2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
of çok bulantım var öğürüyorum kusamıyorum aksi gibi bir de canım

hep tatlı istiyoo :KK43: :KK43: :KK43: açımm

kızlar ben iyiyim cuma günü iş başı yapacağım çok şükür kanamam yok 15 gün sonra dr. gitcem ay-she cim sanada çok teşekkür ederim ben yokken çok güzel idare etmişsin şimdi annemdeyim kızlar aklınız bende kalmasın cuma günü görüşürüz hepinizi kocaman öpüyorum :KK54:

Canim seninde bebisininde ii olduguna çok sevindim özledik seni gel aramıza :))

Ay Canim kıyamam sana kusmadan bulanmak çok zor ama çok şükür ben son uç gündür Iim bulanmıyorum ama iştahımda yok benimde Canim hep eksi ve tuzlu istiyo Canim ama sende ac durmamaya çalış zorlada bişeyler ye Canim ya

eskiler'' canı tatlı isteyenin erkek bebişi olur'' der:))))))
oğlumda bizzat doğrulanmış oldu
bir kutu sarelleyi oturup yerdim:)))

umarım öyle olur canım doktor hamile kalmışssın işte bişey olmaz artık dedi ama içim rahat etmedi bi türlü sancılarımda biraz azaldı gibi senin de sancıların oluyo mu?

korkma. benim doktorum tedavisiz hamile kaldıgına gore pko yu gormezden gelecegiz demisti kızımda..
kasık agrısı oluyo bende. ama dayanılmıcak gibi degil. ctesi doktora gitmeden yatar vaziyette hapsırdım, sanki sol kasık bolgesine bıcak sapladılar o kadar siddetli bi agrıydı.. dr ye soyledim baktı bir sey yok dedi..

slm ocak anneleri nasılsınız :) biz bugun 5+1 olduk :) cuma gunu nokta seklınde ufacık bi kanamam oldu dr gittik dr kesemizi gördü ama çok küçükmüş 3mm :KK70: kanaması olan var mı aranzda...?

herkese merhaba,inşallah herkes sağlıcakla bebişlerini kucağına alır..Henüz benim çok yeni kalp atışını duyayım inşallah ,aranıza katılacağım o zaman..Muhtemelen doğum tarihi 29 ocak çıkıyor ,bakalım hayırlısı..

arkadaşlar bende gördüm çift çizgiyi
ama bir kese gözüksün onaylansın o zaman alırsınız tabloya beni
çok sevinçliyim ama keseyi ve kalp atışlarını görmeden emin olamayacağım heralde

aynı duygulardayım,tarihimiz aynı seninle :) ben kan testinde öğrendim ..

kızlar ben iyiyim cuma günü iş başı yapacağım çok şükür kanamam yok 15 gün sonra dr. gitcem ay-she cim sanada çok teşekkür ederim ben yokken çok güzel idare etmişsin şimdi annemdeyim kızlar aklınız bende kalmasın cuma günü görüşürüz hepinizi kocaman öpüyorum :KK54:

Tekrar geçmiş olsun cnm Allah bi daha yaşatmasın kötü günler.Çok sevindim herşey yolundaymış en kısa zamanda beklioruz yine.

Ay Canim kıyamam sana kusmadan bulanmak çok zor ama çok şükür ben son uç gündür Iim bulanmıyorum ama iştahımda yok benimde Canim hep eksi ve tuzlu istiyo Canim ama sende ac durmamaya çalış zorlada bişeyler ye Canim ya

canım hala bişey yemıs değilim nasıl yıcem bılmıyorum kı hersey kokuyo özellıkle
tuzlu şeyler yıyemıyorum hıcc mıdem kalkıo :S su 12 hadı en azından 9 hafta cıksa
hafifler belki canım ınsallah Allah yardımcımız olsun

eskiler'' canı tatlı isteyenin erkek bebişi olur'' der:))))))
oğlumda bizzat doğrulanmış oldu
bir kutu sarelleyi oturup yerdim:)))

yaa evet ye tatlıyı doğur atlıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi derler

kızımda acaip ekşi ve devamlı patlıcan kızartması kıymalı börek fln istiodu canım
1 litre limonatayı kış günü kafaya dikip içtiğimi bilirim yani...bulantım varken bile

şimdide tatlı istiyo canım artık erkekte ondan mı bilemıyorum kayınvlaıdemde eşimde
çok tatlı yermıs o da öle dedi dün bılmıyorum cinsiyete daha var da su bulantılardan
kurtulsam bi :) bi de cuma gunu cok bulantım varken gofret yemsıtım gecmıstı
denesemmı kı tekrar yau :S derken yazıyı yazarken tutamadım artık hadi hayırlı olsun
boğazım patladı yaa :S :KK25: :KK25:

herkese merhaba,inşallah herkes sağlıcakla bebişlerini kucağına alır..Henüz benim çok yeni kalp atışını duyayım inşallah ,aranıza katılacağım o zaman..Muhtemelen doğum tarihi 29 ocak çıkıyor ,bakalım hayırlısı..

aynı duygulardayım,tarihimiz aynı seninle :) ben kan testinde öğrendim ..

canım hayırlı olsun hoşgeldın :) ınsallah kalp atsıalrını da duyarsın :)

slm ocak anneleri nasılsınız :) biz bugun 5+1 olduk :) cuma gunu nokta seklınde ufacık bi kanamam oldu dr gittik dr kesemizi gördü ama çok küçükmüş 3mm :KK70: kanaması olan var mı aranzda...?

canım kanama çok sorun değil yoğun olmadıgı sürece...ciddi olsa dr salmazdı zaten
bol bol dinlend kendıen ıyı bak :)

korkma. benim doktorum tedavisiz hamile kaldıgına gore pko yu gormezden gelecegiz demisti kızımda..
kasık agrısı oluyo bende. ama dayanılmıcak gibi degil. ctesi doktora gitmeden yatar vaziyette hapsırdım, sanki sol kasık bolgesine bıcak sapladılar o kadar siddetli bi agrıydı.. dr ye soyledim baktı bir sey yok dedi..

canım benımde hapsırınca kasıkalrım batısıyo hemen yaa :S kendımızı sıktıgımız ıcın mı oluo ne bilemedım

Kızlar
Ben bundan yıllar önce bir belgesel izlemiştim.
Anne karnında diye...
Sonunda tam buldum derken bazı videoların çalışmadığını farkettim.
Bir kısmını sizle paylaşayım.
Anne Karnında_National Geographic Belgesel_6 - YouTube
Çok etkileneceğinize eminim.
Eğer elinde tam olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. :KK54:

:KK54::KK54:
İlgilenen var mı?

ayy onu izliyodum sımdıı :) national ın böle bi belgeseli daha var en bastan

döllenmeden fln analtıop nette vardı ama bı bakınayım canım bulurum belkı

bir de ben de 2 set national ın belgeselleri var böle bi cd var mı hatırlamıyorum eve gıdınce bakaım tekrar

çok güzelmış ama yaaa :) :) :) ben onun bacakalrısını yerımmm yerımmmm eller kollar

ne tatlı ya düşününce ne garip karnında bi insanın büyümesi kesınlıkle bi mucize....

kızlar dün burada hava çok güzeldi biz de adalara gittik orada çok yürüttü arkadaşlar beni 2.5 saat iyice güçten düştüm hamiş olduğumu bilmiyorlar tabi kendimi sigaradan koruyacağım diye göbeğim çatladı...

akşam gene ateşim çıktı ama biraz yine de uykum kaçtı sabah bir kalktım ki başa dönmüşüm gene feci hastayım ama benim gibi gezentiye müstehak.

bir de bu sabahtan beri bulantı tuttu ne bir şey yediriyor ne de içiriyor su bile içemiyorum :KK19:

kızlar dün burada hava çok güzeldi biz de adalara gittik orada çok yürüttü arkadaşlar beni 2.5 saat iyice güçten düştüm hamiş olduğumu bilmiyorlar tabi kendimi sigaradan koruyacağım diye göbeğim çatladı...

akşam gene ateşim çıktı ama biraz yine de uykum kaçtı sabah bir kalktım ki başa dönmüşüm gene feci hastayım ama benim gibi gezentiye müstehak.

bir de bu sabahtan beri bulantı tuttu ne bir şey yediriyor ne de içiriyor su bile içemiyorum :KK19:

aman dikkat et . bende perşembe cuma kötü oldum grip gibi , tam iyileşmeden c.tesi gezdim . akşamına daha kötü oldum ,dün de kafamı kaldıramadım , burnum tıkalı , gribim, boğazım müthiş agrıyor , yarın kbb ye randevu aldım bi gidicem bakalım ne diyecek , bebişlere bir zararı dokunmasın da , biiz iyileşiriz inş.

canım çok gecmıs olsun oo bulantılarda tam gaz demek oh oh oh dört bi yandan

sarmışalr seni ehehehehe :)

biz de eskişehırde görümcemle beraber cumartesı 14,00 gibi evden bi çıktık 23,30 du eve
geldiğimizde gez dolaş yemek ye sohbet sonra gene gez dolaş kahve tatlı sohbet derkeen
anlamamışız hiç bi baktım kapanmış her yer ehehehe :) bende baya yorulmsutum kafayı vurdugum gibi uyumsutum valla :)

5+1 olduk canımm :)

maşallah canım :nazar: :nazar: :nazar:

inşallah bulantısız ve sağlıklı bi gebelık gecırırsın :)

aman aman cunku bulantı çok zor :)

X