2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

hımmmm enteresaannn :)

Ben sigarayı bırakmıştım 6 gündür içmiyordum
Az önce 1 tane içtim. Ama midem bulandı. Öğğ.
Ama çok üzüldüm şimdi Ya bişey olduysa ((
Bir daha içmicem! İçmicem İşte!

canım bıtanedne bısey olmaz ama zararlı tabıı
şöle düşün sen sigarayua muhtac değilsin !
onsuz da yaşanabiliyor bi ihtiyaç değil
sigaraya ihtiyacın yok
inşallah bi süre sonra hiç ama hiç aramazsın sigara...ama kendını telokın et canım istiyo yaa dedikçe
bilinçaltına güçsüz oldugun sigara karısısnda direnc göteremedıgın inancını yerleştirisin ve bu senı ömür boyu esir alır
sırf gebelık için değil bebeğin büyürken bile senın kokunu sadece sigara kokusu olrk hatırlar
annesının gercek kokusunu duyamaz ona bunu yaşatmak istemeyeceğien eminim :)

selam kızlar
mide bulantım, ben ve bebişim geldiikk
dün eşim mide bulantısı için bileklik almış eczaneden
iyi geldi gibi

selam aa bilekliği duymsutum işe yarayanalr var ınsallah işine yarar :)

kızlar ben çok kötüyüm eve gidip yatıcam.yarın görüşürüz.

gecmıs olsunc anım

Öyle içimi rahatlattın ki. Çok korkuyorum bebeğime bir şey yapacağım diye. Teşekkür ederim canım.
Bir daha içmem zaten inşallah. Çünkü hoşuma gitmedi içerken.
Önemli olan şu an o sigarayla ona bir şey olmamış olması...

bir tanecikle bişey olmaz sanırım annesi ama bundan sonra lütfen içme
sigara dumanı dakikalar içinde bebeğe ulaşıyor, plesana süzgeci onu ayrıştıramıyor
bebiş çok huzursuz oluyor o esnada
ben de belgeselde izledim gecen gün

Hiç kıyamam ben ona. :26:
Aman artık günde saymayacağım şu kadar oldu bırakalı diye.
Kaldığı yerden yaşamalıyım hayatı. Bitti gitti sigara macerası...
Keşke eşim yanımda olsa belki daha kolay olurdu hamişlik psikolojisi.
Ama olsun. Bebeklerimiz Rabbimize emanet...

kızlar stresten ölücem çok kötüyüm resmen yüren canlı bomba gibiyim çok sıkıntım var yarın dr. gidicem ne olucak bilmiyorum elimde değil rahatlıyamıyorum sabahlara kadar internetlerden kan değerlerine bakıyorum önce düşük olup sonra yükselen doğum yapanlara ya her seferinde yeni bişey başıma geliyo ben anlamıyorum yarın keseyi sağlıklı bi şekilde göremezsek psikolojimi geçen hafta değerim artmamıştı o yüzden ona göre dedim daha başındayım olsun en fazla kötü şeyler yaşamadan başında sonlanıcak ama birden değerim arttı şimdi eğer kötü bişey olursa çok etkilenirim çünki dr. beni çok umutlandırdı ya resmen psikolojimi iice bozdu bi dış gebelik olabilir dedi bi sağlıksız şimdide değerin çok güzel herşey yolunda dio offf ne yapıcam ((

Bak canım. Ilık bir duş al ve uyu...
Güzel şeyler düşünmeye çalış, karnını sev :)
Ben sıkıntılıyken bu şekilde rahatlamaya çalışıyorum...
Allah'a emanet bebeklerimiz.

28 Ocak'ta insanları ben de bebeğimi kucağıma alacağım kızlar hepimiz Ocak annesi olacagizz var mı baska 28 Ocakta 40 haftası dolan hamis?

canım güzel düşün güzel olsun... sıkma canını ne olur.. Allaha emanet bebeklerimiz insallah.. hemen hemen aynı gunlerdeyız benim sadece 15 gun once ilk ogrendıgımde yaptırdım kan tahlılı.. bir daha da yapılmadı.. su anda bilmiyorum yani yuksek mı düşük mü degerim.. zaten yükselecekse de düşecekse de Allah biliyor öyle degil mi.. biz bilip üzülünce elimize ne gececek..bu kadar çok düşünme bence.. Allaha emanet ol inşallah..

kızlar birde YARDIM! lütfen dünden beri acayip akıntım var tehlikeli mi sizce deneyimli olanalar bana akıl versin çok endişelendim acaba üşüttüğüm için mi oldum rengi de sarı

mantar olmuş olabilirsin canım.hamilelikte çok oluyor.bendede var ama mantar olduğumu hissediyorum.oğlumdada çok olmuştu.bayağı ilaç kullanmak zorunda kalmıştım.[/QUOTE]

mantar bende de zaman zaman oluyor ilaç vermişti dr ama kullanmadım sonra da kaşıntı geçti ama şimdilerde akıntım var korktum ben de yarın dr a soracağım...

anlayışla kastım özel muamele değildi zaten anormal bir süreç yaşamıyoruz sonuç olarak ama dr kontrolleri halsizlik x ray den geçmeme sigaraya karşı tepki bunlara da saygı duymak lazım aksi halde tepki veriyorum ne yapayım, bebeğimi düşünmek zorundayım...

ayşem canım benim çok rahatladım valla ben de olana her şey sanki sadece benim başıma geliyormuş gibi tepki veriyorum korkuyorum, sağol tatlım...

aaa çok ilginç o zaman turnusol kağıdı da işe yarar tabi bulabilirsek merek ettim şimdi he

yarenahsen
mantar olduğunda kaşıntı,süt kesiği gibi beyaz akıntı,şişlik oluyor.

hehe ben de youtube de arastırdım. meger yabancılar bizden iyi biliolarmıs bu testi. yapıp siteye koyan koyana
merak edenler icin youtubeye Red cabbage gender test yazınız ve bakınız

cinsiyeti konusunda bende meraklıyım.
çin takvimine bakmıştım kız çıktıD
başka bakan var mı?

Son düzenleme:
hehe ben de youtube de arastırdım. meger yabancılar bizden iyi biliolarmıs bu testi. yapıp siteye koyan koyana
merak edenler icin youtubeye Red cabbage gender test yazınız ve bakınız

Allah iyiliğini vesin emi:)) bence hepimiz deneyelim .. bakalım hangimizin tutacak sen deneyecekmisin

cinsiyeti konusunda bende meraklıyım.
çin takvimine bakmıştım kız çıktıD
başka bakan var mı?

bu çin takvimi benim ilk bebeğimde tutmadı..erkek dedi kızım oldu...şimdide kız çıkıyor ama inşallah bu defa tutar da bir tane daha kızım olur.......

selam hanımlar..o kadar çok sancım var ki en çok idrar yaptıktan sonra oluyor,dün yine doktora gittim idrar kültürü istedi cuma günü sonucu alacağım..ileri derecede sistit olduğunu düşünüyorum,eskiden yaşadığım sancıları hatırlayarak..ilaçta kullanamıyorum tabi bu durumda.. inşallah bebek için sorun oluşturmaz,dün yine gözükmedi henüz çok minik :)

Son düzenleme:

Sat'ın kaç tatlım :)

Birde böbreklerinde bir rahatsızlık yoksa, bol su iç...
İnan çok çekmiş biri olarak tek ilacının bu olduğunu söyleyebilirim.
Ama gebelikte nasıl davranılmalı bilmiyorum.

bu çin takvimi benim ilk bebeğimde tutmadı..erkek dedi kızım oldu...şimdide kız çıkıyor ama inşallah bu defa tutar da bir tane daha kızım olur.......

:))))gönlüne göre olur inş.
peki neden 2 kız merak ettim
benimde oğlum var eğer erkek kardeşi olursa ilgi alanları aynı olucak diye sevinirim ama kız annesi olmak nasıl bir duygu onuda tadmak isterim
allahım sağlıklı sıhatli nasip etsin onları bize inş....

Sat'ın kaç tatlım :)

Birde böbreklerinde bir rahatsızlık yoksa, bol su iç...
İnan çok çekmiş biri olarak tek ilacının bu olduğunu söyleyebilirim.
Ama gebelikte nasıl davranılmalı bilmiyorum.

:))))gönlüne göre olur inş.
peki neden 2 kız merak ettim
benimde oğlum var eğer erkek kardeşi olursa ilgi alanları aynı olucak diye sevinirim ama kız annesi olmak nasıl bir duygu onuda tadmak isterim
allahım sağlıklı sıhatli nasip etsin onları bize inş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…