2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın kızlar.ben bugün biraz daha iyiyim sanki.sabah kahvaltı yaptım.inşallah geçer bu günden sonra.acaba 8 haftalıkken bulantısı geçen varmı.benim diğerlerinde pek bulantım olmadığı için bilmiyorum.ama dün akşam sanki sistit olmuşum gibi idrar torbama sancılar girip durdu.sabah geçmişti çok şükür.aslında biraz mantarım ve birazda idrar yolu enfeksiyonum var.heralde birazda sistit.ortaya karışık:))
aramıza yeni katılanlar,hoşgeldiniz.rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin.
ay buraya okadar alışmışımki işe gelince ilk olarak bu sayfayı açıp okuyorum kimler ne yazmış,napıyolar diye.bağımlılık yaptı.

aynen bende işe gelince hemen açıyorum :) :KK1:

beni de yazarmısınız_

15 ocak 2013
ilk bebiş

not edıyorum eklıycem ınsallah :)

ay-she cim, listeyi nereden görebiliriz? Yayınlayabilir misin, ben yeni katıldığım için bilmiyorum, kaç kişiyiz, kimler var...

liste burada canımm

[sıze=3]
[sıze=3][/sıze]
:nazar::KK69:hoş geldiniz 2013 ocak anneleri
hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
Aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler
bana ulaşamayanlar ay-she ye mesaj atabilirler :KK54:
[/sıze]
[sıze=2][/sıze][sıze=3][/sıze]
anne:KK49:yaşıkilosubebişin doğumu:KK69:kaçıncı bebişcinsiyetiismison durum yaşadığı il
makarakukara255301 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
rokanane287203 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
ocwmays 244803 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:
btkubra227503 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:
sebnemm27??03 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:bursa
reputable246604 ocak ??:nazar::emir_bebek:
derennnnn294904 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
candost17276405 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:sivas
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesi??:nazar::emir_bebek:
yaprak_275607 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:izmit
yarenahsen365109 ocak 4. Bebiş??:nazar::emir_bebek:elazığ
yorgunpenguen25??09 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:manisa
kokopelli376309 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:??
melekce88247510 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
pandoo306313 ocak??:nazar::emir_bebek:beyrut
mbp285314 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:izmir
tugbaemrah256714 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
bable248315 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
sudenazeren 255515 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
mehdu 246015 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:kayseri
fbetuly254417 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:yalova
aperpil296717 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:ankara
zeynepfaz 277617 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:
ay-she+247318 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
suay295318 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:ankara
dulger256418 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:bursa
mathematician286519 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:malatya
teacher0 276119 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:bursa
rose012749 25 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:adana
arzuum_79326025 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
demet35379026 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:izmir
sevil01275827 ocak ikinci bebiş??:nazar::emir_bebek:van
ecrnnaz325330 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
pembetoka2778?? Ocak ikinci bebiş??:nazar::emir_bebek:tekirdağ
??:nazar::emir_bebek:

[sıze=3]bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
lilypie - pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki optional text to display above the ticker: Bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. Next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan for websites:in karşısındaki ımage url ye basın.
8-alt tarafta code snippet: ımage url bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/swrıp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. Kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..
[/sıze]

oh valla kıskanmadım sizi desem yalan olur:) gezmeler tozmalar falan... 1 aydır gözümü açamıyorum işte bile uyumaya başladım ruh gibiyim ruh. Ne evde yemek pişirebiliyorum ne de evde pişeni yiyebiliyorum:KK43: Hiç sağlıklı beslenemiyorum.Dün dışardan börek baklava alıp yedim. Bi onları istedi canım.Alınganlığım asabiyetim de tavan yaptı:) Bir nazlıyım bir nazlı sormayın eşimde hiç alışık değil bu hallerime ya zor geliyo beyfendiye çekmek.4 yaşındaki bi kız çocuğu gibi oldum.Umarım çabuk geçer bugünlerde tanıdını çıkarırım hamileleğimin...Merak ediyorum başka varmı benim gibileri...

oğlumu uyuttum foruma bir bakayım dedim sayfalar nekadar hızlı akmış:) biz iyiyiz çok şükür henüz bulantılar falan başlamadı gerçi benim geç başlayıp 9 ay sürüyor inşallah bu kez kısa sürer:) bulantıların olduğu ay okulların da tatiile giriyor olması benim açımdan nekadar iyi:KK24::KK24::KK24:
bebeğini gören anneleri tebrik ederim :21::21::21: bence bebeğin kalp seslerini duymak dünyadaki en güzel seslerden biri:KK76::KK76::KK76: tabi birde anne deyişini duymak o da bambaşka:KK54::KK54::KK54::KK54:
ben henüz dr randevusu almadım 10. haftada gitmeyi planlıyorum bir de bu yaz tayinimizin çıkma durumu var ayrıca yaz da geliyor sürekli dr değiştiricem belki daha iyi olur:KK76::KK76::KK76:
bizden haberler şimdilik böyle geçmişe bakalım siz neler yaptınız:KK24::KK24::KK24:

gunaydın herkese....
ben gibi olan var mı? kızımı devlet hastanesinde dogurdum. o zamanlar doktorumun ozeline gidip muayene oluyodum, kendisi aynı zamanda dogum yaptıgım hastanede calısıyodu her sey cok rahattı..bunda yeni yasa geregi kendisi devlet hastanesinden ayrıldı. ozel muayenehanesine gidip kontrolumu yaptırdım. ilk testleri istedi benden tam kan sayımı, israr vs.. anlasmalı oldugu ozel bi laboratuvarda yaptırmamı ıstedi ben de yaptırdım. ama dogumumu kızımı dogurdugum devlet hastanesinde yapmak istiyorum.. ama gidip oraya kaydolmadan sadece dogumda gidebilir miyim? sonucta her seyim ozelde takip ediliyo :44:

oh valla kıskanmadım sizi desem yalan olur:) gezmeler tozmalar falan... 1 aydır gözümü açamıyorum işte bile uyumaya başladım ruh gibiyim ruh. Ne evde yemek pişirebiliyorum ne de evde pişeni yiyebiliyorum:KK43: Hiç sağlıklı beslenemiyorum.Dün dışardan börek baklava alıp yedim. Bi onları istedi canım.Alınganlığım asabiyetim de tavan yaptı:) Bir nazlıyım bir nazlı sormayın eşimde hiç alışık değil bu hallerime ya zor geliyo beyfendiye çekmek.4 yaşındaki bi kız çocuğu gibi oldum.Umarım çabuk geçer bugünlerde tanıdını çıkarırım hamileleğimin...Merak ediyorum başka varmı benim gibileri...

O bende de var Zeynep... Ay bir sinirlilik bir ağlamalar...
Belki sigarayı bırakmamın ve eşiminde yanımda olmamasının etkisi vardır...
Çok sıkkın oluyorum gün içinde...

Kızlar size bir sorum var.
Alışveriş merkezlerindeki x-ray'lerden geçiyor musunuz?

dün arkadaşlarla buluştuk,alışveriş merkezine girer girmez bunun hayaliyle yanıp tutuşurduk,kenardan geçtim,fgüvenlik direk hamilemisiniz dedi ,kapıdanda geçilmiyor ,ellerinde şu elektronik bi cihaz var ya,onu bile tutmuyorlar!!aramakistiyorlarsa elleri ile aramak zorundalar..
enim kuzenin 2.ye hamile,ondan biliyorum ,onun dr söylemişti...

dün arkadaşlarla buluştuk,alışveriş merkezine girer girmez bunun hayaliyle yanıp tutuşurduk,kenardan geçtim,fgüvenlik direk hamilemisiniz dedi ,kapıdanda geçilmiyor ,ellerinde şu elektronik bi cihaz var ya,onu bile tutmuyorlar!!aramakistiyorlarsa elleri ile aramak zorundalar..
enim kuzenin 2.ye hamile,ondan biliyorum ,onun dr söylemişti...

Ben 2 kere falan geçtim ama unutup. Bundan sonra kenardan geçeyim bari...

benim ilk hamileliğim ama bi şey sormak istiyorum.18 mayısta dr gittmiştim,herşey normal,kalp atışı vs..
ama benim göğüslerimde hiç değişiklik yok,ne büyüme ,ne acı
sizinde öyle mi ?
çünkü göğüslerde acı,sertleşme olur diye biliyordum.

benim ilk hamileliğim ama bi şey sormak istiyorum.18 mayısta dr gittmiştim,herşey normal,kalp atışı vs..
sizinde öyle mi ?

bende de yok. endiselenme.. herkesin ki bir olmuyo

gunaydın herkese....
ben gibi olan var mı? kızımı devlet hastanesinde dogurdum. o zamanlar doktorumun ozeline gidip muayene oluyodum, kendisi aynı zamanda dogum yaptıgım hastanede calısıyodu her sey cok rahattı..bunda yeni yasa geregi kendisi devlet hastanesinden ayrıldı. ozel muayenehanesine gidip kontrolumu yaptırdım. ilk testleri istedi benden tam kan sayımı, israr vs.. anlasmalı oldugu ozel bi laboratuvarda yaptırmamı ıstedi ben de yaptırdım. ama dogumumu kızımı dogurdugum devlet hastanesinde yapmak istiyorum.. ama gidip oraya kaydolmadan sadece dogumda gidebilir miyim? sonucta her seyim ozelde takip ediliyo :44:

Canım tabıı sancıyla gidipte senı almamazlıke tmıycekler yaa ama her ıhtımale karsı en aızndan bi kaç kez devlettekı dr
gidip muayenelrını olursan bilgilerın vs vs bulunur ve Allah korusun riskli herhangı bı durumda hatsane bilgili oldugu ıcın
daha rahat daha sağlıklı bi doğum gecırırsın bence

Kızlar size bir sorum var.
Alışveriş merkezlerindeki x-ray'lerden geçiyor musunuz?

ben gecmıyorum canım kenardan gecıyorum bebeğin sinir hücrelerini olumsuz etkıledıgınden gecmek doğrud eğil diye bılıyorum

2013 ocak annelerine beni de eklermisin canım

yas:26
Kilo:62
Yer:istanbul
İlk bebiş
Muhtemel doğum tarihi:15 ocak 2013

eklıyorum canım :)

Beni de ekler misin canım?
33 yaş , 54 kilo
28 ocak, beklene doğum tarihi...

eklıyorum :)

Unutmuşum; ilk bebişim , İstanbul (anadolu yakası)

ok :)

sizinde öyle mi ?

canım benım de ılk hamıle kaldıgımd ayanı gunum gecınce olmsutu acı fln sonr agectı bayadır yoktu bugun tekrar basladı
ama baya acıyo az buz değil yanı nıye anlamadım

kızlar size bişey sorcam yaa ben eve tanbsiyon aleti almak istiyorum dijital

sizin kullandığınız bi marka var mı ? veya alırken nelere dıkkat edeım

X