2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
canım çok gecmıs olsun oo bulantılarda tam gaz demek oh oh oh dört bi yandan

sarmışalr seni ehehehehe :)

biz de eskişehırde görümcemle beraber cumartesı 14,00 gibi evden bi çıktık 23,30 du eve
geldiğimizde gez dolaş yemek ye sohbet sonra gene gez dolaş kahve tatlı sohbet derkeen
anlamamışız hiç bi baktım kapanmış her yer ehehehe :) bende baya yorulmsutum kafayı vurdugum gibi uyumsutum valla :)

maşallah canım :nazar: :nazar: :nazar:

inşallah bulantısız ve sağlıklı bi gebelık gecırırsın :)

aman aman cunku bulantı çok zor :)

yarın dr gidicez bakalım kesemizin içinde bebiş görüncekmi cuma günü 3mm.lik kese göründü ama bebek daha görünmez çok küçük demişti

yarın dr gidicez bakalım kesemizin içinde bebiş görüncekmi cuma günü 3mm.lik kese göründü ama bebek daha görünmez çok küçük demişti

canım su an bebeğin gözükmesi için 5+1 erken aslında

ben de 5+0 da gitmıstım dr en son keseyı gormsutuk

kalp atısı ve bebsıı gormek ıcın de 10 gun sonra yanı bugün için çağırmıstı ama ben

daha gec bi zamana önumuzdekı pazartesıye aldım randevuyu :)

hani bebeği göremezsek tekrar izin almam gerekmesın diye...

Son düzenleme:
canım su an bebeğin gözükmesi için 5+1 erken aslında

ben de 5+0 da gitmıstım dr en son keseyı gormsutuk

kalp atısı ve bebsıı gormek ıcın de 10 gun sonra yanı bugün için çağırmıstı ama ben

daha gec bi zamana önumuzdekı pazartesıye aldım randevuyu :)

hani bebeği göremezsek tekrar izin almam gerekmesın diye...

anladım canım :) cuma gun ki minik kanama sebebıyle 3mm keseyi gördüm ya ozaman bile havalar uctum eşim o ultrason resmini buzdolabına yapştrdı ehehe :KK70: sende en iyisini yapmışsın canım umarım sağlıkla kucagımıza aldıgımız günleri de görürüz buralara yazarız artık kızlar doguma giriyorum benım ıcın dua edin diye :)

aman dikkat et . bende perşembe cuma kötü oldum grip gibi , tam iyileşmeden c.tesi gezdim . akşamına daha kötü oldum ,dün de kafamı kaldıramadım , burnum tıkalı , gribim, boğazım müthiş agrıyor , yarın kbb ye randevu aldım bi gidicem bakalım ne diyecek , bebişlere bir zararı dokunmasın da , biiz iyileşiriz inş.

ben cuma gitmiştim doktora ve iyice dinlen dedi ısrarla ilaç falan vermedi ben bira iyi hissedince kendimi attım dışarıya ama yok bünyemiz gerçekten normalde olduğundan çok farklı dikkat etmek gerekiyor en azından vücut hamileliğe iyice adapte olana kadar...

canım çok gecmıs olsun oo bulantılarda tam gaz demek oh oh oh dört bi yandan

sarmışalr seni ehehehehe :)

biz de eskişehırde görümcemle beraber cumartesı 14,00 gibi evden bi çıktık 23,30 du eve
geldiğimizde gez dolaş yemek ye sohbet sonra gene gez dolaş kahve tatlı sohbet derkeen
anlamamışız hiç bi baktım kapanmış her yer ehehehe :) bende baya yorulmsutum kafayı vurdugum gibi uyumsutum valla :)

maşallah canım :nazar: :nazar: :nazar:

inşallah bulantısız ve sağlıklı bi gebelık gecırırsın :)

aman aman cunku bulantı çok zor :)

sorma ayşe hem hastalık hem bulantı çekilmiyor yaa tuzlu çubuk dışında midemi yatıştıran bir şey bulamadaım hala ama çok fena yaa
yemekleri aklımdan geçirmem yetiyor midem guruldamasa lokma koymayacağım ağzıma da :KK1:

Allah yardımcımız olsun...

ben cuma gitmiştim doktora ve iyice dinlen dedi ısrarla ilaç falan vermedi ben bira iyi hissedince kendimi attım dışarıya ama yok bünyemiz gerçekten normalde olduğundan çok farklı dikkat etmek gerekiyor en azından vücut hamileliğe iyice adapte olana kadar...

sorma ayşe hem hastalık hem bulantı çekilmiyor yaa tuzlu çubuk dışında midemi yatıştıran bir şey bulamadaım hala ama çok fena yaa
yemekleri aklımdan geçirmem yetiyor midem guruldamasa lokma koymayacağım ağzıma da :KK1:

Allah yardımcımız olsun...

canım ben artık tuzlu cubuk bile yıyemıyorum demın ıstıfra ettım ıste ılk kez

peşinden bi mercımek çorbaıs yedım rahatladım nasıl boğazım yırtılmış....

bu bulantılar gecene kadar rahat yok bize

bu akşam da valla koyam kocişi mutfaga yapsın salatayı çorbayı yemek de yok evde :KK1: öle şapcaz artık ahh ahhh

canım sen de ıhlamur fln iç çok çok iyi gelıyo yaa sakinleştirio ınsanı hem

anladım canım :) cuma gun ki minik kanama sebebıyle 3mm keseyi gördüm ya ozaman bile havalar uctum eşim o ultrason resmini buzdolabına yapştrdı ehehe :KK70: sende en iyisini yapmışsın canım umarım sağlıkla kucagımıza aldıgımız günleri de görürüz buralara yazarız artık kızlar doguma giriyorum benım ıcın dua edin diye :)

canım tabıı kı sevınılmıycek bişey mı ıcınde bi canlının ılk büyüme emaresı :)

sen hele gör çok değil 5-6 hafta sonra nasıl el kol hareketlerını goruceksın

sonrada çok daha fazlaısnı tabıı zamanal ınsallah canım ınsallah yaa sağlıkla kucakalrız

Son düzenleme:
Bebeğim sen henüz kanımda dolaşıyorsun.
Biz ise; bunu düşündükçe heyecanlanıyoruz, vemutluluk sarıyoruz her yanımızı..
Sahi biz evlenirken bile bu denli mutlu muyduk bilmiyoruz :)

Allah’a şükürler olsun yavrum. Seni bize lutfedip hediye ettiği için.
Hoş geldin yavrum, hoş geldin bebeğim... ♥

eheueheueheu :KK70: henmencıkde kıdemlendık :)

canım ultrason resmını koyrsan belkı bısey dıyebılrıızz hayırlı olsun hoşgeldın :)
kaybın

Selam Ay-she cim,
Biraz önce doktordan geliyorum, sonun da gördüm bebişimi. 7 mm cik, mercimek kesesi teyzesiii..
Nasıl bir güzellik var içimde tarifsiz, öyle masum... Allah herkese bu duyguyu tatmayı nasip etsin tez zamanda, hayırlısıyla.
2 hafta sonrasına randevu verdi, kalp atışlarını duyacağız bebişimizin. Burdan yazarım tüm gelişmeleri.
Burda tüm deneyimlerimizi paylaşıyor olmak çok güzel, iyiki varsınız.
Kızlar listeye beni de ekleyebilirisiniz artık hamileyim :KK1:

Merhaba bende aranıza katılabilir miyim? :))

hoşgeldın canım buyurr :) :) :)

Ben o pozisyonda doğum yapanı hiç görmemiştim...
Her evreyi ne güzel anlatıyor. Tatlı Tatlı ay yerim :KK1:

özellıkle yurt dısında cok var böle ben de doğum videolarında gördüm :)

bir de 10 kardeş olan bı arkadasım varda annesı demıstı yatarak çocuk mu doğurulur

ayakta olcaksın diye kaıdn 10 tane doğurmus demek var bi bildiği :)

Selam Ay-she cim,
Biraz önce doktordan geliyorum, sonun da gördüm bebişimi. 7 mm cik, mercimek kesesi teyzesiii..
Nasıl bir güzellik var içimde tarifsiz, öyle masum... Allah herkese bu duyguyu tatmayı nasip etsin tez zamanda, hayırlısıyla.
2 hafta sonrasına randevu verdi, kalp atışlarını duyacağız bebişimizin. Burdan yazarım tüm gelişmeleri.
Burda tüm deneyimlerimizi paylaşıyor olmak çok güzel, iyiki varsınız.
Kızlar listeye beni de ekleyebilirisiniz artık hamileyim :KK1:

ooo ne güzel çok sevıdnım canım kalp atsıalırnıd a görürüsünüz ınsallaahhh :) hepimiz görürüz ınsallah :)

merhaba arkadaşlar hergün sizi takip ediyorum yazmamak için çok uğraştım ama sanırım buraya kadar bende ocak annesi olacağım rabbim kısmet ederse geçmişte kayıplarım oldu kan pıhtılaşması rahatsızlığımda var iğne kullanıyorum şu anda o yüzden kendimi çok heveslendirmek istemiyorum değerlerimi takip ediyorum sürekli ikiye katlanıyor düzenli olarak ama henüz çok çok küçük sanırım geç döllenme oldu benimki adetime 1 gün kala değerim 13.68 falan çıkmıştı şu anda adetim tam bir hafta geçti değerim 250 civarı 2 günde 1 ikiye katlanıyor Rabbim yardımcımız olsun hepimizin bana dua edin haftaya salı keseyi görmek için randevumuz var doktorumuzla lütfen dualarınızda banada yer verin olur mu

Allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşAllah.
Ben de tedirginim.
Hamileliğimden önce 4 cm olan miyomum bir anda 2 katı kadar büyümüş. Risk var ama çok umutsuz olmayalım. Psikoloji çok önemli biliyorsun. Yarın bende 2. kontrolüme gidicem. İlkinde kese göründü. Bakalım yarın kalp atışını duyabilecek miyiz. Hayırlısı..

Merhaba hanımlar uzun süre yazamadim ama arada okuyordum
Bugün kontrole gittim 8+3 çıktı tam gunüm yani:)
Bulantilarim maalesef çok fazla yediğim geri
Çıkıyor

canım ben artık tuzlu cubuk bile yıyemıyorum demın ıstıfra ettım ıste ılk kez

peşinden bi mercımek çorbaıs yedım rahatladım nasıl boğazım yırtılmış....

bu bulantılar gecene kadar rahat yok bize

bu akşam da valla koyam kocişi mutfaga yapsın salatayı çorbayı yemek de yok evde :KK1: öle şapcaz artık ahh ahhh

canım sen de ıhlamur fln iç çok çok iyi gelıyo yaa sakinleştirio ınsanı hem

canım tabıı kı sevınılmıycek bişey mı ıcınde bi canlının ılk büyüme emaresı :)

sen hele gör çok değil 5-6 hafta sonra nasıl el kol hareketlerını goruceksın

sonrada çok daha fazlaısnı tabıı zamanal ınsallah canım ınsallah yaa sağlıkla kucakalrız

yaaa nerden çıktı bu bulantı? perişanım :KK5: bulantım olmuyor diye üzülenler bence çok şanslısınız :KK1:
canım ben geçen kantinden bir ıhlamur aldım ama ilk yudumda döktüm çok kötüydü şimdi ıhlamur da içemiyorum aklıma geliyor midem kalkıyor :KK37:

Ben o pozisyonda doğum yapanı hiç görmemiştim...
Her evreyi ne güzel anlatıyor. Tatlı Tatlı ay yerim :KK1:

ben duymuştum eskiden kadınlar ağaç gövdesine dayanıp öyle doğum yaparmış ama izleyince bir tuhaf oldum ben çok korkuyorum ben normal doğumdan bir de sezeryan yasaklanırsa yandım ben kalpten giderim, valla izleyemiyorum bile nasıl doğum yapacam ben :26:

slm kuzumun teyzeleri bizde bugün doktorumuzun ultrosonu bozulsada kesemizi, gördük Rabbime şükür inşallah sağsağlim kucaklarımıza da alırız biz 5.5 hafta sata gore 4+3günlükmüşüz boyunu anlamadım ama orda ya oda yeter 3hafta dinlenip kalp atışlarını duymaya gidicez inşallah yuvasında bi sorun yok deselerde onada bakılacak ay neyazcam bilemedim

buarada ay she cim beni en yaşlı teyze ve entombiş olarak listeye alabilirsin

yaş 37
kilo 90
Izmir
ilk bebiş ama geçen yıl gelişmeyip bi kürtaj var
tahmini doğum 26sıydı sanırım ay 2012 uğurlu 2013 engüzel yılımız olur inşallah

buarada ne çok aynı kaderi paylaştığımız anne adayı var ama ilk hamileliği olanlar lütfen üzülüp sıkıntı yapmasın hiçbir bünye aynı değil ama inşallah hepimiz sağlıklı sıhhatli tamamlarız 9 güzel ayımızı

X