı bi de ne göreyim bana gelmiş meğerse ,eşim göndermiş :KK69::KK69::KK69:
kalp vazo şeklinde bembeyaz lilyumlar

neyse aldım içeri şaşkınlıkla ,içindeki notu okudum ..
benimle ve hamsilerle vedördümüzle ilgili bir not yazmış
o an iptal oldum ,öyle bir not yazmışki nasıl hüngür hüngür ağlıyorum yeni bitti ağlamam ..
o hep ummadığım anda yapar böyle şeyleri ,bilinen zamanlarda değil ummadığım anlarda yaptığı süprizleri beni çok daha fazla mutlu ediyor..
defalarca okudum notunu ,ağladım ..normalde de çok duygusalımdır ama hayatımda hiç bu kadar ağlamamıştım bir çiçeğe ..
canım herifim benim çok seviyorum ben onu yaaa,her zaman beni şaşırtmayı bilir canımın içi :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

Allah mutlulugunu daim etsin, hep boyle agla ama mutluluktan tabiki:KK16: beklenmedik bir anda olmadik yerden cikan boyle suprizler cok iyi geliyor insana..aferim esine:nazar:

çok güzel bi jest yapmış eşin
çok sever o jest yapmayı :KK1:
Allah mutlulugunu daim etsin, hep boyle agla ama mutluluktan tabiki:KK16: beklenmedik bir anda olmadik yerden cikan boyle suprizler cok iyi geliyor insana..aferim esine:nazar:

sağolasın :KK19: ALLAH kimsenin tadını bozmasın ..:KK16:
hamsilerle ilgili yazdıkları çok dokundu yüreğime ondan bu kadar zırladım sanırım :KK1:

Delikız uyku sorunu ne yazıkki bende de haftalardır var.Bende calsiyum içiyorum ama,öyle şikayetlerim olmadı hiç.Bünyeden bünyeye fark ediyor demek ki.Diş etimde sorun var diye daha önce yazmıştım belki hatırlarsınız,Bu gecede 2 kez ağzım kan dolu uyandım.Durmuyorda kanamaya başlayınca...

Birde bende 1 haftadır acayip derecede karnımda sertleşme var,karnım taş gibi aynen birde kasılıyor.Yatarken bile zor oluyor.Sanırım bebişlerin yeri çok dar.Onlar için korkuyorum,üzülüyorum.Birde benim kaşıntım yine başladı.Sanırım idrar yolu enfeksiyonu veya mantar başlangıcı.Alllah ım bizim ve bebişlerimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.Sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Allah ım...

Bugün öğleden sonra eşimle dr a gitmeyi düşünüyoruz.Ben tek başıma cesaret edemedim,Hem dr un yeri uzak,hemde havalardan dolayı...

ağzındakı kan, hamılleık gingivitisi canım
5.ayda yaşadım 1ay sürünce doktora gittim 3kez temızledi ve son ay tekrarlayacak ama o zaman mudahale edemeyeceğiz, doğumdan sonrada geçecek dedi
ne kadar kanarsa kanasın 3dakka fırçala ve gargara kullan 1kez dedi

az önce güvenlikten aradılar çiçek siparişiniz geldi gönderelimmi diye ,bana mı dedim beklemiyordum ama yanlışlık olmasın ,ismimi soyismimi söylediler..
peki dedim gönderin ama aklımda hiç birşey yok ,diyorumki herhalde yanlışgeldi ,kargodan çok şey aldığım için yine bana sanıp getirmiş olabilirler filan :KK1:
neyse açtım ki kapıyı bi de ne göreyim bana gelmiş meğerse ,eşim göndermiş :KK69::KK69::KK69:

o an iptal oldum ,öyle bir not yazmışki nasıl hüngür hüngür ağlıyorum yeni bitti ağlamam ..
o hep ummadığım anda yapar böyle şeyleri ,bilinen zamanlarda değil ummadığım anlarda yaptığı süprizleri beni çok daha fazla mutlu ediyor..
defalarca okudum notunu ,ağladım ..normalde de çok duygusalımdır ama hayatımda hiç bu kadar ağlamamıştım bir çiçeğe ..
canım herifim benim çok seviyorum ben onu yaaa,her zaman beni şaşırtmayı bilir canımın içi :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:
bende de aynının kırmızısı var,eşim öğretmenelr gunu hediyesi diye yollamıştı:) $Fotoğraf0649.jpg

Ne haber kızlar nasılsınız umarım herkes iyidir uzun zamandır burda yazamıyorum bir yoklamaya geldim

çokk hoş, benim eşim de bi süre önce eve çiçek göndermişti, yazdığı not beni çok etkiledi hamilelik duygusallığı olsa gerek ben de hüngür hüngür ağlamıştım, zor susturdum kendimi :KK70: beklemediğim zamanlar da çiçek gönderir canım kocacım ama ağlamamıştım tabi böyle hiçbirinde :KK34: canım yaa, çok seviyorum :nazar:

ağzındakı kan, hamılleık gingivitisi canım
5.ayda yaşadım 1ay sürünce doktora gittim 3kez temızledi ve son ay tekrarlayacak ama o zaman mudahale edemeyeceğiz, doğumdan sonrada geçecek dedi
ne kadar kanarsa kanasın 3dakka fırçala ve gargara kullan 1kez dedi

aynı sorun bende de var inşallah geçer doğumdan sonra!

Sevgili KKdaşlarım..

Ben Yarın Sabah Saat 09:00'da Doğuma Gireceğim..
Acayip Duyguları İçerisindeyim..
Korkuyor muyum ? Heyecanlı mıyım ? Bilmiyorum.. :KK17:
Acayip Mala Bağlamış Durumdayım.. :KK1:
Buraya da Ne Yazacağımı Bilmiyorum..
Haber Vereyim Dedim İşte Sizin Anlayacağınız.. :44:

Hepinizi Çok Seviyorum..
Hakkınızı Helal Edin Emi.. :KK54:

Sevgili KKdaşlarım..

Hepinizi Çok Seviyorum..

Allah kazasız kurtarsın inşallah, sağsalim bebeğine kavuş...

Sevgili KKdaşlarım..

Hepinizi Çok Seviyorum..

ay canım benim Rabbim yardımcın olsun inş hayırlısıyla kurtul sağlıkla sıhhatle.. heralde insan heyacanlanmazmı benimde 15 günüm kaldı napıcam bilmiyorum:) helal olsun Allaha emanet ol..

Sevgili KKdaşlarım..

Hepinizi Çok Seviyorum..

ben de seni merak ediyordum. heyecanlı heyecanlu hazırlıklarını yapıyordur diyordum :KK31:

Allah sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasip etsin :KK49:

Canım ben de 37.haftadayım ama nerdeyse 3 haftadır geceleri uykum yok, oturuyorum sabaha kadar :KK43: stres yapma, olabilir sonuçta bu tarz şeyler.dr kontrolünde olduktan sonra allahın izniyle bişey olmaz. sen strese girdikçe bebek de etkilenir.

Demek yalnız değilim elimde değil aklıma birsürü senaryolar geliyor ve hooop uyku kaçıyor tabi.hakkımızda hayırlısı olsun kolay doğumlar ve sağlıklı bebekler doğurmayı nasip etsin allahım.

Benim de idrar yolu enfeksiyonum vardı, antibiyotik kullanmaya başladım, ağır geldi, doktora gittim ben içemicem bunu diye o da tamam diip beni 1 gece hastaneye yatırıp damardan antibiyotik verdi :) Yani gerekiyorsa kaçışımız yok canım, enfeksiyon özellikle son dönemlerde tedavi edilmeli erken doğum olmaması için, hiç kafanı takma en iyisini doktorun bilir. Bu arada benim de suyum azaldı, sanırım o da enfeksiyonun etkisi :KK43:

Evet yani enfeksiyon herhalde suyun azalmasına sebep olabiliyor diye düşünüyorum.benim başından beri enfeksiyon var doktor kimi zaman suanda ilaca gerek yok bol suyla geçer dedi kimi zamanda antibiyotik verdi ama ben ısrarla içmedim suyla atarım diye düşündüm eninde sonunda ictim ilacı.napalım canım artık herşeyimiz dualara kalmış hakkımızda hayırlısını versin allahım.

Canim aşiri bir su kaybi olsaydi zaten seni birakmazlardi. Sakin korkma. İltihap olayi bende sürekli oldu. Simdiye kadar 3 defa birer haftalik antibiyotik aldim. Dr birsey olmayacagini söyledi. Bana bol su ve c vitamini tavsiye etmisti. Bol kivi portakal mandalin fln yemeye calis

Tavsiyelerin için Saol canım kivi aklıma gelmemişti hiç halbuki severim yarın hemen alıp yiyeceğim.kontrole gittiğim gün doktor cok fazla yoğundu doğru dürüst konuşamadık ama beni Cook korkuttu bebek cok zayıf gerilemiş dedi suyunda azalmış böyle giderse içerde kalması onun yararına olmaz vs diyince panikledim neyseki hemen tahlilmyaptırdım enfeksiyon dışında bişey çıkmadı nst de normaldi ama doktorun dedikleri aklımdan cıkmadımbir türlü.bugün tekrar arayıp sordum erken doğum riskim varmı d vs diye yok dedi suyunda az ama risk teşkiletmiyor icim biraz rahatladı tabi.allah başka dert vermesin sizlerede hiç kimselerede sağlıklı doğsunlar başka bişey istemıyorum.

tatlım canını hiç sıkma. ben de olmadı, ama çok fazla arkadaşımızın başına geldi.

drların hepsi de antibiyotik verdi. iltihap çok daha tehlikeli bir durum bebişlerde..

Keşke daha önceden icseymişim diyorum daha önce verdiğinde suyla atarım diyip içmedim.belkide suyumun azalmasına bu sebep oldu neyse artık bundan sonrası iyi olur inşallah.

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir"

Allah senden razı olsun bazı şeyleri hatırlatmak lazım söylediğin iyi oldu Saol canım.

Sevgili KKdaşlarım..

Hepinizi Çok Seviyorum..

Aslında bilinci hazırlıklı doğuma gitmek bir avantaj ben sanki heran olmadık yerde suyum falan gelecek diye tedirginim.git ve aslanlar gibi doğur gel canım Allah yardımcın olsun dualarımız seninle.

Kızlar merhaba...bugün arkadaşlarla günümüz vardı, değişik bi şey duydum sizle de paylaşayım dedim. Bi arkadaşımın anneannesi söylemiş ona, hatta yapmışlar da...yere dik oturup bacaklarını çapraz olarak ayaklarının üstüne koy demiş, koyamamış arkadaşım, anneannesi de o zaman 10 güne kalmaz bebek doğar demiş, 1 hafta sonra doğum olmuş.bende de denedik ,ayaklarım gerildi üst üste koyamadım. belki batıl inanış gibi de olabilir ama sizle de paylaşayım dedim...deneyin de konuşalım derim :))

arkadaşlar bunu tam anlayamadım nasıl yere dik oturmak popo üstü oturmak mı kastediliyor acaba?

Bunu her gün yapar oldum :)

Sevgili KKdaşlarım..

Hepinizi Çok Seviyorum..

Hayırlısı olsun canım. İnşallah kolay bir doğum olur. En azından kurtuluyorsun bebişinede kavuşacaksın ne mutlu sana :) Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım.

Sevgili KKdaşlarım..

Hepinizi Çok Seviyorum..

sağlıkla evladını kucağına alırsın inşlhh..

bende de aynının kırmızısı var,eşim öğretmenelr gunu hediyesi diye yollamıştı:)Eki Görüntüle 581752
bundan da var bende :KK1:
koleksiyon yapacağım yakında :KK1:

çokk hoş, benim eşim de bi süre önce eve çiçek göndermişti, yazdığı not beni çok etkiledi hamilelik duygusallığı olsa gerek ben de hüngür hüngür ağlamıştım, zor susturdum kendimi :KK70: beklemediğim zamanlar da çiçek gönderir canım kocacım ama ağlamamıştım tabi böyle hiçbirinde :KK34: canım yaa, çok seviyorum :nazar:
eşlerimizi ALLAH bizden ayırmasın inş.

Sevgili KKdaşlarım..

Hepinizi Çok Seviyorum..

RABBİM yardımcın olsun ,sağ salim doğurursun inş. güzel haberlerini de alırız ..

Sevgili KKdaşlarım..

Hepinizi Çok Seviyorum..

canım hayırlı kolay doğumlar diliyorum. Sağsalim al bebişini kucağına inşallah
bizide habersiz bırakma yaz yine mutlaka :KK16:

X