2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Çok geçmiş olsun. aynen bende idrar yolu enfeksiyonundan 2 gün hastanede yattım.serum tedavisi gördüm. antibiotik ve vitamin takviyesi. İnşallah geçmiştir çok dikkatli olmak lazım. Günde en az 2 litre su içmek lazım en doğal ilaç.
gecmis olsun cnm nasil anladın idrar yolu enfeksiyonu oldugunu yanma falan mı oldu dıkkat etmek lazım ıste ya:KK43:((

günaydın kızlar nasipse bende ocak annesi olucam. heyecanlıyım mutluyum hamişimm

cnm tebrık ederım hayırlı olsunnn :)

hanımlar böyle şeylere inanmayın bi gebenin 6 aylık izlemin de 120-180 arası hatta 110 bile civarında çıkabilir böyle şeylere inanmayın Allah bilir..

canım kalp atısıyla ilgili soylenen 7.haftadaki kalp atısıymıs.. 7.haftada 140 ustuyse kız 140 altıysa erkek diyolar. benimki de tam 7 haftalıktı dinledigimizde :KK9: tabii dogruluk derecesini bilemem. umarım dogru degildir :KK37:

zaynep_sare miydi tam hatırlayamadım pko olan? eger oyleyse korkma canım. ben de pkoluyum. doktorun tehlike gormediyse endiselenme

çok teşekkürler canım.
bana sadece munorol şase verdi başka bişey vermedi ama ben bikaç gün sonra yine gidip tahlil yaptırıcam.senki geçmedi gibi.
bu arada bana 2 doktorda folbiolu yarım al dedi.size öyle bişey demedilermi.

Bana doktor normal antibiotik verdi. Bende öyle yanma falan yoktu. yani hastalandığımı anlayamadım. idrar testinde çıktı.Folibol falan hiç bahsetmedi. Zaten folik asit depom dolmuş doktor elindeki folik asiti bitir yeter dedi. Ondan da bi şey anlanmadım zaten. Doktor 3 ay boyunca folik asit veriyor. Ama sende şöyle bir durum olabilir. Folibol daha fazla. Normal de 400 mcg alınması lazım. o yüzden ben folidoce kullanıyorum.

İdrar yollarında yanma oldu kızlar dünden beri. Wc den sonra çok üşüyorum ve yatmak istiyorum hareketsiz...
Birde ateşim çıkıyor...
Bende bu hastalık evlendiğimden beri var... Yazın daha da şiddetleniyor.
Şimdi ne yapmak lazım ama bilmiyorum?..

Son düzenleme:
kızlar 2013 şubat annelerini gördüm.eskimişiz yani.bizden yenileri var baksanıza.kıdemli olduk:))

İdrar yollarında yanma oldu kızlar dünden beri. Wc den sonra çok üşüyorum ve yatmak istiyorum hareketsiz...
Birde ateşim çıkıyor...

Geçmiş olsun canım.Doktora git bence canım ona göre ilaç tedavisi uygulatabilir. Bende hiç yanma yoktu idrar testinden çıktı.Doktor ona göre ilaç tedavisi uyguladı.

Birde ateşim çıkıyor...

doktora git test yaparlar ona göre gebeliğe zararı olmayan antibiyotik verirler.

Merhaba Arkadaşlar, Ben de ocak ayı annesi olacağım inşallah. İlk bebeğim olacak, Allah izin verirse...
Geçen sene boş gebelik geçirdim. Bu sene tekrar hamile kaldım.
SAT: 23 Nİsan
21 mayıs: b hcg - 389
23 mayıs:1023
25 mayıs:1798
ve 27 mayıs: 4700 sonunda...

27 Mayıs ta doktora gittim, ben ultrasonda keseyi gördüm ama doktor göremedi :) Çok güldüm... bana çok ilginç geldi arkadaşlar.
Nasıl doktorlar var. Resmen kara küçücük düğme kadar minik bir top gibi.

Benim kesemin görünmesi gerekiyordu di mi arkadaşlar, ekranda gördüğüm şey keseydi sanıryorum. Ama doktor tam bir salak. Yok görünmüyor dedi. Gösterdim bu ne o zaman dedim. O rahminiz diyor bana :))) küçücük bişey
Yorumlarınız arkadaşlar?? ben şimdi kaç haftalık hamileyim, ne zmaan kalp atışını duyarım, tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
Daha önce boş gebelik geçirdiğim için bilmiyorum, endişelerimi azaltmakta bana yardımcı olabilir misiniz?

Çok selamlar,

canım çok üzüldümm :KK43: :KK43: :KK43: hyırlısı olsun ınsallah en kısa zamanda tekrar nasib eder Rabbim :KK43: :KK43: :KK43:

canım benım de kayıpalrım var biz de herkese sölemeyelım dedik annem kardesım
kayınvalıdem gorucmem fln bilioalr sadece kendı ailelerimiz yani ınsallah bi sorun yasamayız da hepsine açıkalrız

canım en güzel hadı gözün aydın aramızda 1 gun var bende gıtsem görürümuyum kı acaba yaaa
ama randevum4 hazıranda pıffffffffffff...... :) neyse bebısım ıyı oslunda :)

canım yazını okuyunca şunu farkettim :) sen o gün rahat bi gün gecırmıssın kendını sıkmamıssın kasmamıssın
ve bebısın de oh bee azcık pozitif ol be annecım surda adam gibi büyümeye calsııyoırum demsı ehhehe :)
çoks evındım canım çok ınsallah sorun yasamayız hıcbırımızz

canım kramp genelde don aylarda artan kan basıncı ve vücut yukunden dolayı ve bi de bebegın
sendekı magneyumu kalsiyumu sömürmesınden dolayı kaynaklanır
yanı kramp tam orlk magnezyum eksıklıgınden ve biçimsiz hareket etmekten fln kaynaklanıyo
su ankı normal bişi bence gebelıkle alakası oldugunu snamıyorum....ben yazın cok kramp cejkerım genelde
dr sen magnezyumu terle atıyosun yazın daha cok terlediğin için devamlı magnezyum alman gerekıyo demişti

günaydın canım haftasonu eskısehırdeydım ve o kadar az bulantım oldu ki şaşırdım
dedım herlade gecıcek bulantı ohhh dedım :) otobsute fln hele hıııc bulanmadım
istanbula ayak basar basmaz bulantım basladı bu nası bişey bılmıyorum bugun artık bulanmayı coktan
aştı resmen ha ksutum ha kusucam hakkımızda hayırlısı olsun
canım bebıslerr ıyı olsun da :)

amin cnm inşlh böle bişey veya hiç kötü bişey yaşamasın kimse belkide dediğin doğru ben normale dönünce oda normale döndü veya stres yaptım üzüldüm bebekte beni üzmemek için geri döndü :))

Selam canım

Ben aç karnına gitmiştim çünkü tiroid falan da vardı istediği testlerde. kan verirkende aç mısınız diye tekrar sormuşlardı.

bende aç karnına gittim tüm testleri aç karnına yaptırdı.

benim randevu oglen 13.30 da ama.. belki ertesi sabah tekrar gel der testler için ama sabaha randevu saatleri dolmus hastanenin.. nasıl olcak acep :KK5:

kızlar 2013 şubat annelerini gördüm.eskimişiz yani.bizden yenileri var baksanıza.kıdemli olduk:))

eheueheueheu :KK70: henmencıkde kıdemlendık :)

Merhaba Arkadaşlar, Ben de ocak ayı annesi olacağım inşallah. İlk bebeğim olacak, Allah izin verirse...
Geçen sene boş gebelik geçirdim. Bu sene tekrar hamile kaldım.
SAT: 23 Nİsan
21 mayıs: b hcg - 389
23 mayıs:1023
25 mayıs:1798
ve 27 mayıs: 4700 sonunda...

27 Mayıs ta doktora gittim, ben ultrasonda keseyi gördüm ama doktor göremedi :) Çok güldüm... bana çok ilginç geldi arkadaşlar.
Nasıl doktorlar var. Resmen kara küçücük düğme kadar minik bir top gibi.

Benim kesemin görünmesi gerekiyordu di mi arkadaşlar, ekranda gördüğüm şey keseydi sanıryorum. Ama doktor tam bir salak. Yok görünmüyor dedi. Gösterdim bu ne o zaman dedim. O rahminiz diyor bana :))) küçücük bişey
Yorumlarınız arkadaşlar?? ben şimdi kaç haftalık hamileyim, ne zmaan kalp atışını duyarım, tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
Daha önce boş gebelik geçirdiğim için bilmiyorum, endişelerimi azaltmakta bana yardımcı olabilir misiniz?

Çok selamlar,

canım ultrason resmını koyrsan belkı bısey dıyebılrıızz hayırlı olsun hoşgeldın :)
kaybın

amin cnm inşlh böle bişey veya hiç kötü bişey yaşamasın kimse belkide dediğin doğru ben normale dönünce oda normale döndü veya stres yaptım üzüldüm bebekte beni üzmemek için geri döndü :))

:13: :13: :13:

günaydın kızlar çok şükür bebeğimide kalp atışlarını duydum testlerde yapıldı sonuçlar güzel darısı tüm bekleyenlerin başına

amınnn canım ınsallah ne güzel darısı basımızaa :)

kızlar ben iyiyim cuma günü iş başı yapacağım çok şükür kanamam yok 15 gün sonra dr. gitcem ay-she cim sanada çok teşekkür ederim ben yokken çok güzel idare etmişsin şimdi annemdeyim kızlar aklınız bende kalmasın cuma günü görüşürüz hepinizi kocaman öpüyorum :KK54:

arkadaşlar bende gördüm çift çizgiyi
ama bir kese gözüksün onaylansın o zaman alırsınız tabloya beni
çok sevinçliyim ama keseyi ve kalp atışlarını görmeden emin olamayacağım heralde

kızlar ben iyiyim cuma günü iş başı yapacağım çok şükür kanamam yok 15 gün sonra dr. gitcem ay-she cim sanada çok teşekkür ederim ben yokken çok güzel idare etmişsin şimdi annemdeyim kızlar aklınız bende kalmasın cuma günü görüşürüz hepinizi kocaman öpüyorum :KK54:

geçmiş olsun canım

canım hoşgeldın bi sorun olmamasına cok sevındım :)

uslu uslu büyüsün bebıscıkk :) send e hemen gel ınsallah :)

rica ederım canım :)

iyi olmana çok sevindim canım.seni aramızda görmek ne güzel..
arkadaşlar bende gördüm çift çizgiyi
ama bir kese gözüksün onaylansın o zaman alırsınız tabloya beni
çok sevinçliyim ama keseyi ve kalp atışlarını görmeden emin olamayacağım heralde
hadi hayırlısı canım.çok sevindim çift çizgiyi görmene.yanımıza gel yetiş bize.seni bekliyoruz burada.

Son düzenleme:
canım kalp atısıyla ilgili soylenen 7.haftadaki kalp atısıymıs.. 7.haftada 140 ustuyse kız 140 altıysa erkek diyolar. benimki de tam 7 haftalıktı dinledigimizde :KK9: tabii dogruluk derecesini bilemem. umarım dogru degildir :KK37:

zaynep_sare miydi tam hatırlayamadım pko olan? eger oyleyse korkma canım. ben de pkoluyum. doktorun tehlike gormediyse endiselenme

umarım öyle olur canım doktor hamile kalmışssın işte bişey olmaz artık dedi ama içim rahat etmedi bi türlü sancılarımda biraz azaldı gibi senin de sancıların oluyo mu?

burda her anımızı paylasacak olmamız ne guzel allahım tamamına erdırsın ınsallah yavrularımızı kucagımıza almayı nasıp etsın ...

X