2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın...
midesi bulanan arkadaşlar işiniz çok zor,allah yardımcınız olsun
3.aydan sonra genelde geçiyor ama biraz daha zaman var
bende de mide bulantısı var ama az çok şükür
özellikle sabah oluyor kahvaltıdan sonra daha iyi oluyorum

Allah yardımcın olsun canım. Benim çok şükür hiçbir sıkıntım yok. Sanki gebe olduğumu unutacağım. Mide bulantısı yada iştahsızlık felan yok. Umarım hep böyle devam eder.
Tek bir sıkıntım var, iş yapmaya üşenecek kadar bitkinlik var. Sürekli kafamı bir yere koyup uyuklama modundayım

Günaydın kızlar naıslsınız

benim bulantılarım birden level atladı dün defalarca öğürdüm istifra ettim gecen hamılelıgımde de yasadıgım

cilt altı kılcal damar çatlaması oldu gene ve yüzüm su an çarşamba pazarı gibi ala ala kımı yer kırmızı kımı yer siyah

off çok kötü herkes noldu noldu diye soruyoo yemek yıyememem de cabasıı ;Allah yardımcımzı olsunn ya baya zor geçiyo

canım ben de baktım ama linkler çalışmıyo kı ya kaldırmıslar ama çok güzeldi ya ben de çok sevdım :)

canım ne kadar doğru demişsin aynen deiğin gibi bu kacıncı....ultrason resmıen bakmak anlamaya yetıyo
insan izleyerek okuyraka öğrendıgınden daha cogunu deneyımleyerek öğrenıyo acı da olsa bize deneyımlerımzıın öğrettiği
bişey bu....ben de kızım da kalbi durdugunda dr bı dakıka bı dakıka derken ben coktan anlamsıtım cunku yasayan bebek öle durmaz ultrasonda
ayan beyan bellı kı bişey vardı ayrıca doktorların hepsi cidden çok anlayıslı ve yardımsever değil....bilmıyorum nadir bi hastalık tasıyıp da
yasayan var mı ama bazen acil bi doktora gidiyorum sıkıntımı söylediğimde ayy ben hiç bilmıyorum onuu deyip
gülüyo bi de o zaman şoklara gırıyorum ıste ben nasıl hem kendımı hem bebegımı emanet edicem bu ınsanlara bilmıyorum
"clexane için" ay bı ığnee vardı ondan kullanıysounzu dımı adı neydı dıo bunu dıyende dr
pıhtılaşmanın tum belirletini göstermıs olmama rağmen doktorum anlamadıgı ıcın bebegımı kaybettıgımde doktor işte oluyo bazen öyle
diyosa burada bi sorun vardır sonucta dr da ınsan sıfır hatasız olamaz ama 28 haftaya gelmıs bi canlıdan bahsedıyorsak olay dahada ciddileşiyo
ben de çok doktor darbesı yedıgım ıcın bılıyorum ama çok çok iyileri hatta daha dr olmamıs asistanlarla
dahı karsılastım işinin ehli olmus en azından kafa patlatan ınsanlarda var...bir doktorun dedikleri sizi tatmin etmediyse körü körüne ona
saplanmak yanlış en güzeli başka biyere daha gözükmek

günaydın canım

hiç sorma yaa fenaa vallaa zaten su 12. hafta bi gelse :)

Günaydın kızlarrr

Günaydın canımm :) :) :)

Son düzenleme:
selam bende ocak annesi olacağım inşallah :) Rabbim tamamına erdirsin. şuan henüz 6 haftalık. gelişmeleri sizlerle paylaşmak isterim. birde danışacağım fazla yakınım olmadığı için bana neler yapmam gerektiği ve neler yemem gerektiği konusunda yardıcı olursanız sevinirim. Hepimize hayırlı olsun şimdiden...

sağol canım
bende diğer arkadaşların durumunu okuyunca halime şükrediyorum.
inş.sorunsuz devam eder hamileliğin.
üşengeçlik bende de mevcutDD
uyku desen oooo:)))

------------------------------------------------------
ben dr.umdan çok memnunum .
ilk doğumumda da aynı dr.daydım ve çok şanslı hissediyorum kendimi
sizin yazılarınızı okudukça üzüldüm
çünkü en güvenmemiz gereken dönemdeyiz

Doktorun kimdi? Hangi şehirdesin bu arada?

günaydın kızlar.ben bugün biraz daha iyiyim sanki.sabah kahvaltı yaptım.inşallah geçer bu günden sonra.acaba 8 haftalıkken bulantısı geçen varmı.benim diğerlerinde pek bulantım olmadığı için bilmiyorum.ama dün akşam sanki sistit olmuşum gibi idrar torbama sancılar girip durdu.sabah geçmişti çok şükür.aslında biraz mantarım ve birazda idrar yolu enfeksiyonum var.heralde birazda sistit.ortaya karışık:))
aramıza yeni katılanlar,hoşgeldiniz.rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin.
ay buraya okadar alışmışımki işe gelince ilk olarak bu sayfayı açıp okuyorum kimler ne yazmış,napıyolar diye.bağımlılık yaptı.

Bende listede adımı görmek istiyorum lütfen.....
Yaş 32
kilo 53
2.bebişim
muhtemel doğum tarihimiz 30 ocak
istanbul dan katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.....

ekleıdm canım hoşgeldın hayırlı olsun :)

canım hoşgeldın hayırlı olsun canım buradakii bütün arkadaşlarla beraber sna ayardımcı olurus tabii
merak ettıkelrını sorabılırısn amacımız bu :)
Bir de ilk sayfa da listemız var orası ıcın gerekli bilgileri ayzarsan sneı de ekleyeyeım :)

canım ne şanslısın valla ben sımdılık bi devlet hast dr a bi özeldekı dr a gidiyorum

bebiş birazcık büyüsün hanı sorunsuz ilerlemeye baslasın büyüdükçe risk arttıgı için riskli gebelıkler

uzmanına gitmeyı dusunuyorum ınsallah bakalım o zamana kadar böle idare edicez :)

tekirdağ sedat tomruk ama buraları bilmezsen tanımazsın
Ben Kırklareli liyim, oraları bilirim ama 15 sene oldU İstanbul'da yaşıyorum.
Tekirdağ ı da biliyorum, çok güzel bir yer ama doktor ismi bilemiyorum tabi.
Çok şanslısın, ben hem evime yakın bir yere gitmeye başladım, hem de infertilite bölümü çok iyi olduğu için ve daha önce talihsizlikler çok yaşağıdım için bu konuda uzman Amerikan hastanesine gidiyorum, esas olarak güvendiğim doktorum orada. Ama işten izin alma sorunum olduğundan her zmaan gidemediğim için evime de yakın bir yere de gidiyorum aynı zmaanda. Bakalım... biraz zaman ilerlesin o zaman bir yer seçeceğim kendime.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…